• March 28, 2024, 13:31:07 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7

Author Topic: Turniej 1v1 - wyniki  (Read 44119 times)

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #75 on: July 10, 2014, 18:24:16 pm »

te dinozaury ktore sie wypowiadaja, w jakiejs czesci byli bogami pvp i zaden patch 1.10 tego nie zmieni.. trzeba bylo wyjac reke z majtek i grac 1.09 i pre jak kazdy szanujacy sie gracz
1.10 to tylko sieczka dla gimbusow .. no offence ofc!
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #76 on: July 10, 2014, 18:39:19 pm »

Quote
I że niby gadka o riftach miała zaboleć?
Nie, ale może zaboli cie to że teraz pewnie zik>ty
jak chujowe i wybrakowane by nie było pvp to jest dla mnie sto razy lepsze od najbardziej wypasionego pvm

Nie zesraj się ;-)
Mam mocno wyje*ane na diablo 3, jak chcesz do mnie pisać o pvp to chętnie przypomnę Ci bilans naszych spotkań z poprzedniej części tej gry :)

Witam bd-cry.
To ja przypomne , zelgadin dostając po * doszedł do wniosku , że potrzebna jest pomoc marcha-azm.
March-azm , dla przypomnienia (czolg-azm) robił ww bugga barbem na amce , którą grał zelgadin. Dzięki , czemu stawał się niezniszczalny. Niestety zelgadin-azm nawet dzięki ww buggowi stawał się latwym fragiem , ale troche utrudniało graczom grę.

P.S ZELGO KONIUUUUUUU ;-DDDDDDDDD
Regards Cash.
« Last Edit: July 10, 2014, 18:48:42 pm by Mr.Mag »
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #77 on: July 10, 2014, 21:41:06 pm »

ww barb bug na amce -> true diablo
Logged

Rad

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 159
  • Banda Drombo
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #78 on: July 10, 2014, 22:05:43 pm »

te dinozaury ktore sie wypowiadaja, w jakiejs czesci byli bogami pvp i zaden patch 1.10 tego nie zmieni.. trzeba bylo wyjac reke z majtek i grac 1.09 i pre jak kazdy szanujacy sie gracz
1.10 to tylko sieczka dla gimbusow .. no offence ofc!

Albo na 1.10+ już nie wszyscy byli tacy wspaniali, z resztą, mało dinozaurów i tak nadal grało na dalszych patchach? :)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #79 on: July 10, 2014, 23:10:01 pm »

z tego co pamietam kilka w miare dobrych graczy ( nie bogow pvp ) gralo i ostro zamiatalo plebs .. nie grajac jeszcze swoimi postaciami .. wiec cos sie nie zgadza

poza tym 1.10+ to inna gra .. z tymi wszystkimi wodotryskami gdzie prawdziwe pvp zatracilo swoja wartosc .. bardziej to przypomina pvp na openie ze slowem poisonem i cud wie co jeszcze ..

1.09 bogowie pvp rozpracowali ta gre i praktycznie wiekszosc jej mechaniki ktora byla uzywana do samego konca diablo2 .. wiec prosze nie zaglebiaj sie w temat o ktorym widze masz slabe pojecie .. 1.10+ gimba diablo2 to zupelnie co innego niz 1.09 i pre .. nawet nie ma co sie starac tego porownywac ..
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #80 on: July 10, 2014, 23:12:55 pm »

z tego co pamietam kilka w miare dobrych graczy ( nie bogow pvp ) gralo i ostro zamiatalo plebs .. nie grajac jeszcze swoimi postaciami .. wiec cos sie nie zgadza

poza tym 1.10+ to inna gra .. z tymi wszystkimi wodotryskami gdzie prawdziwe pvp zatracilo swoja wartosc .. bardziej to przypomina pvp na openie ze slowem poisonem i cud wie co jeszcze ..

1.09 bogowie pvp rozpracowali ta gre i praktycznie wiekszosc jej mechaniki ktora byla uzywana do samego konca diablo2 .. wiec prosze nie zaglebiaj sie w temat o ktorym widze masz slabe pojecie .. 1.10+ gimba diablo2 to zupelnie co innego niz 1.09 i pre .. nawet nie ma co sie starac tego porownywac ..

Damx chcesz maść na ból pupy ;-) ?
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Bibuk

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #81 on: July 11, 2014, 00:34:50 am »

1.09 czy 1.10 i tak was wszystkich gniotlem na pewniaka gimby
Logged

Rad

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 159
  • Banda Drombo
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #82 on: July 11, 2014, 00:48:35 am »

z tego co pamietam kilka w miare dobrych graczy ( nie bogow pvp ) gralo i ostro zamiatalo plebs .. nie grajac jeszcze swoimi postaciami .. wiec cos sie nie zgadza

poza tym 1.10+ to inna gra .. z tymi wszystkimi wodotryskami gdzie prawdziwe pvp zatracilo swoja wartosc .. bardziej to przypomina pvp na openie ze slowem poisonem i cud wie co jeszcze ..

