• July 02, 2020, 10:49:56 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: Regulamin forum D3CL.COM  (Read 2661 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4808
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Regulamin forum D3CL.COM
« on: March 08, 2012, 14:54:49 pm »

DEKALOG FORUM D3CL.COM

1. Niniejszy regulamin obowiązuje wszystkich użytkowników na całym forum D3CL.COM. Każdy dział może mieć też dodatkowy regulamin, precyzujący poniższe punkty bądź zobowiązujący do przestrzegania dalszych reguł.
2. Na forum należy funkcjonować Z GŁOWĄ i zgodnie z ogólnoprzyjętymi zasadami netykiety, a z tym wiąże się m.in. zakaz używania wulgaryzmów, zakaz floodowania i zakaz spamowania bez względu na to czy ma to miejsce w postach, nazwach nicków, nazwach tematów, avatarach, sygnaturach czy wiadomościach prywatnych. Dotyczy to także pisania jednego posta pod drugim przez tego samego użytkownika.
3. Na forum obowiązuje zakaz wrzucania linków z wirusami, trojanami i innymi szkodliwymi programami. Dotyczy to także plików nielegalnie umieszczonych w internecie. Rozmowy na tematy hackowania i kradzieży są także wzbronione.
4. Zabronione jest również linkowanie i reklamowanie innych stron o tematyce Diablo 3, jak i linkowanie stron w celach reklamowych bądź zarobkowych. Przepis ten nie obowiązuje, o ile na dany link zgodę wyrazi Admin bądź moderator danego działu.
5. Na forum znajdują się sekcje w innych językach niż język polski. Należy tam pisać tylko w danym języku, bez celowego wyzłośliwania języka bądź użytkowników sekcji.
6. Na forum każda osoba fizyczna może posiadać tylko jedno konto. Konto na forum jest jednocześnie kontem na portalu D3CL.COM.
7. Na forum działa system ostrzeżeń. Otrzymuje się je za łamanie regulaminu bądź niestosowanie się do poleceń administratorów/moderatorów. Przy 60% użytkownik traci możliwość pisania postów, 100% jest równoznaczne z banem. Zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego zbanowania użytkownika w przypadku rażącego złamania regulaminu.
8. W sprawach nieobjętych niniejszym regulaminem decyzje podejmuje moderator. Może być ona ostatecznie zmieniona przez Administratora.
9. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane na forum - odpowiadają za nie użytkownicy je publikujący.
10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu, o czym każdorazowo będziemy informować użytkowników.

AND REMEMBER BOYS AND GIRLS - BLIZZARD WILL NEVER ASK YOU FOR YOUR PASSWORD!
« Last Edit: March 18, 2012, 14:30:30 pm by RoGH »
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.093 seconds with 18 queries.