• March 29, 2024, 01:14:43 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: Diablo3  (Read 7233 times)

pab

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
Diablo3
« on: May 03, 2014, 21:41:52 pm »

Witam!
nie wiedzialem czy zalozyc w ogolnym D3 czy Offtopic - najwyzej prosze przeniesc! moglby mi ktos napisac, czy w ogole oplaca sie zakupic diablo3? po 'upadku' d2  przeczekalem troche czasu, zeby sprawdzic jak bedzie wygladac ta gra ale wtedy opinie (przynajmniej ludzi z d2) byly dosc srednie.. cos sie zmienilo? warto jest w to pograc?  jak ma sie sprawa exp/farmy/pvp?  cos ala tristram do fast exp istnieje ? co do itemow, jakos da sie w miare normalnie ubrac czy odpowiednik Pana Mefisto przez najblizsze 2 lata? Nie wiem kompletnie nic o tej grze, nie liczac kilku filmikow yt i kilku rozmow z osobami d2 ;c

Pozdro!

Dzieki
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Diablo3
« Reply #1 on: May 04, 2014, 01:45:21 am »

d3 ros to dobra gra zeby sie odstresowac i troche pofarmic
nie ma pvp
jest fast xp
jest dlugotrwaly farm itemow
na sc nudzi sie po 2 miesiacach
nie ma porownania  z d2

pozdro~!
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Diablo3
« Reply #2 on: May 04, 2014, 18:25:03 pm »

Ja osobiście z DAMX się nie zgodzę.

Czy nudzi się po 2 miesiącach? Mnie podstawka trzymała przez rok. Dodatek już wiem, że zatrzyma na dłużej. Na nasze nieszczęście mają pojawić się laddery znane z diablo 2 - wg. mnie to źle, podzieli to społeczność a znając naszych dev z d3 to resety puszczą nam często.
PvP i jest i nie ma. Są potyczki, 1v1 lub 2v2 z friendly fire lub po prostu 1v1v1v1 ;] Zabawa jest dobra ale obecnie nie spodziewajmy się jakiegoś balansu, zwłaszcza od czasu gdy w dodatku mamy pewne "legendarne affixy" na przedmiotach.
PvP aby było grywalne to potrzebuje tryby 2on2/3on3 z wyłączeniem kilku przedmiotów. Nie martwcie się, dostaniemy to ale za pewne w kolejny dodatku.

Uprzedzę pytanie dlaczego nie ma tego w obecnym dodatku, mimo obietnic na patch 1.1 po premierze Diablo 3 - zmienił się prawie całkowicie team odpowiedzialny za projekt Diablo 3, postawili oni sobie za zadanie naprawić tryb pve, dać nam end game (zabawne.. pvp nie ma a handel wywalili ;) oraz zbalansować rozrywkę (co i tak im nie wyszło).

Kup gre i świetnie się przy niej baw, wg. mnie warto.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Diablo3
« Reply #3 on: May 04, 2014, 23:41:29 pm »

wiara w tobie nie umiera widze
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Diablo3
« Reply #4 on: May 05, 2014, 00:02:38 am »

PvP nie ma i nie będzie, koniec tematu.
Logged

Rudy

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
Re: Diablo3
« Reply #5 on: May 05, 2014, 21:50:34 pm »

jeżeli chodzi o pvp to polecam gierke ball3d.com - nie trzeba farmić, fifa przy tym wymięka - serio
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Diablo3
« Reply #6 on: May 06, 2014, 08:41:38 am »

rudy nie rob propagandy!
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.089 seconds with 18 queries.