• April 25, 2024, 21:37:15 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7

Author Topic: Dyskusja o pcl  (Read 29342 times)

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #30 on: April 04, 2012, 21:28:29 pm »

Grać to może z tego co wiem dosłownie każdy, więc jeśli o to chodzi, to go on Mnichu i Sebathu ;)
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #31 on: April 04, 2012, 21:33:06 pm »

no ale Ajan, chyba nikt nie mial innego pomyslu, zeby w jakikolwiek sposob wlaczyc do organizacji wspomniana? mimo ze ich nie znam (sebath cos tam na ar gral, ale nie utrzymywalem z nim zadnego kontaktu), to tak sie sporow nie zalatwia,
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #32 on: April 04, 2012, 21:55:50 pm »

Jak chcesz Hamer załatwić ten spór z mojej strony? Nawet po shakowaniu stronki przez Sebatha rozmawiałem z nim spokojnie i bez chamstwa. Po drugiej takiej akcji wyraźnie mnie olał i zachowywał sie jak prostak, chociaż ja mu niczym nie zawiniłem.

Jak Ty chcesz to rozwiązać? Mam iść i przepraszać go, że dostał bana?
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #33 on: April 04, 2012, 21:58:53 pm »

jestem z grzesiem calym sercem
z perke pol serce bo z wawy jest :/

ja bym ich wszystkich spalil! :]

to oni sa jak kurgan mniej lub wiecje huh?
bad foolks bad

PCL ZAWSZE NAD WAMI!
mysle ze d3cl rozwinie sie na podobna stope jak nie bardziej - inna gra, inny swiat, inny rok

we can do it

 :o
Logged
pKu

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #34 on: April 04, 2012, 22:06:16 pm »

Ze mną też powinieneś być, bo Sosnowiec z Wisełką sztamy chyba nie ma ;)

Nie do końca jak Kurgan. Kurgan był pieniaczem i robił awantury, bo to jego hobby po pracy. Sebath był taki, jak pisał Jędrek. Był adminem strony, a sam zrobił się adminem ligi. Adminowanie stroną odwalał poprawnie, ale po prostu obwolał się samozwańczo adminem ligowym i to wpieniło Greena.
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #35 on: April 04, 2012, 22:07:52 pm »

czekaj Ajan, chyba sie nie zrozumielismy, napisze jeszcze raz, bo tamto rzeczywiscie bylo dosyc niewyraznie okreslone. Uwazam, ze NIE POWINNISMY w ogole wspominac o jakimkolwiek wlaczaniu ich w grono organizacyjne - nie wiem po co w ogole ten temat byl poruszany. zachowali sie w sposob dziecinny i nieodpowiedzialny. jakakolwiek wspolpraca z mnichem i sebathem moze spowodowac wiecej szkod nic potencjalnych korzysci

jak chca sobie grac u nas, to mysle ze wolna droga, dopoki nie beda probowali nic kombinowac
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #36 on: April 04, 2012, 22:09:19 pm »

sosnowiec to nei miasto - sry - bylem na meczach ;p

aaa no to tak mi mow - burn it!

powinienes wtedy zostac i pilnowac!

hamer powiedzial prawde i tylko prawde o tak!

 :o
Logged
pKu

Green

  • Administrator
  • D3CL Administrator
  • Rakanoth
  • ****
  • Posts: 386
  • Aśenaebaem
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #37 on: April 04, 2012, 22:13:31 pm »

Dobrze juz siedziec w temacie. Mowilem Ci Mnich ze nie ja kasowalem Ci posty i ze nie czytalem tego wczesniej.

Bawi mnie podejscie niektorych ludzi do tematu ktorzy albo nie maja pojecia w ogole o nim albo sa ewidentnie stronniczy.
Ci co mnie znaja wiedza ze jestem dosc ekspresyjny ale to nie oznacza ze mam wtedy klapki na oczach. Wiem ze kilka osob ma do mnie zal o jakies tam decyzje odnosnie turnieji zapewne ale pretensje do siebie jak sie nie przestrzega zasad.
Anyway ten caly Sebath SAM Z WLASNEJ WOLI sie podjal zadania pomagania nam na PCL, ok dostal range admina ALE FORUM, nie ligi a to zupelnie 2 rozne swiaty, zaczal naduzywac swojej "wladzy" sam sie awansowal a to co robil na turniejach (zazwyczaj kiedy dostawal po dupie) przechodzilo ludzkie pojecie. To ze jestem szczery i bezposredni dalo sie zauwazyc przy rozmowach on vs ja prowadzonych w wielu miejscach. To jak sie odplacil nam owy pan haker bylo ponizej pasa i zenujace po calosci. Osobiscie chcialem sie go pozbyc jak najszybciej z ligi i dopialem swego, bo naplywalo duzo skarg na niego a jego funkcje moglismy przejac jako sedziowiem wtedy z chlopakami.
Nie bede dalej pisal co i jak bo to jest po prostu temat ujmujacy, Tak jak Ajan napisal wszystko bylo.

I szczerze bez zadnej falszywej szczerosci chce powiedziec, iz stwierdzenie ze bylem zlym adminem i ze nic nie robilem na PCL w swoim czasie ( totalna korozja na scenie ) jest po prostu absurdalne. To ja podpisalem umowe z d2trade i to dzieki tej akcji frekwencja zaskakujaco skoczyla. To ja negocjowalem nagrody na turnieje jak i rowniez ja wprowadzilem mode na info na plakatach o turniejach. Nigdy nie podjalem krzywdzacej decyzji jakiegokolwiek gracza czy teamu, trudniejsze przypadki zawsze konsultowalem z reszta ekipy aby byl miedzy nami constans. Dlatego dziwi mnie zachowanie wlasnie Beda ktorego znam bardzo dlugo, ale wiem co ma mi za zle dlatego nie podejmuje dalej jego tematu. Reszta ktora tak twierdzi pisze to albo z czystej nienawisci do mnie albo z totalnego braku obiektywizmu.

