• March 29, 2024, 10:39:54 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2

Author Topic: Demon hunter - wrazenia z bety  (Read 13317 times)

GASIOR

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 121
    • View Profile
Demon hunter - wrazenia z bety
« on: April 01, 2012, 09:07:50 am »

Jak w temacie co wam sie podoba w tej postaci, jakie skillsy beda fajne pod pvp itd etc!
Mi osobiscie przypadl do gustu vault + pasyw do szybkosci chodzenia/ataku(?) i wczesniej byl fajny active skill co zwiekszal szybkosc ataku na kilka sekund - teraz nie wiem czy jest
Logged

Jonias

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 193
  • Ping Pong Lee Sin
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #1 on: April 01, 2012, 11:55:21 am »

Demon Hunter ma taki fajny Spell, ze przez chwile w kierunku kursora napiernicza takie czerwone strzaly
zajebiscie to wyglada i dmg tez fajny
Logged

mikechdx

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #2 on: April 01, 2012, 13:39:31 pm »

to sie rapid fire nazywa
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #3 on: April 02, 2012, 11:31:00 am »

niom ;] mysle intensywnie miedzy dh/shaman/monk kim startowac xd
ciezka decyzja, w becie dh gralo sie spoko :)
Fajne ma te skille wlasnie ten rapid , multi , pasywne, ten strzal z odskokiem cos takiego tez moze byc spoko na pvp.
I w ogole naku*wia z tej kuszy jak z karabinu xd Ogolnie chyba nim zaczynam ^o^
« Last Edit: April 02, 2012, 11:32:37 am by zales22 »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #4 on: April 02, 2012, 12:46:40 pm »

nabijajac 13 lev i grajac w gre przez godzine, mozna rzeczywiscie odniesc sie do pierwszego posta jak nic! =)) lepiej zbierzcie sobie kolegow i startujcie w 4 osobowym teamie, bedacym polaczeniem barba monka i 2 dd soso/dh
Logged

GASIOR

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #5 on: April 02, 2012, 13:32:13 pm »

moim zdaniem barb wizz dh monk/wd (nie gralem ani tym ani tym wiec nie wiem jakie maja skille) najlepszym combosem by bylo.
Logged

Jonias

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 193
  • Ping Pong Lee Sin
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #6 on: April 02, 2012, 14:47:29 pm »

Wedlug mnie najlepszym kombosem byloby WD, Mnich, Barb, Wiz
Mnich ma slowy, WD i Wiz dmg + cc
Barbarian stuny i krejzi damage ^^
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #7 on: April 02, 2012, 18:07:57 pm »

tu nie chodzi kto jaki ma dmg, wazne zeby byl jeden ktory tankuje i ogarnia moby .. w tym aspekcie moze sprawdzic sie i zawsze sie niby sprawdzal barb .. chociaz w sumie w pozniejszych patchach dawal rade necro z summonami .. chociaz watpie zeby witch doctor dal rade to robic, przed jakims expansionem, chociaz kto wie .. dalej pure dmg dealers czyli dh oraz sorc, i do tego postacie ktore ten dmg boostuja badz ( lub nawet przedewszystkim ) obnizaja rezisty wroga przez co dmg nie tyle jest boostowany co podwajany/potrajany itd itd .. ofc trzeba wszystko brac pod katem najwieszkego difficult lev, gdzie moby beda mial w pizde hp i na pewno jakies rezisty na psyh + magie .. czy tez znane juz z poprzednich czesci total immune ..
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #8 on: April 02, 2012, 18:24:59 pm »

DH jak dla mnie jest najnudniejszy z wszystkich klas, jeśli chodzi o pve/pvm. Przynajmniej to co jest w becie do mnie nie przemawia, bo jak patrze na resztę arsenału, która nie jest dostępna, to może się okazać że będzie fajny jak reszta. Nawet z tego co ma atm to wg mnie jest najmniej potrzebny w grupie.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #9 on: April 02, 2012, 18:37:54 pm »

dh to pure dd dealer .. pozniej ma multishot i jakies tam strzaly spadajace z nieba .. patrzac na bowy/kusze i ich dmg, gdzie max to tam chyba 25-30 dmg z jakim dodatkiem, wiec ostatnich broni mozna sie spodziewac w okolicy 500-800? jezeli dodac do tego odpowiednie runy zwiekszajace dmg, aure od monka i jakas klatwe ten dmg moze okazac sie bardzo, ale to bardzo pomocny - szczegolnie w konfrontacji z sosa gdzie trafia sie immuny na jakis element .. analogiczna sytuacja do ball runes na hellu ..

