Duelling & Diablo 3 > Tournament information

[EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up

<< < (2/9) > >>

Mnich:
Po Rosie sam sie za to moze wezme ale jak narazie nie ma to wielkiego sensu 80% osob grajacych nie ma juz postaci.

Ale wybacz Zelg jezeli ktos pisze do organizatora x razy a ten go olewa i ma go w dupie to sorry ale wieje Wiochą

Mr.Mag:
zelg ja moglbym zrobic caly system do turniejow tylko nie ma dla kogo. dla 10 osob?

ZelgO-AZM-:
narazie 10-15 osob ale zbliza sie ros i myśle że przynajmniej na jakiś czas znowu diablo 3 i pvp ożyje, a jakby sie udało dojść powiedzmy do tych 20+ osób na turniej to już warto robić takie turnieje.

http://www.viciouscattle.com/ przebiło d3cl, może nie mają mega frekwencji ale juz ze 20 turniejów ogarneli a z tym serwisem związani są topowi gracze eu i us, może jakas wspołpraca, wzajemne reklamy na forach czy cos

KatMPB:
Organizatorem nie był KatMPB.

Tylko organizatorem był ArconAZM (główny sędzia = czat diablo) i KatMPB (główny streamer = czat stream).

KatMPB był odpowiedzialny ze stream i wpisywanie wyników do tabelek.
ArconAZM był odpowiedzialny za sędziowanie(dyskusje) i sprawy organizacyjne.

1. Sytuacja gdy nie ma dwóch graczy, ów system wymaga przyznania walkowera jednemu, w innym przypadku nie można dalej prowadzić turnieju.
2. Sprawa z Panem russs, ja nie byłem odpowiedzialny za sędziowanie i komunikacje z graczami w grze, za to odpowiadał ArconAZM, oczywiście jak tylko się dało pomagałem również w grze z drugiego komputera, wszystkie sprawy do mnie powinny być kierowane na czat kanał stream.
Dalej:
3. Wyniki wpisywane do tabel były natychmiast, raz zdarzyła się sytuacja, że wynik był skorygowany ze względu na fakt że gracz w przeciągu 1 minut syę jednak pojawił i nie było walkowera.
4. Jednak, że jeden wynik widniał przez 30 sekund niewłaściwie nie ma to znaczenia bo nastąpiła błyskawiczna korekta.

Myślę że będę dalje edytował tego posta aby więcej napisać.

P.S.: Uwaga do Pana Mnich i tych screenów.

Jest Pan głęboko niezorientowany.
Tabela była przez 2 tygodnie taka sama, 15 minut przed turniejem zrobiliśmy online losowanie, aby wszyscy widzieli że drabinka nie jest ustawiona przez organizatorów, tylko jest losowanie, i nie ma przekrętów.

Wracając do drugiego screen - DOKŁADNIE.
W grze jest Pan russs, czeka na przeciwnika do 10 minut bo taki był regulamin.
Przeciwnik się nie pojawia, ale ma czas jeszcze się pojawić bo nie minęło 10 minut.
Słyszę nagle wpisuj wynik 3-0 dla russs.
Nagle Pan russs wychodzi z gry, ja z nim nie rozmawiałem bo byłem na stream za to odpowiedzialny był ArconAZM to on był sędzią.
Nagle i zgodnie z regulaminem pojawia się przeciwnik russs-a, bo zmieścił się w 10 minutach.
Pana russsa już nie ma bo wyszedł bez słowa. A przeciwnik jest więc następuje zmiana wyniku.

Jest mi głęboko przykro, że zawodnik klanu ToG, o którym nigdy nie powiedziałem złego słowa tak nieodpowiedzialnie się zachował. Jednak regulamin mówił 10 minut trzeba czekać na rywala. TEN RYWAL SIĘ POJAWIŁ w przeciągu 10 minut, ale Pana russs-a już nie było NIGDY JUŻ GO NIE BYŁO W GRZE DIABLO, zero KONTAKTU.
Sędzia ArconAZM nakazał mi wpisać najpier walkower dla russs, potem sędzia postanowił zmieni wynik na walkower dla dla oponenta.
RuSSS wyszedł z gry gdy miał wpisane zwycięstwo i nigdy się już nie odezwał.

Arcon:
System losowan był dobrze przeprowadzony na stronie widywal jedynie przykład który był umieszczony przed turniejem drugi zas był losowany wg kolejności zapisów proszę sprawdzić kolejność zapisów i te numerki przy nickach , to są numery kolejności zapisów dopiero 15minut przed Turniejem odbyło się oficjalne losowanie , niektóre osoby się nie stawily więc na nie Poprostu czekaliśmy , russs nie dodał organizatorów przede wszystkim do znajomych tylko koledzy nam mówili czy jest online czy też nie , przyszła kolej na russs pojawił się na swoja walkę poczekał 10 min i wyszedł całkowicie z gry po 10min w ostatnich chwilach wbił jego przeciwnik rosjanin i pytał się gdzie russs poczekalismy na russs a on olal sobie sprawę niestety i już sie nie pojawił.  W/o podwójnego system nie mogl przyznać i musieliśmy kogoś przepchac.Po resztę nagród proszę się zgłaszać do KatMPB#2208

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version