• March 28, 2024, 12:09:54 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7

Author Topic: Turniej 1v1 - wyniki  (Read 44115 times)

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #30 on: July 04, 2014, 19:45:47 pm »

Polać temu panu  ::)

Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #31 on: July 04, 2014, 19:57:31 pm »

oj tam. pvp bedzie tylko trzeba poczekac. ja nie planuje grac w hots, wiec watpie, ze bedzie mi sie chcialo bawic na scenie, ktora nie jestem zainteresowany. po drugie, czy ta gra przypadkiem nie bedzie miala wbudowanych ladderow, turniejow, itp?
Logged

Raditz-AZM-

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
    • Słudzy Azmodana
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #32 on: July 04, 2014, 22:48:58 pm »

Przerzuccie sie na FIFE bedziecie mieli pvp
Logged
Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skur****nem w całej dolinie.
http://diablo.azmklan.org/

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #33 on: July 04, 2014, 22:54:18 pm »

GTA 5 ma wejsc na PC w tym roku i tam pewnie bedzie potencjal w pvp ;)
Logged

Muzyka

  • D3CL Sponsor
  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 357
  • DH Player (Muzyka#2656)
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #34 on: July 04, 2014, 23:07:25 pm »

Hearthstone > all  :P
Logged
"Invincibility lies in the defence;
the possibility of victory in the attack."
-Sun Tzu

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #35 on: July 05, 2014, 05:20:13 am »

niby 6 osobowy turniej a ile wzbudza emocji :P Nawet ta 300 osobowa liga nie odbiła się takim echem, chyba na następny dzień już nikt o niej nie pisał... dziwne :D
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #36 on: July 05, 2014, 09:21:43 am »

zabraklo nakrecania dramy i klops. nie popelnilismy juz teraz tego bledu ;)

postaram sie zrobic by dalo sie komentowac ze strony a nie z forum. jednak to nie ten klimat co komentarze na ar. po 100 czy 200 :) ta drama byla najlepsza: http://realm.angrenost.org/index.php?id=comments&nid=985
« Last Edit: July 05, 2014, 09:32:30 am by Mr.Mag »
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #37 on: July 05, 2014, 14:16:42 pm »

D3cl samobója strzeliło sobie i nic to nie zmieni. Jeszcze pare takich turniejów i nikt tu nie zagra :-)
Co do dramy na angrenost realm warto wejść w ten link co mr.mag podał i odwiedzić stronke angrenost realm i wejść w zablokowani tam też można zobaczyć hakerów pvp :-) Chodzą pogłoski , że to nie wszyscy gracze pvp są umieszczeni na tej liście chodź powinni :-( Chłopaki z branży administracja , moderatorzy, sędziowie znali znają się dobrze i kryli ludzi zacierając ślady :-(((( Dzięki czemu gracze mogli bezkarnie łamać przepisy pvp i oszukiwać innych graczy :-/.

Regards Cash. =¿

Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #38 on: July 05, 2014, 14:20:42 pm »

D3cl samobója strzeliło sobie i nic to nie zmieni. Jeszcze pare takich turniejów i nikt tu nie zagra :-)
Co do dramy na angrenost realm warto wejść w ten link co mr.mag podał i odwiedzić stronke angrenost realm i wejść w zablokowani tam też można zobaczyć hakerów pvp :-) Chodzą pogłoski , że to nie wszyscy gracze pvp są umieszczeni na tej liście chodź powinni :-( Chłopaki z branży administracja , moderatorzy, sędziowie znali znają się dobrze i kryli ludzi zacierając ślady :-(((( Dzięki czemu gracze mogli bezkarnie łamać przepisy pvp i oszukiwać innych graczy :-/.

Regards Cash. =¿

Nowości Cash to żeś nie zarzucił ;d kto miał chody dobre tam gdzie trzeba to i mial krycie z góry ;p
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #39 on: July 05, 2014, 14:28:48 pm »

DLATEGO MOWIĘ STOP LEAGUE RvR !
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #40 on: July 05, 2014, 14:35:53 pm »

czyli to dlatego nie wygraliscie nigdy zadnego turnieju? przez spisek wladzy i hakerow pvp? ale wam los dokopal :)
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #41 on: July 05, 2014, 18:15:44 pm »

Ehh te wasze dramy rodem PCL'a ;] na ar akurat za mało grałem w tych latach.

@Damx - gdybym nie wyczuł u ciebie ironi i potrzeby wylansowania swojej osoby, potrzeby pokazania że jesteś na forum to bym się rozpłakał  :D
Przecież tu zawsze chodziło o pvp. NA forach us itp. coraz częściej krzyczy się o pvp, blizzard robi animacje tańca zamiast 2on2 / 3on3 wraz z mapa ^^ śmiech na sali. Jednak wszyscy dobrze wiemy że pvp się pojawi. Czemu? a no ze względów ekonomicznych :) podstawka - 1 dodatek i drugi dodatek bez obiecanego pvp w 2011 roku to strzał w kolano dla całej - nie tylko gry - ale również firmy.


Mag zróbcie te death match w ostatni weekend miesiąca to zagram też :)  (teraz praca, następny z żoną wyjazd, kolejny praca i potem ja mam wolne a żona wyjeżdża).

Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #42 on: July 05, 2014, 18:20:31 pm »

czyli to dlatego nie wygraliscie nigdy zadnego turnieju? przez spisek wladzy i hakerow pvp? ale wam los dokopal :)

heh Mag prosty przyklad tutaj ci przypomne jak zarzuciles ta ironie o spisku wladzy ;p   Sin jest operatorem tutaj na forum i sam se zmienil wynik w moim meczu z 0;5  na 5;0 i nikt z tym nic nie zrobil więc juz pozostawie bez komentarza xd

Pozatym mozna by juz zakonczyc ta dyskusje bo i tak prowadzi do nikąd  jak grali ludzie w lidzie i bylo ich duzo po xx czy xxx  to mozna bylo co niekotrych namawic do pogrania do usranej smierci a i tak sie nie zapisali a teraz jak jest turniej to sie zapisuja jako atrapy aby podniesc frekwencje z 4 do 5 osob albo z 5 do 6 tak więc żenua ;p
« Last Edit: July 05, 2014, 18:23:28 pm by Mnich »
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #43 on: July 05, 2014, 18:25:04 pm »

wtedy to chyba ja chyba mam urlop i mnie nie bedzie. najwyzej zrobi ktos inny.

zenua jest po stronie blizza, nie naszej. a ty nie zagrales bo wiedziales, ze nie wygrasz. jakby wszyscy mieli takie podejscie to w turniejach by grala 1 osoba.
« Last Edit: July 05, 2014, 18:29:14 pm by Mr.Mag »
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Turniej 1v1 - wyniki
« Reply #44 on: July 05, 2014, 18:33:08 pm »

Mag pierdzilisz teraz gupotki dobrze wiesz ze grałem jak bylo po co grac a nie robic pompe w turnieju na 5 osob, myslisz ze tylko ja nie gralem z graczych ktorzy grali sporo wczesniej pvp?  To ci powiem ze albo se jaja robisz albo mowisz to z przekory masa osob przegladala ten temat w dniu "turnieju" ale sie nie ośmieszala w tym brać udzial i tyle w tym temacie.

Gralem w praktycznie kazdej lidzie czy mirrorach i nigdzie nie myslalem ze cos ugram a jednak gralem a ty nie grales nigdzie a teraz zagrales tylko po to zeby podniesc liczbe osob wiec o czym my mowimy wogole.
« Last Edit: July 05, 2014, 18:36:29 pm by Mnich »
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.071 seconds with 18 queries.