• April 30, 2024, 21:18:15 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2 3

Author Topic: WWE  (Read 13983 times)

bedens

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
WWE
« on: March 28, 2012, 16:27:35 pm »

Temat poswiecony fanom wrestlingu o ile tutaj tacy sa, z tego co wiem to tylko Serv oglada, moze ktos jeszcze?
Jak obstawiacie wyniki Wrestlemanii 29?
Karta na te gale PPV
1. The Rock vs. John Cena

2. WWE Title Match
Chris Jericho vs. CM Punk

3. World Heavyweight Title Match
Sheamus vs. Daniel Bryan

4. Hell In a Cell
Triple H vs. The Undertaker
Special Referee: Shawn Michaels

5. Team Laurinaitis vs. Team Long
David Otunga, Drew McIntyre, Mark Henry, The Miz, Jack Swagger & Dolph Ziggler vs. Santino Marella, Zack Ryder, R-Truth, Kofi Kingston, The Great Khali & Booker T

6. Intercontinental Title Match
Big Show vs. Cody Rhodes

7. Kane vs. Randy Orton

8. Kelly Kelly & Maria Menounos vs. Beth Phoenix & Eve Torres
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: WWE
« Reply #1 on: March 28, 2012, 17:10:15 pm »

odkad mi w dziecinstwie stary powiedzial ze udaja to tego nie ogladam.Ale niektore laski sa zdrowe
Logged

torgoch

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 377
  • ME KOREAZZANGBABA ZZANG!!!!!! ME WHIRL!!!!
    • View Profile
Re: WWE
« Reply #2 on: March 28, 2012, 17:30:00 pm »

pamietam piekne czasy jak Sting zjezdzal na linie z bejzbolem,swiatlo gaslo,a jak sie zapalalo wszyscy lezeli:D
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: WWE
« Reply #3 on: March 28, 2012, 18:19:54 pm »

Temat poswiecony fanom wrestlingu o ile tutaj tacy sa, z tego co wiem to tylko Serv oglada, moze ktos jeszcze?
Jak obstawiacie wyniki Wrestlemanii 29?
Karta na te gale PPV
1. The Rock vs. John Cena

2. WWE Title Match
Chris Jericho vs. CM Punk

3. World Heavyweight Title Match
Sheamus vs. Daniel Bryan

4. Hell In a Cell
Triple H vs. The Undertaker
Special Referee: Shawn Michaels

5. Team Laurinaitis vs. Team Long
David Otunga, Drew McIntyre, Mark Henry, The Miz, Jack Swagger & Dolph Ziggler vs. Santino Marella, Zack Ryder, R-Truth, Kofi Kingston, The Great Khali & Booker T

6. Intercontinental Title Match
Big Show vs. Cody Rhodes

7. Kane vs. Randy Orton

8. Kelly Kelly & Maria Menounos vs. Beth Phoenix & Eve Torres

1 rock
2 jericho
3 daniel
4 undertaker
5 long
6 big
7 kane
8 nie kojarze ;d

anyway czasy dobrego wrestlingu sie dawno skonczyly
sting, banda revana , best of best goldberg
eh to byly czasy

 :o
Logged
pKu

Lord

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 234
    • View Profile
    • Hell Warriors
Re: WWE
« Reply #4 on: March 28, 2012, 21:02:26 pm »

DIAMOND DALLAS PAGE
Logged



         .: d3cl tek admin :.

bedens

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: WWE
« Reply #5 on: March 28, 2012, 22:06:55 pm »

Zgodze sie Jasiu ze lepsze czasy WWE minely. Era Attitude nie wroci juz bo niestety polityka WWE jest zabawa, a nie widowiskowosc. Co do wrestlingu nie jest udawany tylko "rezyserowany"  tak jakbys ogladal serial np gra o tron lub inne m jak milosc.