A co do NUBNECa to pragne sie przedstawic, ja jestem Green i wyznam Ci ze wyczuwam sarkazm z Twojego postu ktory dosc jednoznacznie ukazuje Twoje podejscie do mnie. Spoko niechaj tak bedzie skoro musi.
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #38 on: April 04, 2012, 22:17:20 pm »

siemasz - ja po prostu cie nie znam i nie znalem - grzes mi przedstawil na gg who are u - i juz all jest ok dla mnie - teraz sie dowiedzialem wiecej - w skrocie jak dla mnie to fajnie ze ci zalezalo na pcl po marnej obecnosci grzesia, nie wiem jak perke, no i mojego brak - mogloby zt ego cos byc jakbym byl i ty^
wiec 0 sarkazmu dla ciebie ino 100% poparcia :]
choc ja > ty - ale na chiloutcie :P

 :o
Logged
pKu

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #39 on: April 04, 2012, 22:19:09 pm »

Jas, ciągle nazywając mnie per "perke" mieszasz ludziom w glowach i nikt oprocz naszej dwojki nie wie o kim mowa, pisz do mnie per "rogh" np. :P
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #40 on: April 04, 2012, 22:20:00 pm »

Popieram Grina. To mogło tak wyglądać, że robi się niewiele, ale wynikało to z faktu, że wtedy scena PCL już chyliła się ku upadkowi i zorganizowanie czegoś poważniejszego było bardzo trudne. Grin był jednym z niewielu ludzi, którym jeszcze chciało się coś robić (szczególnie w perspektywie potencjalnej premiery Diablo 3) i myślę, że należy mu się za to szacunek. Jego minusem było to, że był trochę zbyt radykalny i widział wszystko na zasadzie 1 albo 0. A będąc nieoficjalnym szefem ligi czasem trzeba po prostu pohamować i jakoś spróbować się dogadać.

Inna sprawa, że Green na forum miał wielu ziomków, a Sebath nie. Więc jak ludzie brali stronę Kubusia, to Sebath bronił się np. banami na op pcl. I tak się toczyło...


BTW ja wiem, że Rogh = Perke, ale dlaczegot to już nie mam pojęcia :P
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #41 on: April 04, 2012, 22:23:17 pm »

Robiliśmy x lat temu jakieś poruty na różnych kanałach i Jasiowi się strasznie spodobało jak na diablo-ITA-1 zacząłem nawijać po włosku, a że po włosku umiem głównie putana, vafanculo i PERKE właśnie, to strasznie się z tego chichrał i tak mnie zaczął nazywać. Rozumiesz Ajan, artyści z Krakowa mają różne dziwne pomysły.
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #42 on: April 04, 2012, 22:31:09 pm »

PRZECIEZ TO BYLA JEDNA Z NAJLEPSZYCH AKCJI NA BNIE.. ;d
pozniej bylo tylko perke :/ eh piekne czasy

grzes to nie powiesz ze ja nie bylem specyficzna osoba :] tzn nie jestem ale co tam..
rogh pedalsko brzmi - moze byc aNdrzej?

 :o
Logged
pKu

Green

  • Administrator
  • D3CL Administrator
  • Rakanoth
  • ****
  • Posts: 386
  • Aśenaebaem
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #43 on: April 04, 2012, 22:38:55 pm »

Relax Nubnec, ja juz wczesniej wiedzialem mniej wiecej kim jestes czym grales i gdzie (szkoda ze nie pamietasz mnie ale rozumiem) Generalnie odebralem jeden z tutejszych Twoich postow jako totalny brak szacunku co do mojej osoby, ale skoro twierdzisz ze to tylko luzny temat bez zobowiazan to ja przyjmuje to jakodobra monete i w gruncie rzeczy zakladam ze jest tak zwany luz. Poza tym spiesze doniesc ze w koncowej fazie Twojego ostatniego posta "choc ja > ty - ale na chiloutcie :P" najnormalniej w swiecie zle Ci sie kliknelo i dziubek mial byc w przeciwna strone xDD

Odnosnie ziomkow na forum o ktorych Ajan wspomnial, osobiscie gram w d2 od 2000 roku a na BN/PCL/EP ( tak tam tez gralem sporo kiedy bylem w WoT ) od mniej wiecej 2005 roku. To chyba mowi samo za siebie ze sila rzeczy musze znac znacznie wiecej ludzi z roznych srodowisk i krajow w tej grze niz wannabe admin ktorego my wypromowalismy tak na prawde rok czy poltora roku temu ...
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #44 on: April 04, 2012, 22:43:43 pm »

sry ale bez placzu - dziubek jest gdzie byc powinien i w dobra strone :P
sry ale nie ogarniam w tym momencie wszystkich osob ktore sie przewinely przez pcl/dc :/
ale jesli pisales kiedys taktyke dla neca 1v1 to bede cie musial za nia wysmiac :D jak nie to sry my bad :]


a wracajac do glownego topa - nie ma sie co spinac kims kto i tak nie odpisuje na wyzej pisane posty so... ;]

 :o
Logged
pKu
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.185 seconds with 17 queries.