• April 19, 2024, 08:37:45 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12

Author Topic: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki  (Read 69132 times)

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #135 on: July 30, 2014, 01:00:23 am »

http://www.katmpbsoft.pl/dom.jpg

Nie pierdol kat tylko zapros na parapetowke jak skonczysz sie budować, napijemy sie i wyjasnimy pare spraw po ludzku
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #136 on: July 30, 2014, 07:16:59 am »

Fajnie było by radykalnie zmniejszyć zadawane obrażenia aby móc przyjąć więcej niż 2-3 ciosy. Właśnie poprzez redukcje CDH oraz %żywiołów. Chociaż ja u siebie na dh mam 58% ogien bodajże ;] Wiec musiałby być ograniczony do maksymalnie jednego przedmiotu.

Osobiście proponuje dodatkowo zbanować soj - mówie poważnie. Ten ring ma %żywioł, %elite i zaraz w 2.1 dostanie piąty affix u monka, dh i chyba kogoś jeszcze w postaci regeneracji zasobu.
« Last Edit: July 30, 2014, 07:18:57 am by Forti »
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #137 on: July 30, 2014, 07:32:23 am »

Arcon niby mozna poczekac bo nie wiem czy w najblizszym czasie robimy jakis turniej a szkoda robic dwa razy. Niby mozna wypracowac jakis kanon zasad, ktory niezaleznie od patcha musi byc dotrzymany. Forti nie wiem czy luksuj zabici kogos na 2-3 strzaly nie doprowadzi do tego, ze po 1 hicie kazdy bedzie uciekal by zregenerowac zycie.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #138 on: July 30, 2014, 08:29:29 am »

Też racja, będzie gra w kotka i myszkę jak barb vs. barb w podstawce ;]  pamiętacie? Albo monk vs. barb, jeden drugiego gonił w nieskończoność, do czasu aż ktoś nie popełnił błędu.
Logged

Arcon

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 144
  • Redaktor ID
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #139 on: July 30, 2014, 10:23:15 am »

Arcon niby mozna poczekac bo nie wiem czy w najblizszym czasie robimy jakis turniej a szkoda robic dwa razy. Niby mozna wypracowac jakis kanon zasad, ktory niezaleznie od patcha musi byc dotrzymany. Forti nie wiem czy luksuj zabici kogos na 2-3 strzaly nie doprowadzi do tego, ze po 1 hicie kazdy bedzie uciekal by zregenerowac zycie.

Najlepiej przetestować Patch tak z kilka dni i wtedy wysunąć wnioski co do zmian i zasad , ważne jest  żeby zasady były napisane na każda postać tzn szaman co ma zbanowane na każda klasę chyba tak będzie najlepiej bo niektóra postać może pp patchu dorównać sile i nawet przewyzyszyc i wtedy nie bedzie potrzebny ban na dany skill
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #140 on: July 30, 2014, 10:24:41 am »

nie osiagniemy balansu bez pisania takich zasad jak na poczatku a to jest syzyfowa praca. nie wiem czy nie powinnismy wprowadzic ogolnych zasad eliminujac rzeczy, ktore najbardziej wkurzaja a reszta pozostawic niezbalansowana.
Logged

PONTIFEX

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #141 on: July 30, 2014, 10:42:28 am »

No wlasnie - zacznijmy od pds rzeczy - CD i % zywioly. Reszta wyjdzie w praniu - A moze okaze sie wlasnie ze przy dopracowaniu CD i ograniczenia % zywi wcale nie beda potrzebne inne zmiany - Prawda jest taka ze dotychczasowe pvp zostalo popsute przez CD i doszly do tego jeszcze % od zywiolow - Chyba tutaj wpierw trzeba ustalic jakis margines, bo od tego wszystko sie zaczyna
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #142 on: July 30, 2014, 10:43:24 am »

dokladnie to mam na mysli.
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #143 on: July 31, 2014, 21:14:52 pm »

Gdzie prawo nie sięga tam czeka potęga.- Julian Tówim

Kat na banicji , z fartem ziomeczku wy$mienity :-)
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #144 on: July 31, 2014, 23:07:14 pm »

Arcon dzisiaj cos pisal, ja za bardzo w zasadach nie pomoge ale do testow i opini chetny.
Logged

PONTIFEX

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #145 on: August 01, 2014, 21:53:22 pm »

Ja za-bardzo nie jestem w temacie odnosnie formy, w jaki sposob dogadujemy sie z zasadami:
a> Wybrany zostaje zespol ktory odp za to
b> Ogulna opinia graczy
c> Czy moze cos na zasadzie glosowania

Moze fajnie by bylo gdyby byly odzdzielne tematy odnosnie najwazniejszych rzeczy jakimi sa CD, % zywioly, Itemy, system walki <jak walka powinna wygladac, co wykluczone jest w walce: czyli co akceptujemy a co nie>. Kazdy w oddzielnym temacie wyrazil by swoja opinie, oczywiscie oparta na odp argumentach: co, jak i dlaczego - biorac pod uwage kazda klase o ile to mozwlie. Oczywiscie najwazniejsza rzecz jest taka: Kazdy gracz niech patrzy obiektywnie na cala gre a nie jedynie z perspektywy swojej postaci. Zasady maja byc wspolne, by wspolzawodnictwo opieralo sie na skillu, dobrej zabawie i pomaganiu sobie wzajemnie, a nie na zasadzie slepego wygrywania mojej klasy ktora jest naj - a reszta jest do kosza - niech to bedzie wspolne dzielo wszystkich graczy zainteresowanych pvp. Cynikow, debili, cwiercinteligentow - banowac !!! Szkoda czasu na rozpisywanie sie w pierdolach i tlumaczeniu komus zasad logicznych podanych czarno na bialym - nie ma sensu.
Logged

