• April 23, 2024, 10:20:55 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 268

Author Topic: SPAM  (Read 901826 times)

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3915 on: February 25, 2014, 23:34:19 pm »

widzisz drogi dabi, moja firma nie bierze wszystkich w swoje szeregi, a to znaczy ni mniej ni wiecej - ze nie kazdy sie nadaje .. przykre jest burzyc twoj maly swiatopoglad - ale przeciez ekstremista polegajacy na sile powinien faworyzowac policje.. hmm, wiec widze u ciebie cos co mozna nazwac niespojnascia myslowa o,o
Logged

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: SPAM
« Reply #3916 on: February 25, 2014, 23:52:20 pm »

Chłopie ty masz na prawdę problem z osobowością
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3917 on: February 26, 2014, 09:32:48 am »

jezeli mowisz w takich pojeciach to pewnie masz do tego jakies konkretne podstawy ktore uwidaczniaja sie w moich wypowiedziach .. ciekaw jestem ( choc moze nie do konca ) twojego pogladu na to, choc wynajdowania sloni w skladzie porcelany pewnie jest twoim malym asem w rekawie =)
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3918 on: February 26, 2014, 11:31:23 am »

widzisz drogi dabi, moja firma nie bierze wszystkich w swoje szeregi, a to znaczy ni mniej ni wiecej - ze nie kazdy sie nadaje .. przykre jest burzyc twoj maly swiatopoglad - ale przeciez ekstremista polegajacy na sile powinien faworyzowac policje.. hmm, wiec widze u ciebie cos co mozna nazwac niespojnascia myslowa o,o

1) "Twoja firma" - raczej firma zatrudniająca w dużej części ludzi prosto z ulicy.
2) "ekstremista..." i "niejasność umysłowa" - Ty masz naprawdę bardzo okrojony światopogląd oparty tylko na stereotypach nie mających nic wspólnego z rzeczywistością.

A teraz kwintesencja Twojej ograniczonej inteligencji (nie masz nawet pojęcia jakie znaczenie mają wypisywane/wypowiadane przez Ciebie słowa) :

Quote
jezeli mowisz w takich pojeciach to pewnie masz do tego jakies konkretne podstawy ktore uwidaczniaja sie w moich wypowiedziach .. ciekaw jestem ( choc moze nie do konca ) twojego pogladu na to, choc wynajdowania sloni w skladzie porcelany pewnie jest twoim malym asem w rekawie =)

Ciekawi mnie co ma słoń w składzie porcelany, i do tego WYNAJDYWANY! =] do mówienia o pojęciach i asa w rękawie...

Konkludując, zamknij mordę/rozjeb sobie klawiaturę/ bo pierdolisz już takie głupoty, że każdy kolejny post całkowicie Cie pogrąża w odmętach skrajnego debilizmu.
« Last Edit: February 26, 2014, 11:42:05 am by DaBlack »
Logged

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: SPAM
« Reply #3919 on: February 26, 2014, 12:52:12 pm »

Coś mi mówi że to było domnie (ta ciekawość)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3920 on: February 26, 2014, 23:23:02 pm »

widzisz drogi dabi, moja firma nie bierze wszystkich w swoje szeregi, a to znaczy ni mniej ni wiecej - ze nie kazdy sie nadaje .. przykre jest burzyc twoj maly swiatopoglad - ale przeciez ekstremista polegajacy na sile powinien faworyzowac policje.. hmm, wiec widze u ciebie cos co mozna nazwac niespojnascia myslowa o,o

1) "Twoja firma" - raczej firma zatrudniająca w dużej części ludzi prosto z ulicy.
2) "ekstremista..." i "niejasność umysłowa" - Ty masz naprawdę bardzo okrojony światopogląd oparty tylko na stereotypach nie mających nic wspólnego z rzeczywistością.

A teraz kwintesencja Twojej ograniczonej inteligencji (nie masz nawet pojęcia jakie znaczenie mają wypisywane/wypowiadane przez Ciebie słowa) :

Quote
jezeli mowisz w takich pojeciach to pewnie masz do tego jakies konkretne podstawy ktore uwidaczniaja sie w moich wypowiedziach .. ciekaw jestem ( choc moze nie do konca ) twojego pogladu na to, choc wynajdowania sloni w skladzie porcelany pewnie jest twoim malym asem w rekawie =)

Ciekawi mnie co ma słoń w składzie porcelany, i do tego WYNAJDYWANY! =] do mówienia o pojęciach i asa w rękawie...

