• April 26, 2024, 16:19:59 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4 5 6

Author Topic: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening  (Read 34341 times)

pab

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #30 on: April 01, 2012, 18:24:34 pm »

Damx co do a6w, to program jest slaby i dawno obalono mity o jego super wynikach.. wiadomo, ze zbudujesz SILNY brzuch, jak go katujesz dzien w dzien ale tkanki miesniowej to raczej slabo, bo jak Sac napisal, brzuch tez wymaga regenreacji a przepalasz miesnie ;d  a biorac pod uwage, ze zaklada sie cel do ktorego sie dazy trenujac 4x week zalozmy, a DZIEN W DZIEN trenujac czyms monotonnym to zadko kto to konczy, oczywiscie sie da  8)  sam bym go ukonczyl, gdyby mi sie chcialo ale osiagnolem duzo bardziej dla mnie ZADAWALAJCE efekty innymi cwiczeniami i dobra dieta, jakbym mial porownac a6w do czegos to jak "DIETA CUD"
Logged

Rudy

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #31 on: April 01, 2012, 18:36:13 pm »

do roboty się weźcie
ciężkiej fizycznej pracy wam trzeba lesery a nie jakies pakowanie
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #32 on: April 01, 2012, 19:09:35 pm »

Damx co do a6w, to program jest slaby i dawno obalono mity o jego super wynikach.. wiadomo, ze zbudujesz SILNY brzuch, jak go katujesz dzien w dzien ale tkanki miesniowej to raczej slabo, bo jak Sac napisal, brzuch tez wymaga regenreacji a przepalasz miesnie ;d  a biorac pod uwage, ze zaklada sie cel do ktorego sie dazy trenujac 4x week zalozmy, a DZIEN W DZIEN trenujac czyms monotonnym to zadko kto to konczy, oczywiscie sie da  8)  sam bym go ukonczyl, gdyby mi sie chcialo ale osiagnolem duzo bardziej dla mnie ZADAWALAJCE efekty innymi cwiczeniami i dobra dieta, jakbym mial porownac a6w do czegos to jak "DIETA CUD"

kiedys rozmawialem z czlowiekiem ktory trenowal juz dobre 20 lat i byl wielokrotnie mistrzem polski + podajrze mistrzem swiata w kick boxingu i podzielil sie ze mna pewna maksyma ktora uzywal w zyciu, mianowicie stwierdzil " czestotliowsc treningu zalezy co chcesz przez niego osiagnac .. przecietny czlowiek dla utrzymania kondycji biega raz na tydzien, czlowiek ktory trenuje jakis sport i chce utrzymac/podnosic swoja kondycje biega kilka razy w tygodniu, mistrzowie biegaja codziennie"

