• April 27, 2024, 11:09:54 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8

Author Topic: Wojna AZM vs KatDiablo  (Read 38139 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #90 on: December 19, 2013, 17:57:34 pm »

wedlug profili battlenetu wszyscy oprocz szefa ostatnio logowali sie w listopadzie i wczesniej.

zakladajac oczywiscie, ze lista klanowiczow na oficjalnej stronie jest aktualna
Logged

Draco-

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #91 on: December 19, 2013, 20:35:45 pm »

Kat ma swój świat i swoje kredki. Nie ma co z nim dyskutować. Każdy już wie co będzie robił w sylwestra. Jeśli nie ekskluzywny wywiad z KatMPB .

Może za jakiś czas pojmie głupotę swoich wypowiedzi. Wojnę przegrał EOT.

PS.
Ciekawe czy kolejny raz napisze durnowaty tekst:

Kiedy walczymy?
Logged

Raditz-AZM-

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
    • Słudzy Azmodana
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #92 on: December 19, 2013, 20:56:38 pm »

Zamknijcie ten temat bo tego pajaca już się czytać nie da, a i tak żadnej wojny nie będzie.
« Last Edit: December 19, 2013, 21:00:02 pm by Raditz-AZM- »
Logged
Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skur****nem w całej dolinie.
http://diablo.azmklan.org/

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #93 on: December 19, 2013, 21:18:57 pm »

cicho, dawno nie bylo tylu postow na forum :D
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #94 on: December 19, 2013, 23:42:16 pm »

ten topic chyba przejdzie do legendy d3cl
katmpb kontra reszta świata
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #95 on: December 20, 2013, 00:07:32 am »

gosciu przebil zika i certisa ;)
Logged

Arcon

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 144
  • Redaktor ID
    • View Profile
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #96 on: December 20, 2013, 00:24:25 am »

gosciu przebil zika i certisa ;)

Mag on wszystkich przebija , sa na to papiery,
a oto Pan Marek ze swoja gra HC na sylwestra :D

 :D
« Last Edit: December 20, 2013, 00:30:40 am by ArcoN »
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #97 on: December 20, 2013, 03:04:38 am »

« Last Edit: December 20, 2013, 03:19:10 am by ZelgO-AZM- »
Logged

Kur

  • Imp
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
    • www.d3hardcore.com
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #98 on: December 20, 2013, 13:14:44 pm »

Siedem stron masakry. Jak już wcześniej zauważył RoGH i pontifex, siedem stron monologu o alternatywnej rzeczywistości w trybie HC która nie istnieje. Zelgo dał się podpuścić i nabrać. Taka jest moja opinia stojąc z boku jako obserwator.

Sam dałem się jakiś czas temu też podpuścić człowiekowi o podobnym poziomie intelektualnym, dokonaniach w tą grę oraz skillu na forum blizza. Kwestia dotyczyła jego osiągnięć PK i w d2. Fakty były takie, że człowiek był zerem, a  kreował się na legendę PK, chociaż nikt o nim wcześniej nie słyszał. Po kilku dość impulsywnych wymianach postów, gdzie kolega został na argumenty zniszczony, doszedłem do wniosku, że to on mnie pojechał, bo dałem się sprowokować nic nie znaczącym pixelom. Tutaj podobnie. Wy swoje, on swoje, zdarta płyta. Co z tego wyszło? Z forum, które powinno być opiniotwórczym portalem i jedyną słuszną wykładnią wszystkiego co związane z PVP  gość zrobił pośmiewisko. Mało tego, z forum zrobił sobie śmietnik, wyrzygał się, nasrał i poszedł.

Dziwi mnie to, że z tego wniosków nie wyciągacie, bo w ogóle temat jest grubszy i jest pochodną większego procesu, którego wg. mnie się obawiacie i nie rozumiecie. W D3 zaczęli pogrywać ludzie, dla których scena diablo, to miejsce w którym oni są gwiazdami po parunastu miesiącach bezmyślnej farmy i wydaniu kilkuset PLN-ów na golda. Cechą charakterystyczną jest to, że mają wyjebane na graczy ,którzy w to grają od lat. Gardzą nimi bo dla nich D2 to jest śmietnik historii, to jest D3 i mają w dupie D1 D2. Takie jest ich motto. Wiek nie gra roli jak w tym przypadku. Równie dobrze bohaterem jest 13 letni gimnazjalista, jak również przysłowiowy 30-letni "Janusz" który kupił sobie za ostatnią premię 20 bio golda i jest wielki.

