• April 30, 2024, 15:32:11 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4 5

Author Topic: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE  (Read 22485 times)

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #30 on: March 30, 2012, 16:05:39 pm »

jezeli chcecie wychodzic na swiat, razem z jego dominacja to nie macie czego szukac bez anglojezycznego foro ( colosciowego, gdzie jedynie sekcje dla poszczegolnych krajow sa w ich rodzimym jezyku ) i anglojezycznej stronki. co wiecej stronka powinna byc przetlumaczalna na wszystkie wieksze jezyki dostepne dla ludzi.. a glownie - ang/pol/rus ( + jezyki ktore beda w wiekoszosci dla lludzi porejestrowach i grajacych )

pamietajacie jednak, ze jezeli chcecie wychodzic juz na arene miedzynarodowa - to jako niejacy gospodarze calego burdelu, powinniscie jakas forme przewodnictwa wystosowac .. tak niezlym pomyslem na przyszlosc jak juz wejdzie diablo 3, jest zoorganizowane poza klanami ktore beda sie tworzyc, jakies reprezentacji polskiej ktora bedzie szerzej reprezentowana na arenie miedzynarodowej, moga to byc wewnatrz krajowe rozgrywki gdzie najlepsi wychodza do reszty swiata .. takie podejscie bedzie napedzalo ludzi, do grania tutaj ( ogolnie pojeta rywalizacja na najwyzszym poziomie ) oraz szacunek dla gospodarzy .. faktem jest, ze jak przyjda tutaj top ludzie z rosji czy tez inne nolify to zgniota wszystko i stwierdza, ze nie ma sensu tutaj cokolwiek dalej kombinowac, jezeli gdzies beda lepsi zawodnicy - jednak to jest do rozwazenia w pozniejszym stadium hmm
Logged

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #31 on: March 30, 2012, 16:06:28 pm »

w zasadzie dałem radę handlować na jsp
to i tu sobie dam radę jak będę potrzebował
(a na ruchanie i flaszkę do się nawet z ekimosem za pomoca morsea dogadam ;) )

Idea jest fajna
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #32 on: March 30, 2012, 16:08:09 pm »

Damx ma dobry pomysl z tymi rozgrywkami reprezentacyjnymi. Raz na 10 lat Ci sie zdarzy cos madrego napisac!
Logged

Hubi

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 207
    • View Profile
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #33 on: March 30, 2012, 16:20:43 pm »

niektorzy maja problem z poprawna polszczyzna a wy z angielskim wyskakujecie
Logged

torgoch

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 377
  • ME KOREAZZANGBABA ZZANG!!!!!! ME WHIRL!!!!
    • View Profile
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #34 on: March 30, 2012, 16:38:28 pm »

po angielsku tez mozesz kaleczyc,wazne zeby sens dalo sie wylapac.
najwyzej bedzie pompa:D
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #35 on: March 30, 2012, 16:41:18 pm »

chodzi o to ze robimy lige euro pvp, a zeby to wyszlo potrzebni sa ludzie.Nie 300 osob z angrenostow pcl itp,tylko 13000 osob z roznych lig.Zeby do nich dotrzec potrzebujemy jezyka angielskiego jako main.Szczerze pol zartem pol serio ale jesli macie powyzej 15 lat i nie potraficie przeczytac prostej wypowiedzi po angielsku to 1 macie leb jak wiewiorka or 2 jak kurczak.Bo sluchajac glupiego mtv mozna sie bylo nauczyc niemieckiego majac 11 lat, wiec z angielskim nie powinno byc problemu.Tak czy siak jak wspomnielismy tematy glowne zostaja jak i rowniez sekcja polska.Poprostu chcemy troche rozruszac sekcje angielska, a jak juz sie takowa rozrusza to zapewne wroci stary wyglad sekcji polskiej.

magu przeciez ja to juz poruszylem w 2011....
« Last Edit: March 30, 2012, 16:43:33 pm by Mr.Mag »
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #36 on: March 30, 2012, 16:43:15 pm »

Mysle, ze nie ma potrzeby kogokolwiek obrazac Bud :/
Logged

torgoch

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 377
  • ME KOREAZZANGBABA ZZANG!!!!!! ME WHIRL!!!!
    • View Profile
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #37 on: March 30, 2012, 16:55:39 pm »

a ja mysle ze to nie kwestia obrazania tylko,okrutne realia otacajacego nas,zglobalizowanego swiata. mamy XXI wiek ,a to nie jest tadzykistan tylko srodek europy
Logged

Pat

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 312
  • Stay hungry, stay foolish| nC & HW
    • View Profile
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #38 on: March 30, 2012, 17:04:43 pm »

