• March 28, 2024, 14:48:51 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2 3

Author Topic: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up  (Read 28757 times)

Arcon

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 144
  • Redaktor ID
    • View Profile
[EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« on: January 25, 2014, 17:13:33 pm »

Welcome

  Organize an international tournament for all the people playing pvp
We have quite a cool prize from 1 to 10 seats are guaranteed prize
The tournament will be held at 22:00 08.02.2014r on streamie twitch.tv/katmpb

Feel free to records http://www.viciouscattle.com/forum/thread-2466-1-1.html
« Last Edit: January 25, 2014, 17:16:44 pm by Arcon-AZM- »
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #1 on: February 09, 2014, 12:19:39 pm »

It is possible to leave Tour without comments. My friend wrote for me as here happened interesting, groups were drawn according to him not one time.Below evidence of my words.






Next 22:00 is I am waiting up to 22:20 my friend doesn't have a rival I have result 3:0 then suddenly the result is changing on 0; 3.

The fact that KatMPB wrote me at the beginning is funny around I am supposed to await 10 minutes how doesn't have a rival we are fighting farther with other rival.





It is worst around there are Organisers I mean KatMPB to which I proposed the problem and he even didn't deduct for my questions.


At first learn to do tour then do it.
« Last Edit: February 09, 2014, 12:21:52 pm by Mnich »
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

russs

  • Imp
  • *
  • Posts: 7
  • The Old Guard
    • View Profile
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #2 on: February 09, 2014, 12:40:32 pm »

@Mnich thx for support.

worst tour ever.
1# funny draw, changed and arranged
2# win by w/o changed to lose by w/o

@KatMPB if you  can not organize tournament, then do not do it

funny tour, really funny

Logged

Muzyka

  • D3CL Sponsor
  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 357
  • DH Player (Muzyka#2656)
    • View Profile
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #3 on: February 09, 2014, 14:36:51 pm »

Indeed here it results from it that this funny show is for naive people, draw after several times of tour ladder it is embarrassing. Change of results also funny. ;)
Logged
"Invincibility lies in the defence;
the possibility of victory in the attack."
-Sun Tzu

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #4 on: February 09, 2014, 15:09:20 pm »

Nie swirujmy z tym angielskim jak kazdy co sie tu wypowiada jest z Polski

Organizatorem nie byłem ale byłem na bieżąco z sytuacją, losowanie par rozpoczeło sie 15 minut przed rozpoczęciem turnieju, widoczna wcześniej drabinka była tylko przykładowa bo już tak wyszło że w tym systemie challonge.com po wpisaniu uczestników sama się uzupełniała drabinka. Były też sytuacje obustronnych w/o ale tutaj też system zawiódł bo nie było takiej opcji jak obustronne wo i trzeba było kogos przepchnąc tylko po to zeby drabinka się rozwiązała. Russ też nie rozumiem czemu wyszedłeś z gry jak właśnie rozpoczęła się Twoja kolej, Twoj rywal się pojawił w sam czas a Ty zniknąłeś. Walki były toczone pokolei tak żeby każda mogła być transmitowana na twitchu, mecze nie były bardzo długie wiec mimo wszystko szybko sie uwineliśmy. I choć wciąż uważam że Kat to pojeb to turniej ogarnął jak tylko się dało. Walki ciekawie się oglądało, nie zabrakło emocji i zaciętych pojedynków. Finał na najwyższym poziomie EU. Już teraz wiadomo że będą kolejne turnieje.

Zdecydowanie po tym turnieju potwierdzam że brakuje tych jednowieczornych turniejów w diablo 3 i nie wiem czemu d3cl się za takie organizowanie turniejów nie wezmie
« Last Edit: February 09, 2014, 15:14:07 pm by ZelgO-AZM- »
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #5 on: February 09, 2014, 15:25:17 pm »

Po Rosie sam sie za to moze wezme ale jak narazie nie ma to wielkiego sensu 80% osob grajacych nie ma juz postaci.

Ale wybacz Zelg jezeli ktos pisze do organizatora x razy a ten go olewa i ma go w dupie to sorry ale wieje Wiochą
« Last Edit: February 09, 2014, 15:27:48 pm by Mnich »
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #6 on: February 09, 2014, 15:42:56 pm »

zelg ja moglbym zrobic caly system do turniejow tylko nie ma dla kogo. dla 10 osob?
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #7 on: February 09, 2014, 15:47:56 pm »

narazie 10-15 osob ale zbliza sie ros i myśle że przynajmniej na jakiś czas znowu diablo 3 i pvp ożyje, a jakby sie udało dojść powiedzmy do tych 20+ osób na turniej to już warto robić takie turnieje.

http://www.viciouscattle.com/ przebiło d3cl, może nie mają mega frekwencji ale juz ze 20 turniejów ogarneli a z tym serwisem związani są topowi gracze eu i us, może jakas wspołpraca, wzajemne reklamy na forach czy cos
« Last Edit: February 09, 2014, 15:52:35 pm by ZelgO-AZM- »
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #8 on: February 09, 2014, 17:39:11 pm »

Organizatorem nie był KatMPB.

Tylko organizatorem był ArconAZM (główny sędzia = czat diablo) i KatMPB (główny streamer = czat stream).

KatMPB był odpowiedzialny ze stream i wpisywanie wyników do tabelek.
ArconAZM był odpowiedzialny za sędziowanie(dyskusje) i sprawy organizacyjne.

