• April 24, 2024, 11:21:44 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: Mnich i jego build  (Read 7492 times)

Jonias

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 193
  • Ping Pong Lee Sin
    • View Profile
Mnich i jego build
« on: March 29, 2012, 19:40:57 pm »

Od pewnego czasu powaznie zastanawialem sie nad graniem mnichem, kiedy diablo wyjdzie.
Sprawdzalem jego mozliwosci na PvP i wyglada kozacko, szczegolnie jego kombosy, slowy i buffy dla druzyny.
Moim zdaniem najlepsze umiejetnosci ktore mozna sobie przypisac to;
1. Seven Sided Strike, zajebista umiejetnosc. Na chwile znikasz w mgle walki i napierniczasz wszystkich wrogow dookola siebie, dobra na PvP poniewaz pozwala ci ominac czary czy inne rzeczy w ktorych nie chcesz stac. A pozatym zajebisty dmg.

2. Lashing Tail Kick, kopniak ktory zaleznie od runek odrzuca lub stunuje przeciwnika, no i oczywiscie tutaj tez jest dobry dmg. Jezeli ktos gral kiedys w LoLa to to jest takie ulti lee sina;)

3. Dashing Strike, doskok do wroga lub poprostu do miejsca ktore pokazuje twoj kursor. Bardzo przydatne zeby trzymac dystans pomiedzy toba a wrogiem, dystans ktorego mnich potrzebuje

4. Serenity, Przez 3 sekundy obrazenia ktore dostajesz zmniejszaja sie o 60%, jak dla mnie zajebiscie. Uzytkowe zeby wbic sie w grupke wrogow zeby potem wykopac z nich naslabszego w strone swojej druzyny...

5. Mantra of Conviction, ogolnie zajebisty Buff dla calej druzyny, zwieksza obrazenia o 20%, wyglada malo ale jezeli jest was pieciu to 20x5=100 czyli z tym buffem to tak jakby was bylo 6. jednym slowem zajebiscie.

6. Deadly Reach, jeden z kilku kombosow mnicha ktore daja mu punky ¨spirit¨ za kazdym uderzeniem, jest to najlepszy z kombosow mnicha poniewaz ma kozacki zasieg, a pozatym fajnie wyglada :D

Jezeli chodzi o bron to jeszcze duzo broni nie widzialem ale wyglada na to ze Bronie Nareczne beda najbardziej stosowne na PvP.
piszcie co uwazacie, z tej strony Jonias.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Mnich i jego build
« Reply #1 on: March 29, 2012, 19:49:15 pm »

A grales w bete? Szukam kogoś kto napisze na portal nasz pare zdań na temat prognoz pvp dla mnicha, wiem ze beta to tylko ułamek i to pvm, ale zawsze cos:)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Mnich i jego build
« Reply #2 on: March 29, 2012, 19:49:25 pm »

monk bedzie to przedewszystkim debuffer/buffer second tank/dd dla pt
cos taki ala paladyn .. hmm!
Logged

Jonias

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 193
  • Ping Pong Lee Sin
    • View Profile
Re: Mnich i jego build
« Reply #3 on: March 29, 2012, 19:52:44 pm »

A powiedz mi Rogh, co chcesz wiedziec? bo widzialem na Youtubie tysiace filmikow z PvP i troche juz o nim wiem. Na przyklad ze moze zniszczyc DH w 3 sekundy ;D Tak gralem w bete ale u kolegi, niestety nie mam u siebie :/
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Mnich i jego build
« Reply #4 on: March 29, 2012, 20:35:35 pm »

damx raczej pure nuker
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Mnich i jego build
« Reply #5 on: March 29, 2012, 22:55:03 pm »

ogladajac filmy to wiesz co mozna..

 :o
Logged
pKu

Jonias

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 193
  • Ping Pong Lee Sin
    • View Profile
Re: Mnich i jego build
« Reply #6 on: March 29, 2012, 23:02:52 pm »

J, oprocz filmikow to czytalem o mnichu i gralem nim w becie ;) Wiec moja ¨wiedza¨ o nim nie jest bazowana tylko na YT
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Mnich i jego build
« Reply #7 on: March 29, 2012, 23:10:34 pm »

wiesz do mnie przemawia glownie doswiadczenie - ciesze sie ze jestes zapalczywym jesli chodzi o informacje jakie mozesz znajsc na temat danej jednostki - niedlugo zrobisz tatuaz jak sac - ale mowisz ze grales u kolegi - to nei wiele osobiscie - ale pochwalam ochote i checi!

 :o
Logged
pKu

Sacra

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 159
  • .-== Hell Warriors / Necessary Conflict ==-.
    • View Profile
Re: Mnich i jego build
« Reply #8 on: March 30, 2012, 11:58:28 am »

WON OD MOJEGO TATOO !!! :)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Mnich i jego build
« Reply #9 on: March 30, 2012, 12:03:03 pm »

wiesz do mnie przemawia glownie doswiadczenie - ciesze sie ze jestes zapalczywym jesli chodzi o informacje jakie mozesz znajsc na temat danej jednostki - niedlugo zrobisz tatuaz jak sac - ale mowisz ze grales u kolegi - to nei wiele osobiscie - ale pochwalam ochote i checi!

 :o

teraz mozna rzeczywiscie znalesc wiecej informacji jak nie yt/czytanie serwisow i gra na becie .. ale pochwalam twoja ochote komentowania czlowieka
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Mnich i jego build
« Reply #10 on: March 30, 2012, 13:00:00 pm »

sac;p
nie no prawda jest taka - ze bez grania to mozna sie gowno nauczyc czy to gra czy to zycie - yt, artykuly moga ino pomoc zrozumiec lub cos wyjasnic, czy tak samo pytanie innych o jakas postac czy jak cos zrobic. i fajnei ze ktos bardziej sie w to wczuwa^ good for him

 :o
Logged
pKu

valkemen

  • Imp
  • *
  • Posts: 13
  • Keeper of the Flame
    • View Profile
    • SZAOLIN.pl - Blog o Diablo3 z perspektywy Mnicha
Re: Mnich i jego build
« Reply #11 on: March 30, 2012, 13:19:31 pm »

4. Serenity, Przez 3 sekundy obrazenia ktore dostajesz zmniejszaja sie o 60%, jak dla mnie zajebiscie. Uzytkowe zeby wbic sie w grupke wrogow zeby potem wykopac z nich naslabszego w strone swojej druzyny...

5. Mantra of Conviction, ogolnie zajebisty Buff dla calej druzyny, zwieksza obrazenia o 20%, wyglada malo ale jezeli jest was pieciu to 20x5=100 czyli z tym buffem to tak jakby was bylo 6. jednym slowem zajebiscie.


Serenity daje niewrażliwość na wszystko.
MoConv to nie buff dla drużyny, tylko debuff zwiększajacy obrażenia na wrogach, a to zmienia sposób wykorzystania w PvP.
Logged
V.A.L.K.E.M.EN. Valorous Armored Leader Knight Enhanced by Magical ENergy
Autor bloga o Diablo 3 z perspektywy Mnicha: szaolin.pl
Czytaj na facebook.com/SzaolinBlog
Oglądaj na: youtube.com/user/SzaolinBlog

Jonias

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 193
  • Ping Pong Lee Sin
    • View Profile
Re: Mnich i jego build
« Reply #12 on: March 30, 2012, 17:32:42 pm »

Dzieki za poprawke Valkemen ;)
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.123 seconds with 20 queries.