• April 27, 2024, 23:12:51 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: Do graczy z AR  (Read 6877 times)

zwis

  • Imp
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Do graczy z AR
« on: July 10, 2013, 22:24:38 pm »

Cześć Mordy : )



Długo odwlekałem zakup nowego kompa i powrót gier internetowych.
Musiałem skupić się na realnym życiu, pracy, chorobach - każdy z nas przez to kiedyś przechodził, ale koniec z tym : )
Teraz mogę trochę odetchnąc i powrócić do starego uzależnienia (nie, nie chodzi mi o psychotropy)

I tu pytanie do Was, czy warto?
Czy handel w D3 jest na tyle rozwinięty aby hobbistycznie trzepać na tym małą kasę? (to zawsze lubiłem najbardziej, zaraz obok PvP)
Czy nadal gra PvP daje tyle radości?
Jaka postać jest odpowiednikiem starej Amazonki z 1.9?
Jest tryb HC?
Czy gra tylko kilka godzin w tygodniu ma sens? tzn. czy mimo ograniczonego nakładu czasu można być tak zwanym "dobrym graczem" ?


Ciekaw jestem kto tu jeszcze jest ze starej ekipy, zgłaszać się!
« Last Edit: July 10, 2013, 22:49:06 pm by zwis »
Logged

russs

  • Imp
  • *
  • Posts: 7
  • The Old Guard
    • View Profile
Re: Do graczy z AR
« Reply #1 on: July 11, 2013, 06:17:36 am »

Zdania sa podzielone jedni mówią ze d3  to lipa zarobic sie nie da pvp lipa bo sie konczy jednym strzałem i koniec duela.Ale moim zdaniem takie gadanie to głupie wymysły ludzi co nie maja patentu na ta gre mam na mysli dorobienie sie i rozkmina bulidu pod pvp ( da sie to zrobic i nie jest to duel to jednego strzału) . W trybie hc owszem da sie sporo zarobić napewno wiecej niz na sc ( nie mowie tu o lamerskich sposobach czyli botach ) . Stara ama=deamon hunter.Ogolnie moim zdaniem spoko gierka i warto w nia pograc.
« Last Edit: July 11, 2013, 06:26:42 am by russs »
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Do graczy z AR
« Reply #2 on: July 11, 2013, 07:19:30 am »

w tej grze graja itemy, wiec nie wiem czy z ograniczonym czasem jestes w stanie cos osiagnac.
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Do graczy z AR
« Reply #3 on: July 11, 2013, 17:53:24 pm »

Mag przesadzasz ja gram srednio  z 2-3 h na dzien w wekend ciut wiecej  i nie jest tak zle  oraz nie zgodze sie z stwierdzeniem ze itemy tu tylko graja ale wedlug mnie bulidy a ze ludzie w wiekoszosci patrz tylko  na staty life/dps i sie dziwia ze padaja na hita  a olewaja res,dr,uniki to juz ich błąd.
« Last Edit: July 11, 2013, 18:03:27 pm by Mnich »
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Do graczy z AR
« Reply #4 on: July 11, 2013, 20:34:44 pm »

Jako stary gracz AR i ten od ktorego ga tricka mialeś zaszczyt padac w nocnych eskapadach ava odpowiem szczerze na zadane pytania:

1. Jeszcze kilka miesiecy po premierze dało się zarobić pare euro tanim kosztem, ale jak to w diablo zawsze bywało boty całkowicie przewróciły rynek do góry nogami. Jeśli masz zamiar grywać po pare godzin w tygodniu to już możesz pożegnać się z jakimkolwiek dochodem z dropu. Zapewne są kozacy co z samego handlu na AH taniej kupią drożej sprzedadzą są w stanie dorobić sie niezłej kasy ale przepuszczam że też są to żmudne godziny spędzone na wyszukiwaniu okazji.

2. Gra PvP może dać Ci radość jak zainwestujesz real money w swoją postać, jak na moje oko 20% skill 80% itemy
Niestety nie ma TvT. 90% graczy zniecheca sie do pvp po pierwszym kontakcie i zaliczeniu pod rząd 10 ripow z przeciwnikiem z x razy lepszymi itemami.

3. Najbliżej Amazonce jest do Demon Huntera ma nawet strzałe kierowaną, ale w pvp ga jest prawie bezużyteczne

4. Jest tryb HC, do tej pory nie grałem ale mam zamiar zacząc pogrywać jest to jedyny element ktory jeszcze ma szanse utrzymać mnie przy tej grze

5. NIE, napewno nie na PvP bez itemow nic nie ugrasz

Podsumowując co mnie najabrdziej cieszyło w d2 to TvT, gra na równych szansach jeśli chodzi o itemy jaka była na AR gdzie liczył się tylko skill
Tego w d3 brak
Brak balansu postaci nie powinien być dla Ciebie przeszkoda bo na d2 1.09 tez go nie było
Logged

zwis

  • Imp
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Do graczy z AR
« Reply #5 on: July 11, 2013, 21:28:29 pm »

Dzięki za odpowiedzi,

Szczególnie Tobie stara Zelgo za najlepszą relację.