1.09 bogowie pvp rozpracowali ta gre i praktycznie wiekszosc jej mechaniki ktora byla uzywana do samego konca diablo2 .. wiec prosze nie zaglebiaj sie w temat o ktorym widze masz slabe pojecie .. 1.10+ gimba diablo2 to zupelnie co innego niz 1.09 i pre .. nawet nie ma co sie starac tego porownywac ..

Nawet nie będę prosił o nicki tych graczy, ale w takim razie "prawdziwe pvp" skończyło się dla ciebie w 2003 roku, a to przykre.
Oczywiście, że to co innego, ale masa ludzi grała niejeden ranking na pcl/ar i gra była rozkminiana cały czas na bieżąco. Znaleźli się nowi 1.10+ gimba diablo 2 gracze i nie odstawali umiejętnościami, a może nawet przerastali tych twoich dinozaurów - to nie tylko wina patcha :)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #83 on: July 11, 2014, 10:50:33 am »

Wiadomo, ze znajdzie się zawsze kto umie grać, albo ukrywać dobrego buta przed szersza publicznością i go zbudować... Jednak trzeba zauważyć tutaj pewna oczywista oczywistość, a mianowicie jak szedł patch 1.10 gra juz była przegrana i przemaglowana tysiąc razy plus jeden .. Ci co wymyślili większość tematów pvp, wymyślili lub też jak kto woli rozpracowali je na 1.09 - późniejsze patche i zmiany to przede wszystkim zawirowania w itemach które diametralnie zmieniły grę poprzez udostepnienie umiejętności innych postaci takich jak to czy cotamkolwiek.. Pewnie, ze znalazły się osoby które ogarnęły charge i tp sin z ww, ale to juz były konkretne fanaberie które być może dla nowych graczy wprowadziły inny wymiar gry, ale dla starych było raczej niedopuszczalne...
Co do tego, ze jacys starzy gracze grali później pvp - to najbardziej utkwił mi w pamięci fatal jak zamiatal nekrem na early1.10.. Jeżeli ktoś później grał, ze starych to juz raczej jako niewymagajaca rozrywka niż cisniecie do granicy swoich możliwości jakw 1.09.. Poza tym iteky w 1.10 stały się bardziej dostępne ponieważ w większości składały się z runewords, gdzie na 1.09 na początek itemy niedojze, ze mało dostępne to nie do końca było też woliadomo czego szukać i gdzie oto itd..
Logged

KcU

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #84 on: July 13, 2014, 16:44:43 pm »

Realnie 6 graczy 80 komentarzy? Nawet ja pod koniec pcla potrafiłem zrobić to lepiej ;p

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #85 on: July 13, 2014, 17:05:16 pm »

pytanie zasadnicze to czy robiles to z hackiem czy bez!
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #86 on: July 13, 2014, 17:29:56 pm »

Realnie 6 graczy 80 komentarzy? Nawet ja pod koniec pcla potrafiłem zrobić to lepiej ;p

Ty to się nadajesz do tarcia chrzanu klaunie ;-D
Gwiazdor randomowy :-D w klanie NF - no fear ze składem
Klaryk , zafajdaniec , ext . ;-DD
Kcu to kogo pytałeś z tym mh w 2009 ?? Podobno dobra beka była na gsdu gadu ;-D . Jak te ga skręcały u wilka , bo też tak chce :-D

Btw. Na mieście mówią , że kupowałeś grube ilości złota do diablo 3 , a przestałeś grać bo przegrywałeś swoim dh . Chyba barba też robiłeś bo w lidze d3cl było top 10 + barbów , ale nie umiałeś nim grać ;-((
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #87 on: July 13, 2014, 17:33:24 pm »

zik a kto wygra mundial i jaki wynik bedzie, bo chce obstawic
Logged

KcU

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #88 on: July 19, 2014, 21:49:32 pm »

Realnie 6 graczy 80 komentarzy? Nawet ja pod koniec pcla potrafiłem zrobić to lepiej ;p

Ty to się nadajesz do tarcia chrzanu klaunie ;-D
Gwiazdor randomowy :-D w klanie NF - no fear ze składem
Klaryk , zafajdaniec , ext . ;-DD
Kcu to kogo pytałeś z tym mh w 2009 ?? Podobno dobra beka była na gsdu gadu ;-D . Jak te ga skręcały u wilka , bo też tak chce :-D

Btw. Na mieście mówią , że kupowałeś grube ilości złota do diablo 3 , a przestałeś grać bo przegrywałeś swoim dh . Chyba barba też robiłeś bo w lidze d3cl było top 10 + barbów , ale nie umiałeś nim grać ;-((
Nie wiem kim jesteś i o co się tak napinasz ale fakt, że próbujesz mi wmówić coś co niby było w 2009roku doskonale opisuje moją randomowość więc powiedz raz jeszcze kto się nadaje "do tarcia chrzanu klaunie ;-D"

btw. Na mieście mówią, że spędzanie zbyt wielu godzin w internecie odbija się negatywnie na funkcjonowaniu mózgu. I wiesz co? Czytając twoje wypociny nie sposób się z tym nie zgodzić ;)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #89 on: July 19, 2014, 21:56:11 pm »

cash nie ma mozgu. ma tylko generator spamu
Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.134 seconds with 18 queries.