• March 29, 2024, 13:21:32 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 3 [4] 5

Author Topic: Pozdrawiam W(a)S cziule!  (Read 42715 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • ***
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #45 on: March 22, 2012, 13:30:39 pm »

ahaha
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #46 on: March 22, 2012, 15:21:42 pm »

ty to wachaj jaja =)

Jesteś policjantem, człowiekiem moralnym, trybikiem zaufania obywatela do państwa prawa i państwa sprawiedliwego. Jesteś człowiekiem dorosłym, mającym rodzinę(?), szanowanym przez sąsiadów współlokatorem, człowiekiem posiadającym ogładę ( z racji wykonywanego zawodu ), ponadprzeciętny poziom kultury osobistej. Zapewne masz wiele wyrozumiałości do obywatela a także wielkie pokłady empatii i spokoju. WIĘC DLACZEGO K---A TAK BRZYDKO SIĘ DO MNIE ODZYWASZ? Wydaje mi się, czy chciałeś mnie obrazić?

wszystko sie zgadza, poza tym - ze nie mam do ciebie empati i spokoju =)
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #47 on: March 22, 2012, 16:05:54 pm »

Boże chroń mnie przed spotkaniem z Naszą policją.. Jeżeli wszyscy są tacy jak Ty, to lepiej rozwiązać tą paraformację umysłowo innych.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #48 on: March 22, 2012, 16:15:38 pm »

jestes umyslowym impotentem przeinaczajacym rzeczywistosc na swoje kopyto, jedynie po to zeby cos z tego osiagnac .. w ogole polska mentalnosc jest godna pozalowania - bo jezeli czegos nie mozna to na pewno niech inny nie daj boze tego nie zrobi .. jezeli my nie mamy pieniedzy to nie daj boze zeby ktos inny je mial ..

formacja jaka jest policja czyli od zadan jej postawionych z gory ustala, ze dziala wobec i zgodnie z tymi dzialaniami, a jezeli je naruszy to musi byc to w zwiazku z wyzsza koniecznoscia wykonywanych zadan .. obrazek na gorze jest ewidentym przykladem tego jak polak jest malo rozwiniety umyslowo i narodowosciowo .. chyba nigdy sie nie wykorzeni u nas klatwy rosyjskiego bezmozgiego zaorania swiadomosci, hitlerowskiego wyniszczenia elit i szlacheckiej panszczyzny polaczonej z zajazdami ..

widzisz impotencie, to ze ten samochod tam zaparkowal musi swiadczyc o tym, ze policjanci maja interwencje w centrum handlowym ktore z racji swojej nazwy i bardzo duzej liczby osob przewijajacej sie tam oraz ewidentnych wartosci materialnych o wysokim wspolczynniku wartosci jest miejscem szczegolnie narazonym i powinno byc szczegolnie chronione, a jezeli cos sie w takim miejscu dzieje to powinna interwencja tam niezwlocznie nastapic, szczegolnie ze widac, iz parking jest caly zastawiony samochodami i policjanci nie mieli wielkiego wyboru, a jeszcze pozostawili miejsce dla smachodu zeby mogl zaparkowac, jezeli nie bedzie to samochod dostawczy .. szczegolnie ze sprzet sluzbowy powinien byc postawiony tak zeby mozna bylo go miec na przyslowiowym oku, aby nie ulegl zniszczeniu lub wandalizacji ... co za tym idzie interwencje policji nie trwaja wiecznie i ten samochod zgodnie z przepisami ruchu drogowego pewnie bylby usuniety do 5-10 minut ..

szkoda, ze takie obszczymury jak ty maja duze poparcie spoleczenstwa, a co gorsze jeszcze wiekszy jego posluch .. to tylko swiadczy o tym panstwie i co sie w nim dzieje
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #49 on: March 22, 2012, 16:49:40 pm »

