• April 25, 2024, 13:38:15 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 4 5 [6]

Author Topic: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening  (Read 34286 times)

taC

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #75 on: April 30, 2012, 15:47:41 pm »

Ja bym nie jadł tego kuraka tak często zważywszy na ostatnie badania co do pędzenia ich sztucznymi chemikaliami i nie mówię tutaj o starej metodzie ze strzykawką, że z 1kg szynki robi się raptem 3kg ( woda )
Logged

Myper

  • Imp
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #76 on: April 30, 2012, 17:48:43 pm »

Kulturyści, którzy są sposnorowani przez firmy zajmujące się produkcją odżywek źle nie mają. Mówię o tych, którzy coś znaczą i zarabiają z tego hajs. On je, śpi i trenuje. Jak nie masz żadnych obowiązków to nie ma w tym nic trudnego. Co innego jak masz biznes albo pracujesz dla kogoś i przy okazji trzymasz dietę, bijesz koks, a z tego nie zarabiasz. Tych ludzi podziwiam.

Monotonia może i jest ale dobrze mi z tym. Jedzenie można przygotować na różne sposoby, raz w tygodniu robisz sobie cheat meal czyli jesz np pizzę czy jakiegoś syfa. Niekoniecznie jest to zawsze kurczak, może być tuńczyk, łosoś, indyk, wołowina ale kurczaka jest najłatwiej i najszybciej przyrządzić. Z reguły nie mam czasu albo chęci bawienia się w wyszukane posiłki. Wolę jeść tak niż jak kiedyś objadać się syfami. Teraz jak zjem pizzę to za 3 godziny jestem głodny, a kiedyś to siedziała mi na flakach 4-6 godzin.

Woda. Podstawa, ja piję z 4l dziennie.

Chemia - nie wyobrażam sobie teraz bez odżywek. Może to przesada i nie wszystko muszę używać ale to co biorę to czuję, że coś mi daje. Sacra ma racje, idziesz do marketu i masz 100 takich samych pomidorów - przypadek? Wszystko to chemia, kiedyś każdy pomidor był inny.

Na pewno kurczaki są chodowane na sterydach żeby rosły szybciej ale jak nie to, to co jeść cały czas? W usa masz "normalne żarcie" i organic food, które są robione w naturalnych warunkach czyli hodowla, uprawa itp. Oczywiście są droższe. Np zwykłe jajka kosztują ok. 3$, a te organic z 7-8. Możesz kupić takie dżemy, warzywa, owoce - wszystko.

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #77 on: April 30, 2012, 18:48:04 pm »

woda jest wazna, ale jej nadmiar wyjalowi Ci organizm, 4 l to maks. Niestety w Polsce ciezko o zdrowe dobre zarcie. Wszytsko naszpikowane jest chemią, ja mam dostep do niektorych produktow z wiochy, jajka itp, ale to ciagle malo. W Polsce juz jest, ale jeszcze slaby wybor i duza cana tzw produktów BIO. W niemczech nie roznia sie praktycznie ceną a sa o niebo lepsze od normalnych. Poki co jestesmy skazani na te chikeny z masowych ferm :(.
« Last Edit: April 30, 2012, 18:50:51 pm by stygs »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #78 on: April 30, 2012, 19:57:56 pm »

zapewniam Cię , że wiecej chemii masz w warzywach z tesco lub owocach z biedry niż w odzywkach .

nie popadajmy w skrajnosci ..
Logged

Myper

  • Imp
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #79 on: April 30, 2012, 20:24:32 pm »

Zazdroszcze dostępu do produktów z wichury. Raz na jakiś czas jak zjem takie jajka albo twarożek to całkiem inny smak...

W odżywkach jest chemia ale wiesz co jesz - pisze na opakowaniu. Wiadomo, że pewnych rzeczy trzeba unikać. Tak jak i z PH i koksem. W PH nie wiadomo co jest w tej kapsułce, co tam ktoś sypie. A jak towar masz pewny to przynajmniej wiesz co bijesz. :)

strozol

  • Imp
  • *
  • Posts: 20
  • Pyrlandia, Poznań, kraina kwitnącej bulwy
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #80 on: May 11, 2012, 15:46:23 pm »

jedna prawda i jedyna nikt z was diety nie trzyma komu idzie ten pizga w dupe reszta albo ciwiczy na sucho i narzeka albo kupuje odrzywki i nie cwiczy  i tez narzeka  Kulturystyka z która nikt tu nie ma nic wspolnego to najbardziej niewdzieczny sport jesli takiego słowa mozna uzyć. Można zamknać bo szczury po 70-80 kg zaraz beda pisac ze maja klaty i bicepsy.
Logged
Raz

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zdrowe odżywianie/Dieta/Siłownia/Trening
« Reply #81 on: May 11, 2012, 19:15:31 pm »

hmm..
Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.091 seconds with 17 queries.