Dokładnie, Ci którzy sobie radzą bądź co bądź przeciętnie z językiem angielskim póki co, mogą potraktować tą zmianę jako dobry i darmowy kurs online ;)
Logged
Former Euro-PvP.net moderator & Euro-PvP.org founder/admin
                                          &

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #39 on: March 30, 2012, 17:07:31 pm »

nikogo nie obrazilem mag(przynajmniej nie mialem zamiaru) rozumiem to doskonale ze ktos sie mogl nie uczyc angielskiego w szkole czy cos.Chodzi mi o to ze ogarniecie podstaw w dobie internetu to naprawde kwestia tygodnia.Wiec jesli ktos spedza 7 godzin dziennie grajac w gierki przy kompie to sorry ale niech ogarnie czerep.I to co torg napisal, nawet moja mama ktora nie byla w ogole na studiach i chwala jej za to bo jest bizneswoman jak siemasz, ogarnia sobie cos tam z vivy jak oglada czy jak gdzies jedziemy na wakacje, ze zwyklej ciekawosci i tez z faktu ze zamowic glupi hotel gdzies za granica nie da rady po polsku...Faktem jest ze po angielsku czasem jeszcze trudniej bo cymbaly we wloszech czy takiej austrii pewnie w zyciu nie slyszaly piosenki w innym jezyku niz wlasnym.
Logged

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #40 on: March 30, 2012, 17:08:38 pm »

chodzi o to ze robimy lige euro pvp, a zeby to wyszlo potrzebni sa ludzie.Nie 300 osob z angrenostow pcl itp,tylko 13000 osob z roznych lig.Zeby do nich dotrzec potrzebujemy jezyka angielskiego jako main.Szczerze pol zartem pol serio ale jesli macie powyzej 15 lat i nie potraficie przeczytac prostej wypowiedzi po angielsku to 1 macie leb jak wiewiorka or 2 jak kurczak.Bo sluchajac glupiego mtv mozna sie bylo nauczyc niemieckiego majac 11 lat, wiec z angielskim nie powinno byc problemu.Tak czy siak jak wspomnielismy tematy glowne zostaja jak i rowniez sekcja polska.Poprostu chcemy troche rozruszac sekcje angielska, a jak juz sie takowa rozrusza to zapewne wroci stary wyglad sekcji polskiej.

magu przeciez ja to juz poruszylem w 2011....

napiszę tak bo:
1. mam łeb jak wiewiórka
2. lub jak kurczak
Nie pierdol
jak miałem 11-15 lat to były 2 programy TVP i ogólnie królował język rosyjski ( o mtv  w Polsce raczej nie wielu marzyło)
- mam prawo nie znać języka angielskiego ?
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #41 on: March 30, 2012, 17:09:24 pm »

masz i wcale cie za to nie oczerniam i nie mialem zamiamiaru, sorry jesli tak sie moj post odbiera.Poprostu chodzi mi o to ze czas najwyzszy kur^&^& troche liznac tematu.I ile masz do cholery lat 60?Oo ;D bo ja 16 lat temu to mialem na dachu taki bialy talerz~~
Logged

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #42 on: March 30, 2012, 17:11:57 pm »

i uwierz mi będę się starał
a wam zazdroszczę, że znacie języki ( choć poziomu nauczania w szkołach wam nie zazdroszczę ) i jeszcze raz napiszę
cieszę się że będę brał udział w tworzeniu forum na skalę międzynarodową
Logged

torgoch

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 377
  • ME KOREAZZANGBABA ZZANG!!!!!! ME WHIRL!!!!
    • View Profile
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #43 on: March 30, 2012, 17:12:45 pm »

jesli chodzi o angielski to mi w zyciu najwiecej dalo przechodzenie fallouta2 ze slownikiem w reku
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Wyjście do międzynarodowej społeczności - WAŻNE
« Reply #44 on: March 30, 2012, 17:15:54 pm »

Dobra, dość gadania po próżnicy, podsumowując: wyciągamy rękę do społeczności międzynarodowej, ale nie my, admini, tylko WSZYSCY musimy to zrobić. Nie oznacza to jednak, że nie będzie można gadać po polsku, wręcz przeciwnie, mógłbym się założyć, że gdyby nie ten temat, to większość z Was i tak nie zauważyła by różnicy.

Cieszy mnie też tyle pozytywnych opinii i zrozumienia, jeżeli wyjdzie nam wszystko zgodnie z planem, to może z tego całego d3cl wyjśc połączenie pcl, angrenostu i euro-pvp, tylko, że jeszcze większe i oby tak się stało ;)

A jak zmienimy bazę na forum, to oprócz przemeblowania działów, wykombinujemy coś na zachętę, żeby Polacy chętniej udzielali się także po angielsku, ja sam dzięki temu musiałem odkurzyć trochę swój angielski i bardzo dobrze się z tym czuje.
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.079 seconds with 17 queries.