• April 27, 2024, 17:38:42 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12

Author Topic: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki  (Read 69560 times)

PONTIFEX

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #75 on: July 29, 2014, 14:21:56 pm »

1 - "Ustalacie zasady podoba mi się to." Po jakiemu to jest napisane?
2 - "patch 2.1 - jest gem co daje petą nieśmiertelność - jak sprawdzi się to na fetyszach w pvp - to sam sobie odpowiedź."
 a) Ustalamy zasady pvp na d3l - dla wszystkich klas
 b) Ty masz cos konkretnego do powiedzenia w spr. zasad na dzis dzien, czy raczej wolisz zgrywac madrego na zasadzie co bedzie gdy. Zreszta na pds tego co napisales na jakiej zasadzie mam ci udzielic odp ? Na pds tego czego jeszcze nie ma a ma byc? Jak patch wejdzie to sie wtedy pomysli.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #76 on: July 29, 2014, 14:35:32 pm »

ciezko sie czyta ten twoj belkot kat. nie uwazam, ze zmiana zasad spowoduje, ze pojawia sie tu setki osob. napisalem to juz wczesniej.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #77 on: July 29, 2014, 14:53:24 pm »

Ja kata nawet nie czytam.

Kat - jedno Ci powiem, napisałeś że wiecej nie bedziesz sie tu udzielać to spadaj ;)


Jak będzie nas 4-6 stałe osób które grają "turnieje" to za jakis czas gracze sami dojdą. Myśle że do 20 osob dojdziemy bez problemu.
Logged

PONTIFEX

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #78 on: July 29, 2014, 14:59:59 pm »

"Zasady i tak obojętnie jakie się ustali doprowadzą do dominacji jednej klasy - tak jak to było z Barbem."

Akurat barbami grali ludzie dosc ogarnieci i wiedzieli co z czym laczyc i jak grac zeby wygrac. O ile mi wiadomo to na takim etapie gry w ktorym zostalo kilkudziesieciu graczy pvp juz nie bylo mowy ze jedna klasa jest najlepsza: Mowilo sie o tej najslabszej jaka byl wizz. A teraz monki: Tomas, Mazzarini, Draco Wd: Cactaba, Munq, Ultra, Lusitano, Ulsion <noob bo noob ale kumal o co chodzi> Dh: Dhkisskiss, Predster, Captain, Princess, i wielu innych barb: Munq, Vimer, i tam jeszcze kilku bo juz nie pamietam. Uwazam ze i tak op byl wd a nie barb - Na takim etapie gry to eq bylo jedna para kaloszy a 2 skill, doswiadczenie, i co gdzie kiedy odpalic <jaki skill i kiedy uciec>

"Po trzecie zasady odstraszą graczy i nikt nie będzie grał.
W pierwszej edycji ligi - bez zasad 350 gracz
z zasadami druga edycji 65 graczy."

Zasady sa po to by grali ludzie ktorzy mysla w grze a nie po to by bezmyslnie wejsc, popykac i wyjsc z gry bo pzegralem i pvp jest do bani. Piszesz ze bez zasad 350 graczy - No nie byla kwestia tego typu ze zasad nie bylo i bylo tylu graczy. 350 wynikalo z takiego powodu, ze pvp bylo nowoscia w grze i kazdy czekal by moc pograc z przeciwnikiem. Dlaczego zostalo mniej graczy ? Odeszli ci ktorym wydawalo sie ze pvp to jest to samo co pve. Czyli nastawiamy sie na dps i jest ok - ci co zaczeli myslec w pvp doszli do wniosku ze dps to nie wszystko - zaczeli szukac eq, bonusow od elit, wysokiego progu minimalnych obrazen w broni, resow, rezygnowano z as dla wiekszego pds staty: dexa, wita, str, itd. Szukano itemow z % zyciem, resami, srednimi obrazeniami, cc, cd - redukcja obrazen itd - zostali na arenach ci co chcieli zostac, co wiedzieli jak konstruowac postac.

"Po czwarte zasady dla kogo. - dla kata aby zginął."
Nawet jak nie ma zasad to giniesz - albo poprostu niechcesz grac. Zasady nie sa robione pod ciebie ale dla wszystkich by byly rowne szanse i by kazdy sie mogl wykazac w grze.

"Jest nas załóżmy 10 (nie więcej) co się znamy i lubimy.
Myślę że znalazłoby się jeszcze 10.
to cała europa i na tym koniec."

Chyba na wyrost to napisales z tym lubieniem sie... Tracisz bardzo duzo przez bezsensowne intrygi, opluwanie innych, trolowanie i wyszukane, bezsensowne wymowiki.

