• March 28, 2024, 16:52:56 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4 5 6

Author Topic: Turniej DeathMatch - zasady i wstepne zapisy  (Read 38863 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #30 on: July 14, 2014, 20:49:57 pm »

kiedys zdaje sie dalo podejrzec itemy w grze. teraz sie nie da?
Logged

Arcon

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 144
  • Redaktor ID
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #31 on: July 14, 2014, 20:51:47 pm »

kiedys zdaje sie dalo podejrzec itemy w grze. teraz sie nie da?

Da sie
a ogolnie 102 % redukcji na amuletach tez nie mozna miec :P
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/11181758329#3
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #32 on: July 14, 2014, 21:05:31 pm »

to w czym problem? :) ja wiem, ze w czasie duela nie ma na to czasu szczegolnie, ale jak ktos padnie to chyba moze sobie klikac? :)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #33 on: July 14, 2014, 22:52:18 pm »

ten sam problem co z testem mh
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #34 on: July 14, 2014, 22:56:39 pm »

no nie do konca. mh byly niewykrywalne a jezeli da sie podejrzec itemy w ciagu rundy to zawsze jest ryzyko wpadki. kat co prawda zrobi pozniej kilka innych multikont tak jak zrobil do tej pory na forum~~ no ale...
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #35 on: July 14, 2014, 23:51:06 pm »

Mag ale chodzi o to że.. jak się zalogujesz i w trakcie zmienisz przedmioty to w profilu nie widać tego poki sie nie wylogujesz. dodatkow: fakt że jak padniesz to mozesz podejrzeć przemioty ale.. sądze że walki mogą byc tak szybkie ze nie bedzie czasu.. chociaz moze ostatnie 1v1 kto go wie.

Jeżeli wd bez żywiołów jest low no to OP pvp klasa rozwiązana ;] balans sam się zrobił, prawda?

102% redukcji się nie da mieć ale 100% na dany żywioł z amuletu + heal za ten żywioł się da ;] dlatego fizyczne (monk sss, trap dh.. chyba że u monka cos zmienili ostatnio, nie sprawdzałem) będzie jedynym słusznym i nie ryzykownym wyborem.
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #36 on: July 15, 2014, 05:34:24 am »

twoj *

ty koguci pomiocie ;p

Damx piesku hau hau hau
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #37 on: July 15, 2014, 10:37:16 am »

twoj *

ty koguci pomiocie ;p

Damx piesku hau hau hau

o to to! w koncu wszedles na dobra droge zebym nie musial cie ogladac na tym forum przez jakis czas
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #38 on: July 15, 2014, 12:55:57 pm »

Wat
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Draco-

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #39 on: July 15, 2014, 15:36:47 pm »

nie mozna. najwczesniej na poczatku przyszlego tygodnia.

Zelg, Draco co myslicie o banie tych amuletow?

Ciężko jednoznacznie stwierdzić. Obecnie i tak w pvp liczy się DH, Monk i WD reszta to chłopcy/dziewczynki do bicia. Z jednej strony przy banie tych amu zyska najwięcej WD ze swoim hount. Bez tego musi trochę się nakombinować aby coś zabić. Z Pontim testowałem hounta i on zabija tank barba na ignore pain :D

Z drugiej strony ograniczy to strasznie samego WD. Na FFA wygrywają doty z tego powodu WD ma przewagę tak jak w podstawce. Sądzę, że lepsze byłoby zbanowanie all amu i hounta. Wtedy WD ma mocną alternatywę w postaci nawałnicy, która jest nadal cold dps a nie jest dotą.

Jakby ode mnie to zależało to bym zbanował all dot skille u wszystkich i te amulety, wtedy może nawet inne klasy by coś ugrały ale wiem, że to nie przejdzie. Można też zbanować all amu+head wd do dotów, który ostro bostuje ten skill lub/i jego pasywkę.

Nawet monk nie przeżyje 2s jak dostanie crit hounta na serenity. Nie chce aby ktoś odebrał to jako atak na WD ale ten skill zabija najszybciej bez specjalnego starania się aby nim trafić a trwa praktycznie bez końca z pasywką. W FFA ten skill jest przegięty bardziej niż serenity monka czy ss dh. Jak amulety mają być banowane to ta dota tez powinna być jakoś ograniczona. W innym wypadku wygra na 100% WD mogę się założyć.

Bez ograniczenia hounta to jak dla mnie all amu powinny być zbanowane z wyjątkiem tego z absem cold.

Na końcu prośba, nie da się tego turnieju o 1 tydzień do przodu przełożyć na następny weekend (02/03-08)? Chętnie bym zagrał ale w tym terminie na wakacje jadę i wrócę dopiero pod koniec miesiąca.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #40 on: July 15, 2014, 15:46:45 pm »

problem w tym, ze mnie nie ma tydzien pozniej :/ co prawda ja grac nie bede i turniej moglby zrobic ktos inny, ale nie chce juz teraz wprowadzac zamieszania.

dla mnie te wszystkie doty to straszne pedalstwo porownywalne z poisonem w d2 i tez chetnie bym to wywalil. niestety jest i byla silna opozycja ;)
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #41 on: July 15, 2014, 17:40:20 pm »

Jaka silna opozycja. Każdy gra wd na pvp bo wie że to jedyna grywalna klasa na ffa (albo nie tyle grywalna co overpowered do potęgi overpowered). Jeżeli to co napisał draco jest prawdą i wygra wd na 100% to równie dobrze turniej wd vs... reszta świata.

Myślę że to nie będzie duży problem zbanować doty (haunt) u wd. Ma on mase innych umiejętności. Ewentualnie wd każdy założy kontre na niego i tyle w temacie.

Dla mnie i tak się liczy fun, wd nie gram bo strasznie brzydka klasa. Zespół odpowiedzialny za design skilli (pajaki z urn WTF) pewnie wymyślał to w poniedziałek bo baardzo ciężkim weekendzie.
Logged

Draco-

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #42 on: July 15, 2014, 20:44:21 pm »

Ja jak dotąd pvp grałem tylko monkiem, wd i crusem. Najbardziej od podstawki odpowiada mi monk. WD ma swój urok ale to raczej postać dot and run:)

Ciągle liczę, że turniej przesunie się o tydzień. Ciekaw jestem jak mojemu monkowi by poszło w takiej formule.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #43 on: July 16, 2014, 07:37:31 am »

A może przesunąć turniej wogóle gdzieś na połowe sierpnia? Poinformować większą ilość graczy, większym echem może się to obić. Obecnie pewnie ciężko będzie nam zebrać 12-16 graczy.

A co jak będzie np. 13 chętnych? Pierwszy raz biorę udział w takim death match i się zastanawiam ;)
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #44 on: July 16, 2014, 08:27:30 am »

no niebardzo bo wtedy moze pojawi sie patch na oficjalnych serwerach i wszyscy beda grali sezony. zadna data nie jest dobra. Draco tak jak mowilem, wyjezdzam a ktos to musi ogarnac :(
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 6
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.14 seconds with 18 queries.