1. Sytuacja gdy nie ma dwóch graczy, ów system wymaga przyznania walkowera jednemu, w innym przypadku nie można dalej prowadzić turnieju.
2. Sprawa z Panem russs, ja nie byłem odpowiedzialny za sędziowanie i komunikacje z graczami w grze, za to odpowiadał ArconAZM, oczywiście jak tylko się dało pomagałem również w grze z drugiego komputera, wszystkie sprawy do mnie powinny być kierowane na czat kanał stream.
Dalej:
3. Wyniki wpisywane do tabel były natychmiast, raz zdarzyła się sytuacja, że wynik był skorygowany ze względu na fakt że gracz w przeciągu 1 minut syę jednak pojawił i nie było walkowera.
4. Jednak, że jeden wynik widniał przez 30 sekund niewłaściwie nie ma to znaczenia bo nastąpiła błyskawiczna korekta.

Myślę że będę dalje edytował tego posta aby więcej napisać.

P.S.: Uwaga do Pana Mnich i tych screenów.

Jest Pan głęboko niezorientowany.
Tabela była przez 2 tygodnie taka sama, 15 minut przed turniejem zrobiliśmy online losowanie, aby wszyscy widzieli że drabinka nie jest ustawiona przez organizatorów, tylko jest losowanie, i nie ma przekrętów.

Wracając do drugiego screen - DOKŁADNIE.
W grze jest Pan russs, czeka na przeciwnika do 10 minut bo taki był regulamin.
Przeciwnik się nie pojawia, ale ma czas jeszcze się pojawić bo nie minęło 10 minut.
Słyszę nagle wpisuj wynik 3-0 dla russs.
Nagle Pan russs wychodzi z gry, ja z nim nie rozmawiałem bo byłem na stream za to odpowiedzialny był ArconAZM to on był sędzią.
Nagle i zgodnie z regulaminem pojawia się przeciwnik russs-a, bo zmieścił się w 10 minutach.
Pana russsa już nie ma bo wyszedł bez słowa. A przeciwnik jest więc następuje zmiana wyniku.

Jest mi głęboko przykro, że zawodnik klanu ToG, o którym nigdy nie powiedziałem złego słowa tak nieodpowiedzialnie się zachował. Jednak regulamin mówił 10 minut trzeba czekać na rywala. TEN RYWAL SIĘ POJAWIŁ w przeciągu 10 minut, ale Pana russs-a już nie było NIGDY JUŻ GO NIE BYŁO W GRZE DIABLO, zero KONTAKTU.
Sędzia ArconAZM nakazał mi wpisać najpier walkower dla russs, potem sędzia postanowił zmieni wynik na walkower dla dla oponenta.
RuSSS wyszedł z gry gdy miał wpisane zwycięstwo i nigdy się już nie odezwał.
« Last Edit: February 09, 2014, 18:05:07 pm by KatMPB »
Logged

Arcon

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 144
  • Redaktor ID
    • View Profile
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #9 on: February 09, 2014, 18:12:16 pm »

System losowan był dobrze przeprowadzony na stronie widywal jedynie przykład który był umieszczony przed turniejem drugi zas był losowany wg kolejności zapisów proszę sprawdzić kolejność zapisów i te numerki przy nickach , to są numery kolejności zapisów dopiero 15minut przed Turniejem odbyło się oficjalne losowanie , niektóre osoby się nie stawily więc na nie Poprostu czekaliśmy , russs nie dodał organizatorów przede wszystkim do znajomych tylko koledzy nam mówili czy jest online czy też nie , przyszła kolej na russs pojawił się na swoja walkę poczekał 10 min i wyszedł całkowicie z gry po 10min w ostatnich chwilach wbił jego przeciwnik rosjanin i pytał się gdzie russs poczekalismy na russs a on olal sobie sprawę niestety i już sie nie pojawił.  W/o podwójnego system nie mogl przyznać i musieliśmy kogoś przepchac.Po resztę nagród proszę się zgłaszać do KatMPB#2208
« Last Edit: February 09, 2014, 18:15:09 pm by Arcon-AZM- »
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #10 on: February 09, 2014, 20:42:09 pm »

Tylko Russ zaluje ze was nie screnowal w calej wersji  jakie 10 minut nie czekal  na screnie ponizej masz godzine 22:28 tu dopiero cos ogarneliscie ile k...a bylo po czasie?

Kat mu napisal czekasz 10 min o godzinie 22;02  czyli 20;13 max powinno byc po ptaakach wedle waszego "REGULAMINU"  a tu bylo ...........

Kat a ty nie leć w ciula patrzylem na ten stream wyswietlaly sie wiadomoscie Rusa pisane w twoja strone a ty beszczelnie to olales.

Do Arcona ktory pisze ze Russ  mial w flu  organizatoow  mial dodanego Kata wiec jak nie wiesz sie nie udzielaj.



« Last Edit: February 09, 2014, 20:55:32 pm by Mnich »
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

N0F3aR

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #11 on: February 09, 2014, 21:18:50 pm »

I was the organizator of this tournament time ago ( the old year) and every time the drafts were random. I will inspect the guy who organize VC tournament now and will fix the problem.
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #12 on: February 10, 2014, 02:22:43 am »

Tylko na Pana screenie przeciwnik RUSSS - jest już w grze i czeka na rywalna.

Co więcej być może była to jego zagrywka.
Ale miał do tego prawo - 10 minut to 10 minut. - kurde inteligentny gracz.
U nas regulamin się nie zmienia i jest tego pełna kontrola. Regulamin d3cl.com i ligi też musi tak działać.
Słowo w regulaminie jest święte. Mr.Mag go pisał i tak powinno być, czy tak jest............................?
« Last Edit: February 10, 2014, 15:47:10 pm by KatMPB »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #13 on: February 10, 2014, 13:41:33 pm »

DRAMAAAA w turnieju dla 10 osob .. wtf ?
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: [EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up
« Reply #14 on: February 10, 2014, 14:43:49 pm »

drama z udziałem kata tylko nakręca ten biznes!
Logged
Pages: [1] 2 3
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.073 seconds with 18 queries.