Konkludując, zamknij mordę/rozjeb sobie klawiaturę/ bo pierdolisz już takie głupoty, że każdy kolejny post całkowicie Cie pogrąża w odmętach skrajnego debilizmu.

przykro mi dabi to napisac, ale jezeli chcesz prowadzic jakas dyskusje to musisz pisac z sensem - bo kolego twoj post jest totalnie bez sensu.. chlip!

stereotypy.. tjaaa

ps. z ulicy .. to ciekawy zwrot! ciekawe kto wg ciebie nie jest z ulicy - z ta odpowiedzia uwazaj, mozesz sie zakopac w blednych pojeciach
Logged

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: SPAM
« Reply #3921 on: February 27, 2014, 07:07:56 am »

Black mnie ostrzegał i jak widzę nie bez racji że dyskusja z Tobą  przypomina walenie głowa w ścianę.

Mam prośbę, wleź pod kamień spod którego wylazłeś robaczku i przestań zwracać na siebie uwagę



Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3922 on: February 28, 2014, 11:40:57 am »

widzisz drogi dabi, moja firma nie bierze wszystkich w swoje szeregi, a to znaczy ni mniej ni wiecej - ze nie kazdy sie nadaje .. przykre jest burzyc twoj maly swiatopoglad - ale przeciez ekstremista polegajacy na sile powinien faworyzowac policje.. hmm, wiec widze u ciebie cos co mozna nazwac niespojnascia myslowa o,o

1) "Twoja firma" - raczej firma zatrudniająca w dużej części ludzi prosto z ulicy.
2) "ekstremista..." i "niejasność umysłowa" - Ty masz naprawdę bardzo okrojony światopogląd oparty tylko na stereotypach nie mających nic wspólnego z rzeczywistością.

A teraz kwintesencja Twojej ograniczonej inteligencji (nie masz nawet pojęcia jakie znaczenie mają wypisywane/wypowiadane przez Ciebie słowa) :

Quote
jezeli mowisz w takich pojeciach to pewnie masz do tego jakies konkretne podstawy ktore uwidaczniaja sie w moich wypowiedziach .. ciekaw jestem ( choc moze nie do konca ) twojego pogladu na to, choc wynajdowania sloni w skladzie porcelany pewnie jest twoim malym asem w rekawie =)

Ciekawi mnie co ma słoń w składzie porcelany, i do tego WYNAJDYWANY! =] do mówienia o pojęciach i asa w rękawie...

Konkludując, zamknij mordę/rozjeb sobie klawiaturę/ bo pierdolisz już takie głupoty, że każdy kolejny post całkowicie Cie pogrąża w odmętach skrajnego debilizmu.

przykro mi dabi to napisac, ale jezeli chcesz prowadzic jakas dyskusje to musisz pisac z sensem - bo kolego twoj post jest totalnie bez sensu.. chlip!

stereotypy.. tjaaa

ps. z ulicy .. to ciekawy zwrot! ciekawe kto wg ciebie nie jest z ulicy - z ta odpowiedzia uwazaj, mozesz sie zakopac w blednych pojeciach

Sens.. Powiedz mi, jaki sens ma Twoje stwierdzenie "wynajdywać słonia w składzie porcelany". Piszesz do mnie o sens, a nie masz pojęcia co znaczą wypisywane przez Ciebie słowa. 100% kretynizmu, 0% sensu, 0% ortografii.

Nie ma co się więcej z Tobą kłócić, debilowi nie wytłumaczysz, że jest debilem.
Logged

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: SPAM
« Reply #3923 on: February 28, 2014, 12:19:39 pm »

Reasumując
- gdyby wszyscy byli idealni było by NUDNO
Logged

fafnir

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 384
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3924 on: March 04, 2014, 00:50:16 am »

sprawdzam licznik postow
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SPAM
« Reply #3925 on: March 04, 2014, 10:22:34 am »

słabiutko :(
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SPAM
« Reply #3926 on: March 10, 2014, 13:52:49 pm »

Damx gdzie sie podziales?
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SPAM
« Reply #3927 on: March 10, 2014, 14:06:10 pm »

Nie wytrzymał, dał za wygraną !
Logged

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: SPAM
« Reply #3928 on: March 10, 2014, 14:41:07 pm »

Służbę ma
choniki patroluje
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SPAM
« Reply #3929 on: March 10, 2014, 14:50:57 pm »

skąd wiesz co on patroluje ?
Logged
Pages: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 268
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.189 seconds with 18 queries.