• March 29, 2024, 00:00:30 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7

Author Topic: Turniej 1v1 - wyniki  (Read 44143 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #45 on: July 05, 2014, 18:37:05 pm »

no ok. sorry.
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #46 on: July 05, 2014, 18:41:27 pm »

Ja cię rozumiem jesteś Adminem tej ligi zapewne jedyną osoba ktorej zalezy zeby tu cos zrobic ale patrz realnie na obecną sytuacje i to co sie dzieje.
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #47 on: July 05, 2014, 18:47:46 pm »

Mnich a co twoim zdaniem sie dzieje? Piszesz: masa osób przeglądała temat ale nie brali udziału aby się nie ośmieszać. O co Ci chodzi z tym, co? Bo mało osób grało? Grało mało bo tacy jak ty wychodzą z takim właśnie założeniem. Głupio było by się zgłosić i nie zagrać, prawda? Gdyby 5 osób takich jak ty zmieniło myślenie na "zagram, a co mi tam.." to było by już 10-11 osób. Dla mnie twoje myślenie jest oznaką idiotyzmu - z urazą.

Tak samo mój turniej pve. PvP nikt nie chce, znam sporo klanów na battle.net, leaderów, dużo osób chciało jakieś zawody, turnieje, kilka osób podrzuciło mi pomysł, rozwiązania itp.. a jak co do czego to kazdy chowa głowe w piach bo w sumie to im się nie chce, w sumie to nie ma co pokazać...


Mnich, nie zagrałeś bo wiesz że byś przegrał, czy dlatego że za mało chętnych?   w sumie nie odpowiadaj.. każda odpowiedź będzie nie potrzebna. Wchodzicie tutaj i macie pretensje, jakby mag popełnił zbrodnie wogóle co kolwiek organizując... 

Uprzedzę pytania:
- tak, ja nie zagrałem
- nie zagrałem bo akurat wyjątkowo nie dałem rady w ten weekend
- w trakcie trwania turnieju nie było mnie nawet w domu
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #48 on: July 05, 2014, 18:54:39 pm »

Forti odpowiedz jest prosta sam cos tam grales pvp przed rosem widziales jakie bylo zainteresowanie wtedy jakie jest teraz . Dlaczego ja, ty, czy inni nie zagrali? Ty napisales ze nie miales czasu bo cos tam cos tam ( czy faktycznie tak bylo nikt tego nie wie moze poprostu nie chciales grac ) Ja nie zagralem poniewaz nie mialem checi tego grac siedzie w srodowisku ludzi na jsp itp z pvp i wiem jakie oni takze maja o tym co sie dzieje teraz zdanie. Inni nie zagrali bo moze tez twiedza ze takze to nie ma sensu na obecna chwile a jeszcze inni poprostu maja w to co sie tu dzieje wyjebane i tyle.
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #49 on: July 05, 2014, 19:08:09 pm »

No dobrze, ale po co się naśmiewać z turnieju? Rozumiem że lepiej nic nie organizować? Za jakiś czas ktoś się obudzi, że dlaczego d3cl - stare PCL, euro-pvp etc. nie organizuje turnieji... albo lepiej - wyjdzie prawdziwe pvp (w moim słowniku to po prostu 2on2/3on3 z większą mapa - na 4on4 nie liczę...) powstaną inne ligi które d3cl zjedzą prawdopodobnie z prostego powodu - mag jest sam.
Właśnie takie turnieje - niech będą małe, 5, 6 a nawet 3-4 osobowe, ale niech będą częste - to spowoduje, że pvp nie umrze. Pamiętacie jak w podstawce inne fora organizowały turnieje? Już nawet nie pamiętam ich nazw ;] ale pamiętam że udział brało po 40-50 osób nawet - dlaczego? Bo były regularnie organizowane.

Ligi miały zainteresowanie, ale w pewnym momencie to znikło..   Mag, w d**** z hejterami, rób swoje i miej przy tym masę zabawy :)
a co do deat match - Jeżeli nie ostatni weekend tego miesiąca to drugi weekend kolejnego :P
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #50 on: July 05, 2014, 19:13:50 pm »

Ale Forti o czym ty mowisz wogole. Ja nigdy nie powiedzialem Magowi ze cos zle robi wręcz przeciwnie zawsze mowilem ze MAg jest sam z tym pierdolnikiem na glowie bo nikomu innemu sie tu nie chce nic robic. Ja z Lulkiem i Seba mam stronke do turniejow w d2 i d3  w d2 do tej pory cos sobie gramy w d3 tez cos zrobie jesli dostane cynk od ludzi ze oplaca sie cos grac proste.
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #51 on: July 05, 2014, 21:41:12 pm »

Arcon tez chce robic jakies turnieje w d3 bo wlasnie zaklada jakas organizacje pvp. wszyscy chca byc szefami a nie ma komu grac :D
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #52 on: July 05, 2014, 22:24:40 pm »

W plebejskich turniejach się już nie gra.
Pozdro 600.
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #53 on: July 06, 2014, 11:31:07 am »

Arcon dlugo nie pociągnie z jego zapałem xd
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #54 on: July 06, 2014, 17:43:55 pm »

W plebejskich turniejach się już nie gra.
Pozdro 600.


Co wg. Ciebie to plebejski turniej? Taki który organizuje kto inny niż d3cl / pcl etc.? Bo w takich turniejach w podstawce grało średnio 30-50 osób. Obecnie RoS wywrócił wsio do góry nogami i wszyscy przeszli na pve ;]
Logged

Bibuk

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #55 on: July 06, 2014, 19:39:50 pm »

cash to druga osobowosc zika z tego co pamietam, ziko nauczysz sie trollowac nie wierze
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #56 on: July 06, 2014, 19:41:45 pm »

po prostu czytam czytam czytam, a tutaj wyskakuje jakis ziomus i lansuje sie na niewiadomo kogo .. d3 pvp .. ogarnijcie sie do czasu az wyjdzie prawdziwe - czyli nigdy
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #57 on: July 06, 2014, 21:51:34 pm »

cash to druga osobowosc zika z tego co pamietam, ziko nauczysz sie trollowac nie wierze
Elo mordeczko zagramy coś w diabła trzeciego nie wierze :-)

Jak cię coś zaboli to zapraszam na pw :-)
« Last Edit: July 06, 2014, 21:53:40 pm by Cash »
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #58 on: July 06, 2014, 23:14:20 pm »

pogralbym jakies stare dobre ava 1.09 bez ms spamu i 20 lvl sm
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #59 on: July 07, 2014, 00:01:08 am »

cash to druga osobowosc zika z tego co pamietam, ziko nauczysz sie trollowac nie wierze

haha to chyba jakieś przepoczwarzenie zika z realmowego ciapaka zrobił sie bardziej wyszczekany, przybrał teraz forme radowo-certisową, ewidentnie musieli imponować chłopakowi. W końcu jako posiadacz rekordu angrenostu w niewychodzeniu z grupy musiał zmienić nick i udawać kogoś innego, sprytne posunięcie. Że też ktoś taki ma jeszcze czelność krytykować poziom jakiegokolwiek turnieju pvp samemu prezentując przez lata poziom równy zeru
« Last Edit: July 07, 2014, 00:10:01 am by ZelgO-AZM- »
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.118 seconds with 17 queries.