Draco-

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #146 on: August 01, 2014, 22:47:50 pm »

Zasady najlepiej tworzyć jak już wyjdzie 2,1. Teraz to jedynie można po testować różne rzeczy na PTR jak banned: cdr, % ele, jaki dps wchodzi z capami itp. Z takimi informacjami po starcie 2,1 wstępne zasady byłyby już gotowe.

Odnośnie:
nie widze zadnych konstruktywnych wypowiedzi na temat zmiany czegokolwiek poza placzem, bo cos jest op
nie widze zadnego czlowieka ktory by tutaj dorastal do ksztaltowania "ligi", a nawet jezeli jest to chyba pierdzielnie smiechem predzej, niz bedzie sie poswiecal dla "pvp d3" trololo

Jak na razie to ty jesteś nikim by się wogóle wypowiadać, jesteś największym trollem na tym forum i powinieneś dostać perm bana na wszystkie działa prócz offtopic gdzie nikt się tobą nie przejmuje.


Arcon, zelgo, macie jakieś pomysły odnośnie dh / wd?

W 100% się z Tobą zgodzę

Dh-Ban old natalia i helmu upadek dumy
który daje perm ss
Wd-Ban hount  w wszystkich runach , ban itemu palec wielkoluda
Barb - bez banow
Wizz - ban itemu ktory daje dwie hydry jest zbyt opp
Monk- Ban  kopniecie z półobrotu z runa na ogień , ban pasywy ikona ytara która daje 20% cd gdzie monk może mieć spory cd na serenity
Crus - Ban furii niebios

Ja tak to widzę oczywiście do tego wchodzą amulety z asorbem na wszystkie żywioły

DH - mogę się zgodzić
WD - wstępnie też może być
Wizz - na razie bym zostawił bez banów i tak prawie nikt wizzem nie gra
Monk - ban LTK bez sensu, żadna runa nie jest wcale OP ale jakbym miał wybierać to dużo bardziej przerąbana jest runa z KB niż fire. Pasywka Ytar to sprawa dyskusyjna. Jak ma być ban all itów z CDR to powinna być dozwolona. Jak dla mnie CDR powinno mieć capa jak DR w d2. Przykładowo max 50% CDR a jak kto wyciągnie jego sprawa i koniec. Taki sam cap powinien być w przypadku % ele. Co do samego CDR jeszcze u monka bym dozwolił full CDR pod warunkiem banned serenity. W 2,1 fajnie zmienili zasadę działania CDR przy charge skills więc można to też przetestować.
Crus - Nic bym nie banował. Mimo, że furia ma praktycznie nieograniczony zasięg to nie jest imba. Swoja drogą z zredukowanym CDR cruss stanie się najsłabszą postacią imo - więc nie ma co go bardziej ograniczać.
Barb - 0 banów.

Trzeba przetestować jeszcze 2 itemy: oko etliszka i sznur uszu też pretendenci do bana. Można się zastanowić czy soj-a nie zbanować ale osobiście bym zostawił.
Logged

PONTIFEX

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #147 on: August 01, 2014, 23:09:15 pm »

"Jak na razie to ty jesteś nikim by się wogóle wypowiadać, jesteś największym trollem na tym forum i powinieneś dostać perm bana na wszystkie działa prócz offtopic gdzie nikt się tobą nie przejmuje. "

Chyba draco powinienes konkretnie napisac o kogo chodzi bo ja osobiscie nie bardzo rozumiem o kim mowa.
Logged

Arcon

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 144
  • Redaktor ID
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #148 on: August 01, 2014, 23:59:47 pm »

"Jak na razie to ty jesteś nikim by się wogóle wypowiadać, jesteś największym trollem na tym forum i powinieneś dostać perm bana na wszystkie działa prócz offtopic gdzie nikt się tobą nie przejmuje. "

Chyba draco powinienes konkretnie napisac o kogo chodzi bo ja osobiscie nie bardzo rozumiem o kim mowa.

To chyba Forti napisał o damx
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #149 on: August 02, 2014, 00:17:08 am »

"Jak na razie to ty jesteś nikim by się wogóle wypowiadać, jesteś największym trollem na tym forum i powinieneś dostać perm bana na wszystkie działa prócz offtopic gdzie nikt się tobą nie przejmuje. "

Chyba draco powinienes konkretnie napisac o kogo chodzi bo ja osobiscie nie bardzo rozumiem o kim mowa.

Vouch , dodam też damx jest policjantem a Tu takich się podobno nie toleruje (co nie zelgo ;-))

Warto dodać , że damx był legendom na bodajże 1.08 ava ? ;-) coś ala bibuk (myślą ,że są kimś szczurki ;-) )
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.249 seconds with 19 queries.