Zostaje mi więc gra for fun PVP.
I właśnie ewentualny handel AH. Myślę że po ogranięciu rynku, trade będzie dużo mniej absorbujący niż spamowanie ofertą na kanale jak w D2 : )

Powiedź mi jeszcze tylko ile tego real money trzeba zainwestować na start aby móc coś ździałać w PVP, oraz ile czasu trwa mocne wylevelowanie postaci.



Wygląda na to że swoją kopię odbiorę jutro po robocie, a to że gra ma wady jest w sumie in plus, przynajmniej się nie wkręcę jak wariat.


Czy mój klan PC tu jest?
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Do graczy z AR
« Reply #6 on: July 12, 2013, 01:32:09 am »

Zawias!

Zacznę od tyłu - co do Twojego klanu PC, Kryta Ghosta i Hella nie widziałem na d3, na pewno grali Hubi i Masters.

Co do zarabiania na ah czy w ogóle tego typu sprawach - jeżeli chcesz coś zarobić nie używając wspomagaczy - graj na HC. Dużo większy fun niż na sc, nie ma takiej konkurencji w farmieniu jak na sc, gdzie masz bardzo dużo botów. No i na pewno jest nadal mocna ekipa z pol-hc, która nadal tam farmi (nie jestem na bieżąco od paru tygodni, ale powrócę na hc jak czas na to pozwoli, pewnie będzie to najbliższy patch 1.0.9).

Na sc zawsze tego demon huntera może sobie zrobić, nie jestem w stanie Ci powiedzieć ile real money trzeba zainwestować, żeby jakąś radochę czerpać z pvp, parę stówek na przyzwoity gear pewnie musiałoby pójść.
Niestety pvp jest dość słabo rozwinięte, nasze zaangażowanie i zajawka przez pierwsze tygodnie to było niestety za mało, 2v2 można grać tylko w trybie friendly fire - jeżeli w dodatku do D3 będzie bardziej rozwinięte pvp, to jakiś tam userbase, a także fajna stronka, system ligowy i forum jak widać stoją, jednak przy obecnym systemie pvp z kopyta nie ruszymy.

Pozostaje utrzymywać kontakt, pykać sobie z kumplami (najlepiej na HC) i może będzie lepiej, jak dodatek nie przyniesie nowych rozwiązań PVP (a raczej przyniesie, pytanie jak daleko idące) to znowu będziemy płakać.

Btw, PvP możesz grać też na HC - na arenie zgony nie zabijają Twojej postaci, natomiast pewnie warto sobie wylewelować na przyszłość przynajmniej jednego chara na sc, jakby się okazało, że kiedyś PvP będzie bardziej grywalne.
Logged

zwis

  • Imp
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Do graczy z AR
« Reply #7 on: July 13, 2013, 02:06:15 am »

Dzięki Rogaczu za pełne info.
Jest 2 w nocy a ja cisnę sobie singla : )
Narazie SC jak ogarnę to pewnie ucieknę na HC.

Jak ktoś będzie chciał się zmierzyć to zapraszam: zwis#2917
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Do graczy z AR
« Reply #8 on: July 15, 2013, 02:13:31 am »

Siema Zwis !
Nie graj w Diablo, szkoda czasu.
Hej !
Logged

zwis

  • Imp
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Do graczy z AR
« Reply #9 on: July 15, 2013, 19:40:00 pm »

Dzięki Fenix za rady prosto z serca : )

Już się trochę ogarnąłem i faktycznie widzę że SC i całe PVP jest tu martwe.

Pozostaje mi trzaskać lvl na HC - tu ciągle jest zabawa.
Zapraszam do wspólnej gry.
Logged

Xavier

  • Imp
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Do graczy z AR
« Reply #10 on: July 19, 2013, 21:27:06 pm »

siemasz zwis ;]
Logged

Rudy

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
Re: Do graczy z AR
« Reply #11 on: July 20, 2013, 13:01:52 pm »

elo zwisior
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Do graczy z AR
« Reply #12 on: July 22, 2013, 19:36:10 pm »

wbijaj na hc, jakas kasa sie znajdzie
Logged

zwis

  • Imp
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Do graczy z AR
« Reply #13 on: July 25, 2013, 18:51:11 pm »

No hej,

Po przemyśleniach i zapoznaniu się z grą, mogę tylko potwierdzić że PvP ssie a właściwie nie istnieje, podobno ma to zmienić patch listopadowy : )

Na HC jednak jest naprawdę fajnie... coś jak 1.1 CBN D2.
Zapraszam do wspólnej gry, mam już na HC kilka postaci, gram tylko tutaj.
mój ID: zwis#2917
« Last Edit: August 05, 2013, 23:40:37 pm by zwis »
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.067 seconds with 18 queries.