• September 29, 2024, 10:21:54 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7

Author Topic: Dyskusja o pcl  (Read 38779 times)

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #75 on: April 05, 2012, 23:19:00 pm »

Temat zamykam, ELowcy nie maja zamiaru odpowiedzieć, a tu już zaczął sie spam i nikomu niepotrzebne pojazdy. El oczywiście nijak ma sie do najlepszych polskich lig, ale jak na tamte czasy ( czyli ostatni rok ) i tak im szło niezłe. Dość o tym, dobranoc. Gdyby mnich albo sebath mieli zamiar cos sprostować albo przedstawić w innym świetle, to niech mnie poinformuja na pm albo gg i pojawi sie to w tym temacie.
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #76 on: April 08, 2012, 11:02:31 am »

Roghu na twoje zyczenie spojrzenie z mojego punktu widzenia calej sytuacji: Wiec tak zaczne od tego ze PCL na cbnie istnialo praktycznie do tego 2007-2008r po fali banow zaczely sie problemy odeszlo bardzo duzo osob i zapewe pojawilo sie pytanie kto dalej sie tym zajmie ale z tego co widac nie bylo praktycznie zadnej osoby ktora by podjela sie trudu ( na dluzyszy okres czasu niz kilka turnieji ) ogarniecia tej ligi.Zaczely sie wykrety ze ja nie mam czasu mi sie niechce juz itp. (chociaz jak mowilem wczesniej czas na granie w inne gry byl ;p).Szacun dla Ajana  Jasia i Strikera wedle mojego zdania te trzy  osoby  były podstawa istnienia  pcl, ich zbraklo potem i była „dupa”. Jadąc dalej po tym 2008r pcl już cienko placze były jakies turnieje miedzy innymi Sebath wziął się za robienie turniejow które tak srednio wychodzily i były skargi z roznych powodow  ( ale skoro były skargi czemu nikt inny nie ruszyl pupy żeby robic DOBRZE to za niego? ).Z tego ci wiem Green miał pretensje ze odwala lipe i się poprztykali na tyle ze Sebathem zwinął się z forum pcl po czym wymyślił pomysl zemsty na Greenie w którym przyznaje się  Ja uczestniczyłem ( czemu? Takze byłem porzadnie wkruzony tym co się tam dzieje, z perspektywy czasu stwierdzam ze była to troche pochopna decyzja no ale …).Nastepnie ja dostalem od pewnej osoby z innego forum zapytanie czy niepodjal bym się  stowrzenia  jakiejs Ligi na ktorej będzie można pograc pcl i ffa (GM).Stwierdzilem czemu nie tym bardziej ze propozycja była taka iż będą nagrody za poszczególne turnieje lub sezon w postaci fg.Musialem dobrac sobie kogos do pomocy no i padlo na Sebatha który akurat był wolny a i na swojej robocie tez się dobrze zna ,ustaliłem z nim na wstepie ze on będzie zajmowal się sprawami technicznymi na forum i nie będzie wtrącał się w sprawy organizacyjne turnieji itp. Z czasem doszedl do nas Lulek który wyraził chec i zangarzowanie do pracy z nami z czego się ucieszyłem.Liga rozwijala się wedlug mnie nawet dobrze w tych czasach w jakich ona powstala ( nie było juz takich ilości osob grających w d2 jak na poczatkach.)Organizowalismy turnieje nie tylko na zasadach pcl ( jako u nas się zwaly ELD )ale także jako jedyne forum z tego co pamiętam zdołaliśmy zorganizowac turnieje przy pomocy D2JSP i tamtejszych graczy szczególnie w trybie FFA w którym grali jedni z najlepszych graczy na EU.( nie usłyszałem zadnego slowa od tych ludzi ze cos jest zle robione wiec stwierdzam ze tak zle nie było jak się co niektórym wydaje ;p)
 
Z perspektywy czasu trochce zaluje ze nie dostalem takiej opcji pare lat wczesniej.

Podsumuje to tak na PCL od początku było fajnie bo było dluzo ludzi, poczatki gry wiadomo cos nowego itp. to duzo ludzi chcialo cos tworzyc  a gdy zaczęło się pierdzielic ludzie odchodzili już zaczela się robic lipa.