Ze starych wyjadaczy coraz mniej zawodnikow zostaje, a wiekszosc idzie do TNA
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: WWE
« Reply #6 on: March 28, 2012, 22:07:59 pm »

true - zreszta miki rurke;] to pokazal wtf its goin on^

 :o
Logged
pKu

bedens

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: WWE
« Reply #7 on: March 28, 2012, 22:09:16 pm »

Temat poswiecony fanom wrestlingu o ile tutaj tacy sa, z tego co wiem to tylko Serv oglada, moze ktos jeszcze?
Jak obstawiacie wyniki Wrestlemanii 29?
Karta na te gale PPV
1. The Rock vs. John Cena

2. WWE Title Match
Chris Jericho vs. CM Punk

3. World Heavyweight Title Match
Sheamus vs. Daniel Bryan

4. Hell In a Cell
Triple H vs. The Undertaker
Special Referee: Shawn Michaels

5. Team Laurinaitis vs. Team Long
David Otunga, Drew McIntyre, Mark Henry, The Miz, Jack Swagger & Dolph Ziggler vs. Santino Marella, Zack Ryder, R-Truth, Kofi Kingston, The Great Khali & Booker T

6. Intercontinental Title Match
Big Show vs. Cody Rhodes

7. Kane vs. Randy Orton

8. Kelly Kelly & Maria Menounos vs. Beth Phoenix & Eve Torres

1 rock
2 jericho
3 daniel
4 undertaker
5 long
6 big
7 kane
8 nie kojarze ;d

anyway czasy dobrego wrestlingu sie dawno skonczyly
sting, banda revana , best of best goldberg
eh to byly czasy

 :o
No way Jericho nie zdobedzie WWE Championa
co do typow to moje:
1.Cena
2.Punk
3.Sheamus
4.Taker
5.Team Laurinaitis
6.Cody Rhodes
7.Randy Orton
8.Kelly Kelly

Zgodze sie Jasiu ze lepsze czasy WWE minely. Era Attitude nie wroci juz bo niestety polityka WWE jest zabawa, a nie widowiskowosc. Co do wrestlingu nie jest udawany tylko "rezyserowany"  tak jakbys ogladal serial np gra o tron lub inne m jak milosc.

Ze starych wyjadaczy coraz mniej zawodnikow zostaje, a wiekszosc idzie do TNA

pamietam piekne czasy jak Sting zjezdzal na linie z bejzbolem,swiatlo gaslo,a jak sie zapalalo wszyscy lezeli:D
Sting nadal walczy tylko ze w TNA



« Last Edit: March 28, 2012, 22:10:47 pm by bedens »
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: WWE
« Reply #8 on: March 28, 2012, 22:12:28 pm »

O co chodzi z tym obstawianiem zwycięzców walk? Skoro to jest rezyserowane, to na jakiej podstawie można przewidywać zwycięzców? Aktualnego fejmu ze względu na dobra atletycznosc i/albo umiejętności aktorskie?
Logged

bedens

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: WWE
« Reply #9 on: March 28, 2012, 22:17:37 pm »

O co chodzi z tym obstawianiem zwycięzców walk? Skoro to jest rezyserowane, to na jakiej podstawie można przewidywać zwycięzców? Aktualnego fejmu ze względu na dobra atletycznosc i/albo umiejętności aktorskie?
Po prostu obstawiasz kto Twoim zdaniem wygra ;), mimo ze jest rezyserowane to wszystko moze sie wydarzyc i tylko CT(creative team) zna wyniki. Przewidywac zwyciezcow mozna na podstawie ich umiejetnosci oraz tego jaki push dostaja. Co do wrestlerow to zazwyczaj wiekszosc z nich jest aktorami przyklad z brzegu Dwayne "Rock" Johnson niedawno byl film z jego udzialem w kinach Tajemnicza wyspa 3d czy cos takiego


No i wiadomo wrestlerzy dziela sie na 3 kategorie
Face = dobra osoba
heel = zla osoba
tweener = cos po srodku
do tego kazdy ma jeszcze swoj gimmick (wlasny styl etc) i jeszcze rozbijajac te drzewo to wrestlerzy dziela sie na [tutaj pozwole sobie z wikipedii przytoczyc]


Style

    High Flyers – przez większość walki wykonują efektowne skoki (z lin, narożników), wygrywają przez swoją zwinność np.: Sin Cara, Rey Mysterio, Kofi Kingston.
    Brawler – akcje tych zawodników polegają na ciosach i kopnięciach, prawie w ogóle się nie broniąc, należą do nich: Stone Cold, CM Punk, The Rock, Randy Orton , J.Cena
    Power – należą do nich zawodnicy o dużej masie ciała. Specjalizują się w silnych rzutach przeciwnikiem na matę, np.: Big Show, Mark Henry, Kane, Ezekiel Jackon, The Undertaker.
    Technicy – używają głównie submissionów (poddań) oraz chwytów technicznych, także z zapasów amatorskich, np.: Bret Hart, Daniel Bryan, William Regal, Chris Benoit.
    "Styl amerykański" – to styl łączący powyższe 4 style, z którego powstał piąty. Zwykle wrestlerzy, którzy preferują ten styl są maint eventerami. Np.: Shawn Michaels, Triple H, Ric Flair.

