• March 28, 2024, 21:05:14 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2]

Author Topic: Czy to już czas na turniej?  (Read 17696 times)

Bibuk

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #15 on: April 30, 2014, 19:04:53 pm »

ja zagram i bede stal non stop na zaslonie dymnej i poezja
Logged

Arcon

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 144
  • Redaktor ID
    • View Profile
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #16 on: May 02, 2014, 08:33:25 am »

Ja tam chętnie mogę pograć , największy turniej jaki zorganizowalem był na 16 osób w db3 na VC skalę międzynarodowa, ale tu nie ma co robić ligi tylko wieczorowy Turniej , bo na ligę będzie za mało osób
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #17 on: May 07, 2014, 20:22:20 pm »

Ja znając moją żonę to raczej na 50% grać nie będę - sobota wieczór przy kompie? pogrzało Cie?! ;]
ale trzeba być asertywny, diablo > rozwód
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #18 on: May 27, 2014, 02:42:56 am »

gra ktos jeszcze w d3? W tydzien od podniesienia dropu legend skompletowałem prawie kazdy item jaki potrzebowałem. Mam wypchane dwie zakładki w skrzynce roznych alternatywnych itemow. W całym secie marudera juz nawet t6 nie jest zadnym wyzwaniem. Może pora na jakis turniej choćby dla samego funu, dla samej zasady rozegrania chociaz jednego turnieju w rosie? Jaki znajdujecie jeszcze sens dalej grania w diablo ros? wbijanie paragonów do 1000? Po co to komu?
« Last Edit: May 27, 2014, 02:45:10 am by ZelgO-AZM- »
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #19 on: May 27, 2014, 12:45:50 pm »

Zelg gdybym wiedzial, ze nie bedzie 5 uczestnikow to bym turniej zrobil, ale mam obawy :)
Logged

Bibuk

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #20 on: May 27, 2014, 14:02:45 pm »

Zelgadin bracie od seryjnego strzalu, diablo trzy umarlo, get over it. To juz dzisiaj na cbn gra wiecej ludzi po resecie co bedzie
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #21 on: May 28, 2014, 10:57:57 am »

gra ktos jeszcze w d3? W tydzien od podniesienia dropu legend skompletowałem prawie kazdy item jaki potrzebowałem. Mam wypchane dwie zakładki w skrzynce roznych alternatywnych itemow. W całym secie marudera juz nawet t6 nie jest zadnym wyzwaniem. Może pora na jakis turniej choćby dla samego funu, dla samej zasady rozegrania chociaz jednego turnieju w rosie? Jaki znajdujecie jeszcze sens dalej grania w diablo ros? wbijanie paragonów do 1000? Po co to komu?

gram na hc i mam sie dobrze
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #22 on: June 10, 2014, 11:46:55 am »

Zelg i spółka, co robicie podczas duela jak walka sie nie konczy? tzn wszyscy sa niesmiertelni albo trwa zbyt dlugo z powodu leczenia? jezeli ma byc jakis turniej to trzeba takie rzeczy ogarnac.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #23 on: June 10, 2014, 13:21:35 pm »

dogrywka w "państwa-miasta"
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #24 on: June 10, 2014, 13:22:10 pm »

Ty nie jestes spolka :/
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #25 on: June 10, 2014, 15:13:08 pm »

Zelg i spółka, co robicie podczas duela jak walka sie nie konczy? tzn wszyscy sa niesmiertelni albo trwa zbyt dlugo z powodu leczenia? jezeli ma byc jakis turniej to trzeba takie rzeczy ogarnac.

W sumie nie spotkalem sie z taka sytuacja żeby walka sie nie konczyła, nawet jak spotkają sie 2 chary z wymaxowanym cdr do jakiejs magii niesmiertelnosci to wystarczy jeden błąd, chwila nieuwagi i można pasc na hita bo takie postacie zazwyczaj mają słabe ehp. Wiadomo cos kosztem czegos.

No ale wiadomo kazda ewentualnosc trzeba brać pod uwage, moim zdaniem najlepiej zbyt dlugi mecz rozegrac poprostu do pierwszego killa, naprzyklad po 20 minutach ganiania. A jak to nie da rady to zawezic teren, do samej wyspy naprzyklad. Nie wierze ze w takiej sytuacji nikt by nie padł. Zdejmowanie itemow odpada, zacznie sie kombinatorstwo.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #26 on: June 10, 2014, 15:27:23 pm »

ok. 29 czerwca (niedziela) o 20:00 spróbujemy zrobic turniej. zobaczymy co z tego wyjdzie. oficjalne info wkrotce.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #27 on: June 10, 2014, 22:10:19 pm »

będę i zagram !

ŻARTOWAŁEM HEHE
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #28 on: June 23, 2014, 14:55:00 pm »

ok. 29 czerwca (niedziela) o 20:00 spróbujemy zrobic turniej. zobaczymy co z tego wyjdzie. oficjalne info wkrotce.
trololol
Logged

PONTIFEX

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Czy to już czas na turniej?
« Reply #29 on: June 23, 2014, 16:21:58 pm »

Dh na ciaglej zaslonie dymnej... Przeciez to niesmiertelnosc jest :) Monk pod CD - :) To samo :) Na dobra sprawe takich postaci nie da sie zabić :) Chyba musial by ktos miec mega szczescie i w chwili minimalnego bledu przeciwnika zabic go 1 strzalem :) Mysle ze jakies zasady powinny byc bo biorac pod uwage amulety z niewarazliwoscia na zywioly, gdzie dps gracza w duzej mierze opiera sie na % zywiolow mozna byc niesmiertelnym. Oczywiscie mozna runy dograc na dobra sprawe i pokombinowac mieszanie :) Ale te bonusy i skile def u niektorych postaci sa okropne :P
Logged
Pages: 1 [2]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.095 seconds with 18 queries.