oczywiscie odnoszenie sie do czegos jota w jote jest dobre dla dzieciakow lub niedoswiadczonych ludzi, z biegiem czasu czlowiek wypracowuje swoje schematy i podejscia do roznych spraw i do zycia .. wiadomo, ze jezeli chcesz miec piekny brzuch wyrzezbiony w kazdym calu i w miare "silny" ( sila statyczna przy obciazeniu sekund/dwie to nie jest dla mnie zadna sila, liczy sie sila dynamiczna przy ktorej miesien jest w stanie wykorzystac swoja moc przy obciazeniu bardzo dlugim, gdzie potrafi bardzo szybko sie regenerowac ) , to wiadomo, ze cwiczenia stricte takie jak szostka weidera nie sa wskazane.. jednak gdy ktos chce miec brzuch ktory wytrzyma mu naprawde wszystko, takie cwiczenia sa dla niego bardzo wskazane .. mankamentem jest w tym temacie brak odpowiedniej regeneracji miesnia ktory jest obciazony non stop przez wszystkie dni tygodnia, jednak opcja z jednym dniem odpoczynku nie wyglada tak zle .. poprzez monotonie cwiczen, o monotonii cwiczenia mozna mowic jak trenujesz pol roku jakies cwiczenie na odpowiednia grupe miesni, totalnie nie obciazajac innych w jego okregu i przestaje ci to przynosic efekty, wiec monotonnia cwiczen jest imo w tym momencie nietrafionym tematem ... sam zastanawiam sie czy nie zrobic szostki, obciazajac troche brzuch, poniewaz nie uprawiam zadnego sportu aktualnie, moja forma legla w gruzach i oparach komputera =) a i tez okres ktory mialem tj. urodzenie sie dziecka/przeprowadzki itd. totalnie mnie zniechecil do cwiczenia czasami, a komputer odwrocil te checi jeszcze w inna strone :D zrobilo sie cieplo wiec powoli mozna zaczac biegac, jednak wpierw wzmacniam nogi i ogolnie system wydolnosciowy znalezionym jednym calkiem zadowalajacym zestawiem cwiczen w ogole bez jakichkolwiek przyzadow w zaciszu wlasnego mieszkania ( no drazek by sie przydalo zamontowac, jednak chyba beda musial sam zespawac jakis ) wiec i moge do tego dorzucic szostke, ktora jest dosyc hardcorowym cwiczeniem ktore wlasnie potrzebuje, mam duzo czasu do regeneracji, chociaz czasem roznie ze snem wiec mysle ze bedzie dobrze .. =)

co do tego tematu odnosnie ktorego wrzucacie filmiki, trzeba wpierw popracowac nad technika, bo w tym filmiku danym niedlugo nad moim terazniejszym postem, widac kobiete za glowna postacia, ktora totalnie nie radzi sobie ze sztanga i idea przysiadu z nia, co prowadzi predzej czy pozniej do niezlej kontuzji - a i efektow nie ma praktycznie zadnych ;p
Logged

Duri

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #33 on: April 01, 2012, 19:16:03 pm »

Jezeli chodzi o ta diete paleo, to o co w niej chodzi - zeby nie przezucac ton stron internetowych o tym ?
W paleo odrzucasz głównie produkty zbożowe i nabiał (ale głównie produkty pochodzenia mlecznego). Węgle czerpiesz z owoców i ważyw, białka wiadomo mięso wszelkiej maści głównie ryby i drób, tłuszcze standard. Dieta jest tak zróżnicowana jak tylko sobie wymyślisz, co prawda ja jestem wielkim fanem makaronu i mleka więc dla mnie jest to spora zmiana.

btw. Duri w wawie trenujesz?
Nie ćwiczę w wawie, mieszkam w krk i tu ćwiczę na codzień.

Grappling Kraków? :) Jaki Pasek?
Tak, purpura. Też ćwiczysz bjj ?

Napisz coś o tym zrzucaniu (kiedy zaczynasz zrzucanie, z czego rezygnujesz itd) bo ja zawsze jak zrzucam z 72-74 do 68 to nie daje rady strasznie osłabiony jestem i szybko puchne.
Do tej pory starałem się zwiekszyć regularność posiłków, odrzucałem głównie pieczywo i junk food, tak jak pisałem wcześniej nie dojadałem między posiłkami i ostatni pełny posiłek około godziny 18tej. Staram się taką opcję wdrażać na 1,5 - 2 miesiace przed imprezą. Dodatkowo też sporo wypacam więc mam ułatwioną sprawę ze zrzucaniem pod zawody (zgubienie 2kg na 2 dni przed to lajcik).
Logged

Gruby

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 487
  • aka Bobrowiec
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #34 on: April 01, 2012, 19:35:01 pm »

Taaa coś tam sobie ćwiczę ;p niebieski pas, a Ty że tak spytam to z sukcesami trenujesz ? hehe

Czyli z tego wynika że na Puchar Polski który jest w maju to już bym musiał zacząć zrzucać jakbym chciał do 70 ?;P
Logged

Duri

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #35 on: April 01, 2012, 19:47:23 pm »

Ja to już za sukces uważam samo trenowanie :) Troche za stary jestem na rywalizację sportową, poza tym większą frajdę ostatnio mi sprawiają same treningi niż zawody. Stałem na podium na 3 ogólnopolskich zawodach w tym raz w małym open (mając jeszcze niebieski) z kolegą klubowym Maćkiem "SMS" Kozakiem (1) w purpurze i Marcinem Toberą (2) w brązie, z którym nieznacznie przegrałem w półfinale.