"W deadmatch semi-final grałem ja i zelgo i ktoś tam jeszcze, gracz wyszedł z gry i powidział nie mam szans nie gram."
No a jaki jest sens grac z graczem ktory sie chowa za zaslona i cieszy sie przed monitorem ze jest op bo ciale klika w klawisz by byc za zaslona? Troche oleju w glowie kolego.

"Rozmawiałem z wieloma graczami na PTR z USA i Chinalami i Japańcami.
I wszyscy jasno mówią nie ma pvp."

A z kim rozmawiales bo ja znam graczy pvp o wiele wiecej niz ty - wymien ich- Zreszta wymienilem ich wczesniej - Wiekszosc z nich cie zna i wiedza jaki jestes - Nikt nie chce grac z toba bo poprostu oszukujesz, zgrywasz waznego i doswiadczonego, zgrywasz kogos kto ma mega pojecie a jest inaczej - nigdy kolego nie bedziesz szanowany w spolecznosci z prostych powodow: intrygi, opluwanie innych, chowanie glowy w piasek, i nieumiejetnosc przyznania sie do porazki. Kazdy dobry zawodnik, gracz to ten ktory z upadkow potrafil wyciagnac konsekwencje i drobnymi krokami isc do przodu - ty nigdy taki nie bedziesz - bo nie potrafisz przyjac porazki, wyciagnac konsekwencji i powiedziec poprostu przepraszam. I chyba wstydzisz sie tego co pisales wczesniej - zmieniasz swoje posty dajac jakies linki i chcesz zrobic durnia z kogos :)
« Last Edit: July 29, 2014, 15:23:53 pm by PONTIFEX »
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #79 on: July 29, 2014, 16:45:35 pm »

"Po trzecie zasady odstraszą graczy i nikt nie będzie grał.
W pierwszej edycji ligi - bez zasad 350 gracz
z zasadami druga edycji 65 graczy."

Zasady sa po to by grali ludzie ktorzy mysla w grze a nie po to by bezmyslnie wejsc, popykac i wyjsc z gry bo pzegralem i pvp jest do bani. Piszesz ze bez zasad 350 graczy - No nie byla kwestia tego typu ze zasad nie bylo i bylo tylu graczy. 350 wynikalo z takiego powodu, ze pvp bylo nowoscia w grze i kazdy czekal by moc pograc z przeciwnikiem. Dlaczego zostalo mniej graczy ? Odeszli ci ktorym wydawalo sie ze pvp to jest to samo co pve. Czyli nastawiamy sie na dps i jest ok - ci co zaczeli myslec w pvp doszli do wniosku ze dps to nie wszystko - zaczeli szukac eq, bonusow od elit, wysokiego progu minimalnych obrazen w broni, resow, rezygnowano z as dla wiekszego pds staty: dexa, wita, str, itd. Szukano itemow z % zyciem, resami, srednimi obrazeniami, cc, cd - redukcja obrazen itd - zostali na arenach ci co chcieli zostac, co wiedzieli jak konstruowac postac.

Trzecia edycja jeszcze bardziej restrykcyjne zasady i był 20.

"Po czwarte zasady dla kogo. - dla kata aby zginął."
Nawet jak nie ma zasad to giniesz - albo poprostu niechcesz grac. Zasady nie sa robione pod ciebie ale dla wszystkich by byly rowne szanse i by kazdy sie mogl wykazac w grze.

Na chwile obecną to w żadnym turnieju nie grałeś od RoS więc sieć cicho, nie jesteś autorytetem w tej kwestii.
Równe szanse ustala blizzard.




"W deadmatch semi-final grałem ja i zelgo i ktoś tam jeszcze, gracz wyszedł z gry i powidział nie mam szans nie gram."

No a jaki jest sens grac z graczem ktory sie chowa za zaslona i cieszy sie przed monitorem ze jest op bo ciale klika w klawisz by byc za zaslona? Troche oleju w glowie kolego.

Robisz to samo:
"
Chyba na wyrost to napisales z tym lubieniem sie... Tracisz bardzo duzo przez bezsensowne intrygi, opluwanie innych, trolowanie i wyszukane, bezsensowne wymowiki.
"
Nie grałeś po RoS a sam powielasz to co napisałeś - śmieciu.


"Rozmawiałem z wieloma graczami na PTR z USA i Chinalami i Japańcami.
I wszyscy jasno mówią nie ma pvp."

A z kim rozmawiales bo ja znam graczy pvp o wiele wiecej niz ty - wymien ich.

Ja nie mówię o tych co wymieniłeś bo to są gracze z EU, czytaj to co napisałem.



Ponton ty się znałeś na pvp, ale czy znasz się nadal?
Czy możesz to jakoś udokumentować.
Jako dobry znany gracz bez RoS.
« Last Edit: July 29, 2014, 16:56:58 pm by KatMPB »
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #80 on: July 29, 2014, 16:46:54 pm »

Ja kata nawet nie czytam.