Leader- są to zawodnicy wykorzystujący swoją brutalność i używający niedozwolonych chwytów, bolesnych rzutów i bicie przeciwnika wszystkim czym się da. Najczęściej są to heele.
« Last Edit: March 28, 2012, 22:21:22 pm by bedens »
Logged

torgoch

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 377
  • ME KOREAZZANGBABA ZZANG!!!!!! ME WHIRL!!!!
    • View Profile
Re: WWE
« Reply #10 on: March 28, 2012, 22:20:51 pm »

no trzeba im przyznac ze aktorami sa dobrymi :D
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: WWE
« Reply #11 on: March 28, 2012, 22:32:04 pm »

goldberg > all

 :o
Logged
pKu

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: WWE
« Reply #12 on: March 28, 2012, 22:37:21 pm »

Szkoda Bedęsie, że nie wspominacz najlepszych imho czasów wrestlingu czyli lata 90-te, a konkretnie walkę między WCW a WWF (wtedy nie było WWE). To rzeczywiście były najlepsze czasy dla wolnej amerykanki. O wiele bardziej wolałem WCW, bo tam wrestling był bardziej sportem, a mniej jakimiś śmiesznymi scenakmi pokroju wsadzania kogoś w trumnę vide Undertaker. No i wtedy sporo dobrych wrestlerów przeszło z WWF do WCW (vide Diesel, Razor Ramon, Bret Hart, Lex Luger itp.) Za czasów jak bookerem WCW był Bischoff, ta organizacja kwitła. Dopiero Finerpoke of Doom spierniczył wszystko...

A obecnie WWE to dla mnie typowy show, bez jakichkolwiek znamion sportu. Wiadomo, że walki są ustawiane (chociaż przeciętny człowiek nie zdaje sobie sprawy na czym to ustawianie polega). Wolę już TNA, szczególnie dlatego, że wracają tam starzy wrestlerzy. Chociaż z drugiej strony jak widziałem Nasha w siwych włosach albo grubą twarz Halla to nie wiem czy to jeszcze to samo...

Jasiu Goldberg jest, wraz ze Stingiem, moim ulubionym wrestlerem, ale niestety muszę przyznać, że pomijając jego fenomenalną siłę i fakt, że został wystawiony przez WCW jako jedyna osoba mogąca przeciwstawić się NWO, Goldberg nie był wcale AŻ TAK dobry technicznie. Daleko mu chociażby do Harta, Benoit czy Malenko. Pamiętam jaki byłem wkurzony jak stracił pas :P
Logged

bedens

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: WWE
« Reply #13 on: March 28, 2012, 22:50:27 pm »

Goldberg to typowy power, nie wiem czemu ale przypominal go troche Batista,. Zgodze sie z Toba Ajantisie ze feud pomiedzy WCW a WWF to bylo cos. Dzis akurat o tym z Servem gadalem. W zasadzie troche w skrocie wspomnialem o tych latach 90 nazywajac to "era attitude"


tutaj jest promo tej walki

Jesli chodzi o TNA to rly jesli chodzi o technike i akcje jest o wiele lepsze od WWE, tak jak napisales WWE jest nastawione na show - niestety. Starzy wyjadacze z WWE, ktorzy sa teraz w TNA to: MR Kenedy, Jeff Hardy, Kurt Angle, Ric Flair, Hulk Hogan etc

Powiem, ze jestem troche w szoku, ze tak duzo ludzi ogladalo wrestling :)
« Last Edit: March 28, 2012, 22:52:01 pm by bedens »
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: WWE
« Reply #14 on: March 28, 2012, 22:58:24 pm »

Niestety, to ciągle WWE. Może odnoszę takie wrażenie, bo już tak dużo nie oglądałem WWE, że tam każda występująca osoba to mega gwiazda. Wiecie... Batiasta, Rock, HHH, Undertaker, Kane, Cena i inni. W WCW podobało mi się to, że było np. cruiserweight champion albo tv title i ten poziom był zarezerwowany dla lżejszych wrestlerów albo klimatu lucha libre. W WWE wydaje mi się, że każdy zawodnik to mega gwiazda...
Logged
Pages: [1] 2 3
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.145 seconds with 17 queries.