• April 25, 2024, 21:57:58 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: Wrazenia z Aren  (Read 6782 times)

Jonias

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 193
  • Ping Pong Lee Sin
    • View Profile
Wrazenia z Aren
« on: March 30, 2012, 12:08:58 pm »

Widzialem 5-6 filmikow na youtubie na temat Areny. bylo to 4v4 czyli team deathmatch.
Najlepiej wedlug mnie radzi sobie Wizard, biega z tarcza+mieczem i poprostu owni.
Na drugie miejsce wedlug mnie zasluguje Barbarzynca, Od niego nie uciekniesz :P Ancient Spear, Leap Attack oraz Furious charge nie pozwalaja ofiarze uciec. A pozatym jak wlaczy Frenzy+Berserk to po tobie :)
Trzecie miejsce to wedlug mnie WD oraz Mnich, oboje sa zajebisci ale jak dla mnie to glownie supportuja, slowy, stuny, polymorph. Chociaz zalezy to tez od drzewka umiejetnosci, widzialem co prawda Szamana ktory rzucal tylko ogniste bomby i trujace strzalki NISZCZAC kazdego wroga ;D
Podsumowujac wiekszosc postaci jest zbalansowana lecz DH jak narazie, ssie na PvP. To dopiero Beta wiec nie jestem pewien. Jednak Dh to niestety papier(szybko ginie).
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Wrazenia z Aren
« Reply #1 on: March 30, 2012, 13:22:40 pm »

plusem jest to ze dmg spelli skaluje sie od dmg broni i ma podobne wartosci % u kazdej z klas.Takze nie bedzie sorcek z 50k dmg zamieci itp.Z 2 strony jak z torgiem gadalem wczoraj, da to male opcje balansu z naszej strony.
Logged

Lolet

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 149
  • /etc/
    • View Profile
Re: Wrazenia z Aren
« Reply #2 on: March 30, 2012, 13:47:58 pm »

Z tego co pamiętam, to te filmiki z PVP były kręcone, zanim weszła w życie zmiana, że dmg u każdej klasy zależne jest od dmg broni, więc w tej kwestii może się jeszcze wiele zmienić. Ale według mnie na początku barb/wizz będzie dominować, z czasem wyrówna się kiedy ludzie pozdobywają najlepsze legendary items. Myślę, że DH również da radę powalczyć, ma spory arsenał umiejętności defensywnych np. odskok / pułapki, które raczej nie pozwolą na łatwe stankowanie.
Logged

mikechdx

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Wrazenia z Aren
« Reply #3 on: March 30, 2012, 14:53:27 pm »

Z tego co pamiętam, to te filmiki z PVP były kręcone, zanim weszła w życie zmiana, że dmg u każdej klasy zależne jest od dmg broni

tak wlasnie bylo ... kolejna spr jest to ze we wczesnej becie byl ogolny problem niskiej szkodliwosci u DH ktory zostal niby naprawiony bo gra sie nim calkiem przyjemnie z drugiej strony jednak jest jedyna postacia ktorej mozna craftowac bron

fakt jest taki ze na wejscie nie ma pvp bo prawdopodobnie nie istnieje jeszcze balance albo jest w ciemnej dupie
osobiscie mocno sie zastanawiam czy nie zaczac gry jednak wizzem bo wczesniejsze problemy DH wskazuja na to ze moga byc z nim duze problemy
Logged

Jonias

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 193
  • Ping Pong Lee Sin
    • View Profile
Re: Wrazenia z Aren
« Reply #4 on: April 01, 2012, 08:57:45 am »

DH dostanie buffa, ale pewnie za pol roku, taki ten blizzard :)
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Wrazenia z Aren
« Reply #5 on: April 01, 2012, 09:02:42 am »

okaze sie ze po miechu grania all wroca do d2

 :o
Logged
pKu

Muzyka

  • D3CL Sponsor
  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 357
  • DH Player (Muzyka#2656)
    • View Profile
Re: Wrazenia z Aren
« Reply #6 on: April 01, 2012, 09:39:55 am »

okaze sie ze po miechu grania all wroca do d2

 :o

Też tak może być :)
Logged
"Invincibility lies in the defence;
the possibility of victory in the attack."
-Sun Tzu
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.089 seconds with 19 queries.