Tyle by było odemnie to jest moje spojrzenie z  x lat które spędziłem w tej grze.
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

bMh aka Prof

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #77 on: April 08, 2012, 13:34:07 pm »

Widze, ze ladnie sie dzialo jak zostawilismy pcla :P Ale spokojnie :d stara ekipa wraca i ja Wam pokaze co to esport i progaming :d
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #78 on: April 08, 2012, 14:22:53 pm »

przewaznie jest tak ze jak stara ekipa odchodzs lub czesc osob to jest problem z tym co dalej, czy tojest sens kontynuowac albo kto to bedzie ciagnac dalej :/

 :o
Logged
pKu

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #79 on: April 08, 2012, 17:38:11 pm »

wniosek taki ze jak zaczniesz cos robic to rob to do konca xd
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #80 on: April 10, 2012, 20:39:39 pm »

Wydaje mi się Mnichu, że w swojej wypowiedzi najmniej skupiłeś się na najważniejszej kwestii czyli momencie od założenia nowego forum PCL, do momentu waszego wybryku. Najciekawsze decyzje właśnie tutaj się znajdowały.
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #81 on: April 10, 2012, 21:45:03 pm »

Jesli ja zrobilem tylko kilka tourow to masz problemy z pamiecia, bo bralem udzial w organizowaniu bodajże 3 ladderów.

Swoja droga - czy mnich to nie wymyslone acc? Bo dziwne jest, ze piszesz tu o czasach sprzed BW i wypowiadasz sie jakbys wtedy gral. Niestety ja ciebie nie pamietam, a uwierz mi - pamiec mam cholernie dobra i pierwszy raz na czyms powazniejszym spotkalem cie w finale jakiegos 1v1.
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #82 on: April 11, 2012, 16:27:39 pm »

Wydaje mi się Mnichu, że w swojej wypowiedzi najmniej skupiłeś się na najważniejszej kwestii czyli momencie od założenia nowego forum PCL, do momentu waszego wybryku. Najciekawsze decyzje właśnie tutaj się znajdowały.

W jakim sensie najwazniejsze Ajan bo na pisanie szczegolow to mi sie nie zachcialo ;p
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #83 on: April 11, 2012, 18:35:49 pm »

Myślę, że sprawy typu że organizowałeś potem toury z Lulkiem to mniej istotna sprawa, bo każdego tutaj najbardziej interesuje najbardziej czemu Sebath i Ty zachowaliście się tak, a nie inaczej.
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #84 on: April 12, 2012, 18:38:32 pm »

Ajan na to pytanie juz odpowiedzialem ale powtorze to jeszcze raz Sebath byl hardo wkurzony na Greena i rozkminil taki a nie inny plan zemsty, nie podoboalo mu sie zachowanie Greena w stosunku do niego, wiekoszosc nie trafionych decyzji i jak mowilem bycie "mudżynem" na ktorego i tak wiekoszosc z wladz pcl miala w__j__b__e, tak jak tez napisalem wyzej mnie osobiscie tez nie podobalo sie duzo akcji na Pcl w tamtym czasie i zachowania co niektorych osob. Pomoglem Sebathowi stalo sie to co sie stalo nic tego nie cofnie, nie bylo to calkiem przemyslane przyznaje ale akurat ja zadzialalem pod wplywem impulsu.

Idziu no po czesci masz racje moje acc jest  inne niz na poczatku mojej gry czyli od 2000 r ;p
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #85 on: April 12, 2012, 18:47:09 pm »

albo napisz jakie miales konto, albo przestan o tym wspominac, czy to taka straszna tajemnica? byles taka gwiazda kiedys? czy moze nie chcesz sie przyznac, ze nikt cie tu nie kojarzyl, a znasz jakies zaslyszane historie lub byles biernym obserwatorem

no off, ale sie zdecyduj albo wte albo wewte
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #86 on: April 12, 2012, 18:58:06 pm »

No on ma ksywe Mnich i opisuje historie sprzed półtora roku, ale nie wiem czy wcześniej miał jakiś inny nick.
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #87 on: April 12, 2012, 19:03:47 pm »

tyle sie domyslilem, ale chodzi mi wlasnie o ta "stara" ksywe, o ktorej mowi ze mial i znal wszystkich
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #88 on: April 12, 2012, 19:18:30 pm »

Ok, teraz dopiero zwróciłem uwagę na ostatnie zdanie, whatever, dla mnie moze sie nazywać gate, bashiok, rogh albo janusz chrystus, a w zgadywanki tez nie mam zamiaru sie bawić, najczesciej prawda kryje duży zawód :p
Logged

Kako

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 174
  • CHILLAX ZIOM
    • View Profile
    • nC
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #89 on: April 12, 2012, 19:22:17 pm »

pewno xxxneo_plxxx
Logged
Necessary Conflict
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.113 seconds with 17 queries.