Najprościej jest zwalić na grę, na blizza, że to jest jeden wielki bubel, że nie ma prawdziwego PVP, że HC to jest kpina, że nie ma nic, ale tak jest najprościej. Ja to rozumiem, bo sam na początku wpadłem w ten konformizm, że D2 to było coś, bo takie akcje jak ta, były bardzo szybko załatwiane i weryfikowane. A ludzie znikąd, którzy postanowili się wysrać komuś ze sceny na mordę, zaznawali oświecenia po sprowadzeniu ich na ziemię i wskazaniu ich miejsca na tej scenie się nawrócili. Ale postawcie się w miejscu takiego człowieka, spróbujcie go zrozumieć. Wchodzi na takie forum, chce się wybić, pójść na skróty.. ale czy ma inną możliwość? Coś tam kiedyś zaczęliście, jakaś namiastka ligi i co ? Kolega KAT postanowił pójść na skróty i zmierzyć się z godnym rywalem. Takim godnym rywalem dla założyciela przedmiotowego klanu okazał się AZM z niezłą historią. Całkiem fajny cel żeby wypromować się jako "hardkorowy klan" na plecach AZM. Gość zaryzykował, bo nie miał nic do stracenia, najwyżej go wyśmieją i napiszą, że ma wypierdalać. Ku jego zaskoczeniu AZM połknął haczyk a konkretnie Zelgo i się zaczęło. Gość pomyślał, że to dobry sposób na wypromowanie swojego klanu kosztem AZM i tego forum. Cel osiągnął, mogę potwierdzić. Wisienka na torcie...  Widzę sporo co się dzieje na HC, kto tam gra, i kolega z KAT po prostu zrobił niezły PR, podczas gdy jego pozostali członkowie grają sobie na lajcie  w Heartstone i WoW-a, A wy tu prowadziliście dyskusje z KAT. Gratuluję.

Moje wypociny można przeczytać i zlekceważyć, bo w sumie co ja pierdolę. Ale można też zastanowić się jak radzić sobie z tematem wpuszczania nowych ludzi na scenę diablo, bez względu czy temat dotyczy PVP, HC. No i przede wszystkim akceptowania ich i edukowania o co w tym wszystkim chodzi. W innym przypadku co klika miesięcy będą pojawiały sie takie kwiatki. On nie wie, że PVP = SC, no a skąd on ma to niby wiedzieć ? Jak mu Ryba naopowiadał że prawdziwi mężczyźni grają pvp na hc, bo tak robił Ryba z randomami w d2, następnie ich jechał i zapychał muły uszami. KAT to łyknął, a Wy tu go kłamiecie, że jest inaczej  :o No jak możecie !  8)

Przeczytajcie to co napisałem dwa razy.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #99 on: December 20, 2013, 13:25:53 pm »

wiesz, takie czasy, ze nawet tak totalnie kretynska sprawa ozywila forum bo nic innego sie nie dzieje. albo mamy do wyboru posmiac sie z prowokacji kata i ani troche nie uwazam, ze jest inaczej o czym pisalem pare stron wczesniej, albo bedziemy czytac* kolejne posty ksiegi meldunkowej :) wybor jest oczywisty. na bezrybiu i rak ryba.

* - to byl zart ;)

mial byc turniej z ruskimi wiec sprawa tej pseudowojny zeszla na drugi plan. kiedy sie okazalo, ze turnieju nie bedzie wrocila sprawa wojny.

generalnie masz racje. obecni gracze d3 maja w dupie to co bylo wczesniej. nie wiedza pewnie nawet, ze istnieja/istnialy jakies klany. skad maja o nich wiedziec skoro pewnie z nimim w tej grze na serio nie rozmawiali no bo jak?
« Last Edit: December 20, 2013, 13:28:34 pm by Mr.Mag »
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #100 on: December 20, 2013, 14:01:28 pm »

Mam rozwiązanie. Pograjmy wszyscy w d2. Będzie tak jak kiedyś, czyli super. Sielanka, raj, krowy, cud, miód, pk, pvp, pol-hc.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #101 on: December 20, 2013, 15:06:41 pm »

na jamie mroku uruchomili kraine pvp ;)
Logged

Rudy

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #102 on: December 20, 2013, 17:38:30 pm »

jakby wardena mieli szło by pograć
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #103 on: December 20, 2013, 19:16:53 pm »

Ło mój Boże, jeden debil a tyle "zniszczeń" =]
Logged

karus

  • Imp
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Wojna AZM vs KatDiablo
« Reply #104 on: December 20, 2013, 23:55:28 pm »

Jakie diablo, taka drama.
« Last Edit: December 20, 2013, 23:57:05 pm by karus »
Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.095 seconds with 18 queries.