Kat - jedno Ci powiem, napisałeś że wiecej nie bedziesz sie tu udzielać to spadaj ;)


Jak będzie nas 4-6 stałe osób które grają "turnieje" to za jakis czas gracze sami dojdą. Myśle że do 20 osob dojdziemy bez problemu.

Chesz Forti znów w dupkę w pvp.
Forti nie masz zielonego pojęcia o pvp, nie błaznuj się.

Żygać się chce:
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/10219062417?page=6
"
Czytałeś temat na d3cl.com? Gdzie miesiac temu napisałem że i tak nic nie ugram bo nie mam gearu i od roku pvp nie grałem? Albo że nie mam old natalii i perm smoke ;) A mimo to seban nie chciał zagrać 1v1 :) może ty chcesz 1v1? może coś ugrasz ;]
"

Na pewno ułożysz dobre zasady.

http://www.d3cl.com/en/news/view/283/diablo3-d3cl-deathmatch-tournament-results.htm
"Kat elite of elites! second here. too shame! :P"


Forti proszę mdli mnie:
Nie ma sensu. Źródło zwariował (ten od matrixa) i reszta klanów stwierdziła że "nie ma ludzi do nagrywania" :p  nie wypał, ale to nic, do 3 razy sztuka więc mam szanse na jeszcze jeden "turniej / konkurs" w przyszłości ;)

Przeciez ten gościu jest chory podejrzewano wodoglowie
« Last Edit: July 29, 2014, 17:08:54 pm by KatMPB »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #81 on: July 29, 2014, 17:09:06 pm »

chcialbym napisac, ze na nastepny patch ktory sie teraz mieli na ptr moze w finalnej wersji wprowadzic wiele modyfikacji nie tylko co do nowych gemow, ale rowniez zmian praktycznie wiekszosci skilli, jezeli chodzi o zywioly w nich zawarte

na razie proponuje przmyslec kwestie cdr w wiekszosci tyle ..
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #82 on: July 29, 2014, 17:37:34 pm »

Kat ty już nie masz nic do powiedzenia ;)   napisałeś że chce Ci się rzygać, ponieważ...? bo odpisałem jakiemuś lajkowi prawdę? że nie grał, nie gra i nie ma prawa mnie oskarżać i wyśmiewać, że nic nie ugrałem?

Oficjalnie proszę o ban dla kata, bo to co wypisuje... jak ktoś nowy wejdzie i go przeczyta to ucieknie ;]  i niech idzie zgolić tą brode bo wygląda jak bezdomny.
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #83 on: July 29, 2014, 17:44:55 pm »

Ugrałeś?
« Last Edit: July 29, 2014, 17:47:10 pm by KatMPB »
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #84 on: July 29, 2014, 17:59:49 pm »

Ugrałeś?

To tak jakbym się z ciebie wyśmiewał że nie jesteś prezesem, prezydentem czy choćby kasjerem na orlenie. Podejrzewam że jesteś na utrzymaniu rodziców a konta w grach kupujesz za rente, którą otrzymujesz za ciężką przypadłość bezmózgowia, z moich - niestety - podatków.

Ty wyśmiewasz nas że nie potrafimy grać pvp, a sam nic dużo nie ugrałeś. Zamieńmy się kontami - ty zagraj moim dh, ja twoim. Ciekawe kto dłużej "przeżyje" :')  chociaaż nie.. szkoda mi klawisza na spam smoke screen.

Oficjalnie oznajmiam, że od tej chwili przestaje odpisywać na jakiekolwiek próby prowokacji ze strony kata-pajaca.
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #85 on: July 29, 2014, 18:06:10 pm »

https://www.youtube.com/watch?v=LBmUBMnuU2k

P.S.: Ja domy i grunty (?) kupuje: (i na adwokatów pieniądze mam o czym jeden ze sceny diablo 3 się przekonał!)
http://www.katmpbsoft.pl/dom.jpg
http://www.katmpbsoft.pl/firma.htm
« Last Edit: July 29, 2014, 18:49:25 pm by KatMPB »
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #86 on: July 29, 2014, 18:38:42 pm »

kat adoptuj mnie
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #87 on: July 29, 2014, 18:50:42 pm »

Zelgo nie muszę ty masz AZM, być może nawet więcej (każde pieniądze oddam).

Czekajta zaraz będą następne foty gruntów.
« Last Edit: July 29, 2014, 19:00:47 pm by KatMPB »
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #88 on: July 29, 2014, 18:59:47 pm »

prosze cie odejdz
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #89 on: July 29, 2014, 19:04:47 pm »

Zostało mi tylko Diablo 3 RoS, World Of Tanks, Hearthstone, Path Of Exile - gdzie mam iść to pójdę?
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.106 seconds with 18 queries.