dh w becie ma praktycznie 1-2 skille ktorych sie uzywa.. wiec ciezko mowic tu o jakiejkolwiek grywalnosci ta klasa, tak samo jak i innych klas w becie ..
Logged

GASIOR

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #10 on: April 02, 2012, 18:59:56 pm »

W becie uzywalem 3(4 z napisanym wyzej boscie do atack speeda na kilka sekund w poprzedniej wersji bety) skillow vault, entangle shot i rapidfire(wczesniej elemental arrow) i szlo calkiem fajnie.
Co do ogolnej rozgrywki moim zdaniem pod wzgledem pvm to jest to postac zalezna od przedmiotow wiec mam nadzieje ze blizzard jakos rozwiaze(ew. juz rozwiazal i tego nie wiem) ten problem, zeby nie bylo to postac jak bowka w diablo 2- calkowicie bezuzyteczna na stworki.
BTW na stronie blizzarda mozna zobaczyc ze bedzie set(obecnie tylko wyglad) do dh(natalii) jak i ik dla barba oraz tal rasha dla wizza
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #11 on: April 02, 2012, 19:34:56 pm »

szczegolnie w konfrontacji z sosa gdzie trafia sie immuny na jakis element .. analogiczna sytuacja do ball runes na hellu ..
Z tego co gdzieś wyczytałem (blue post), to ma nie być immunów na czary, poza tym każda z pozostałych postaci ma wiecej utilsów. Chyba, że sam dmg będzie miał znaczenie, to wtedy można grać jakimkolwiek zestawem.
edit:
With removal of secondary effects from elemental affixes (apart from freeze in cold damage) players are wondering if there still is a difference between damage generated from different elemental affixes other than graphic effect?
There are still elemental resistances, both on monsters and players, so damage type can come into play both in PvE and PvP. There isn’t a ton of resistance around though, so it’s not something that stacks super high, and there’s no elemental immunity. Skills also differ enough that you’ll have some outs if you do run into an enemy with high resistance. (it’s not D2 where you just spam your 1 skill and if you come up against an enemy that’s resistant to that 1 skill you’re screwed).
To jest z ostatniego Q&A
dh w becie ma praktycznie 1-2 skille ktorych sie uzywa.. wiec ciezko mowic tu o jakiejkolwiek grywalnosci ta klasa, tak samo jak i innych klas w becie ..
Jak to nie można mówić o grywalności? Jeśli grałeś każdą postacią, to na bank którąś grało ci się lepiej/gorzej. Chodzi mi o styl sam, nie przydatność/dmg.
Co do ogolnej rozgrywki moim zdaniem pod wzgledem pvm to jest to postac zalezna od przedmiotow wiec mam nadzieje ze blizzard jakos rozwiaze(ew. juz rozwiazal i tego nie wiem) ten problem, zeby nie bylo to postac jak bowka w diablo 2- calkowicie bezuzyteczna na stworki.
To mnie najbardziej denerwowało. DH zagrałem dopiero w momencie jak innym charem wypadła mi w miarę znośna kusza jeśli chodzi o dmg, bo z tym co jest na starcie co parę strzałów trzeba było odbiegać od mobów, podczas gdy praktycznie każdą inna klasą mieli się od początku w miarę na luzie.
« Last Edit: April 02, 2012, 19:41:22 pm by Mantas »
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

GASIOR

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #12 on: April 02, 2012, 19:41:44 pm »

szczegolnie w konfrontacji z sosa gdzie trafia sie immuny na jakis element .. analogiczna sytuacja do ball runes na hellu ..
Z tego co gdzieś wyczytałem (blue post), to ma nie być immunów na czary, poza tym każda z pozostałych postaci ma wiecej utilsów. Chyba, że sam dmg będzie miał znaczenie, to wtedy można grać jakimkolwiek zestawem.
Na poziomie inferno nie bedzie immunow, lecz beda stworki z wysokim resem i duza iloscia zycia
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #13 on: April 02, 2012, 19:43:27 pm »

Wiem, dałem edit posta chyba w trakcie jak ty pisałeś swój :)
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Demon hunter - wrazenia z bety
« Reply #14 on: April 02, 2012, 20:02:18 pm »

nie ma mowy o grywalnosci, jezeli masz postac max 13 lev gdzie sa jakies * skille i slabe potworki ...
:P

btw. bowazon swojego czasu z odpowiednim setupem, tj. amu z ampem, dosc rozsadnym multishot i odpowiednia doza przebijania na conc/fana wymiatala moby calkiem calkiem calkiem .. ale to byly stare czasy =)
« Last Edit: April 03, 2012, 11:02:21 am by Mr.Mag »
Logged
Pages: [1] 2
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.137 seconds with 20 queries.