Cóż teraz staram się poprostu przeżyć sparingi z SMSem a codzień i to mi wystarcza :) i napsuć krwi pozostałym młodym...
Logged

Gruby

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 487
  • aka Bobrowiec
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #36 on: April 01, 2012, 19:50:27 pm »

hahaha :D to ładne sukcesy co by nie mówić ;]
Logged

Duri

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #37 on: April 01, 2012, 19:52:59 pm »

A ty jak długo i gdzie trenujesz ?
Logged

Gruby

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 487
  • aka Bobrowiec
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #38 on: April 01, 2012, 20:17:28 pm »

Ze 2 lata w Copacabanie trenuje :P
Logged

Sacra

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 159
  • .-== Hell Warriors / Necessary Conflict ==-.
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #39 on: April 02, 2012, 20:16:29 pm »

KO-Zone jak dla mnie best klub Muay Thai w tej chwili (tak odbiegając delikatnie od tematu) . Kiedys kozakiem był Prakong
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #40 on: April 02, 2012, 23:53:37 pm »

wale ta 6 weidera zobaczymy czy mi zleci bebech :D + musze ta diete jakas zastosowac bo sie latac oduczylem :(   ( sacre dalej 1 palcem w koszykowke ) ale na rinca i draga to juz bym na dzien dzisiajszy nie powalczyl :P
Logged

Sacra

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 159
  • .-== Hell Warriors / Necessary Conflict ==-.
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #41 on: April 03, 2012, 07:19:50 am »

niunia w kosza to byś umarł ze zmęczenia po pierwszych 3 minutach :) zapraszam mam koło siebue dobre boisko ;d
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #42 on: April 03, 2012, 14:31:08 pm »

chlopie ja biegam po boisku w noge 2 orliki pod rzad :) + na ciebie ziomus to bez kropelki potu :P
a co do tej 6 VADERA!!!! to dobre cwiczenie w koncu czy nie? zaczalem to robic brzuch boli wiec cos tam dziala ale mi chodzi o spalenie bebna a nie o robienie 6paku z beczek
Logged

Flig

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 75
  • War Masters
    • View Profile
    • War Masters
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #43 on: April 03, 2012, 14:47:52 pm »

Robiłem dwukrotnie w przeciągu pół roku, dochodziłem w okolice 25 dnia i stwierdzałem, że to zbyt czasochłonne, można wiele innych rzeczy w tym czasie zrobić z brzuchem. Do tego za drugim razem doszły specyficzne bóle w dolnej części kręgosłupa i stwierdziłem, że nie będę tego dalej forsował. Brzuszki na ławce, na paskach i na poręczach w zupełności dają radę.
Ale nie powiem, za pierwszym razem jak na tym 25. dniu skończyłem to byłem zadowolony.

Sam wysiłek jaki włożysz w robienie A6W coś tam Ci spali, to oczywiste. Natomiast to głównie ma na celu wzmocnienie i budowę mięśni brzucha, które przy większej oponce będą tak czy siak zakryte. Także jeśli chodzi Ci stricte o zrzucenie balastu, to bym większej wagi do A6W nie przykładał.
« Last Edit: April 03, 2012, 14:51:47 pm by Flig »
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #44 on: April 03, 2012, 15:34:02 pm »

to co mam robic ;'d
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 6
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.086 seconds with 17 queries.