Bardzo bawi mnie użyty przez Ciebie argument "bo jezeli czegos nie mozna to na pewno niech inny nie daj boze tego nie zrobi .. jezeli my nie mamy pieniedzy to nie daj boze zeby ktos inny je mial .." (btw. zarabiaj sobie ile chcesz, nie obchodzą mnie Twoje pieniądze.. =])  Skoro ja dostaje mandat za nieprawidłowe parkowanie, to policjant też powinien. Jeżeli ja dostaje mandat za przekroczenie prędkości, to policjant też powinien ( a obaj wiemy, że takie przypadki są tak rzadkie, jak szansa zobaczenia yeti w lato nad morzem). Głośna była niedawno sprawa akcji AT w Katowicach(?). Słyszałeś o tym? Powiedz mi, czym Wy się różnicie od bandytów? Odpowiem Ci, mundurem. TYLKO I WYŁĄCZNIE jesteście bandytami w mundurach, bo to za co się karze przeciętnego Kowalskiego, Wy możecie robić bez potrzeby i powodu. Miałem kilka spotkań z drogówką i prewencją i jesteście zbiorowiskiem matołów, chamów i prostaków, którym wydaje się, że skoro mają czapeczkę z orzełkiem, to są lepsi od innych. Jeden jedyny raz trafiłem na wyrozumiałego, kulturalnego policjanta, który nie wykorzystywał swojej pozycji i do tej pory zastanawiam się co on tam robił...
Co do używania zwrotu "umysłowy impotent" - w Twoich ustach (klawiaturze =]) brzmi to nader śmiesznie.
Wiesz, chciałbym wierzyć w policję, jej misje i ważną rolę, ale dopóki do policji będą przyjmowani ludzie z łapanki, dopóty policja nie będzie miała żadnego szacunku wśród ludzi...
Widziałem też wasze interwencje.. jesteście bandą leni, którym nigdy nie spieszy się do wezwania. Banda nierobów na moich podatkach.
Opowiem Ci co mnie spotkało 2 miesiące temu. Będąc w trasie wyprzedzałem busa. W momencie wyprzedzania, bus też zaczął manewr wyprzedzania pojazdu poprzedzającego. Byśmy się zderzyli, gdybym nie zatrąbił. Po manewrze bus włączył "dyskoteke" i zatrzymał mnie (okazało się, że to policja). Pierwsze co usłyszałem od tego gnoja to "dlaczego Pan trąbił?". Jesteście w większości bandą niedorozwiniętych, zakompleksionych gnoji, którzy nie powinni mieć dostępu do władzy. Wszędzie szukacie sytuacji, żeby tylko pokazać jacy Wy jesteście mocni. Szkoda tylko, że jak zdejmujecie mundur to czar pryska i w większości stajecie się na powrót zwykłymi wieśkami bez szkoły.

Także reasumując, byłeś, jesteś i będziesz zwykłym krawężnikiem, zwykłym Kowalskim, któremu za dużo się wydaje. Nie masz żadnej ponadprzeciętnej wiedzy, inteligencji. Umiesz tylko ponadprzeciętnie pisać głupoty, a które wydają Ci się złotymi myślami. Kmiot jakich wiele, tylko, że w mundurze.
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #50 on: March 22, 2012, 17:04:24 pm »

policja musi robic swoje ale jako organ prawny lub raczej jej rozne czlony dzialaja po swojemu i prawo naginaja - tak samo jak napisal odnosnie katowic - no parodia tak ? i mow o sprawiedliwosci

 :o
Logged
pKu

Ruler

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #51 on: March 22, 2012, 17:24:37 pm »

Policja fajna jest :)
Logged

Rudy

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #52 on: March 22, 2012, 19:34:04 pm »

no nie wierze że ktoś czyta te ich wzajemne wypociny =]
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #53 on: March 23, 2012, 08:59:09 am »

Bardzo bawi mnie użyty przez Ciebie argument "bo jezeli czegos nie mozna to na pewno niech inny nie daj boze tego nie zrobi .. jezeli my nie mamy pieniedzy to nie daj boze zeby ktos inny je mial .." (btw. zarabiaj sobie ile chcesz, nie obchodzą mnie Twoje pieniądze.. =])  Skoro ja dostaje mandat za nieprawidłowe parkowanie, to policjant też powinien. Jeżeli ja dostaje mandat za przekroczenie prędkości, to policjant też powinien ( a obaj wiemy, że takie przypadki są tak rzadkie, jak szansa zobaczenia yeti w lato nad morzem). Głośna była niedawno sprawa akcji AT w Katowicach(?). Słyszałeś o tym? Powiedz mi, czym Wy się różnicie od bandytów? Odpowiem Ci, mundurem. TYLKO I WYŁĄCZNIE jesteście bandytami w mundurach, bo to za co się karze przeciętnego Kowalskiego, Wy możecie robić bez potrzeby i powodu. Miałem kilka spotkań z drogówką i prewencją i jesteście zbiorowiskiem matołów, chamów i prostaków, którym wydaje się, że skoro mają czapeczkę z orzełkiem, to są lepsi od innych. Jeden jedyny raz trafiłem na wyrozumiałego, kulturalnego policjanta, który nie wykorzystywał swojej pozycji i do tej pory zastanawiam się co on tam robił...
Co do używania zwrotu "umysłowy impotent" - w Twoich ustach (klawiaturze =]) brzmi to nader śmiesznie.
Wiesz, chciałbym wierzyć w policję, jej misje i ważną rolę, ale dopóki do policji będą przyjmowani ludzie z łapanki, dopóty policja nie będzie miała żadnego szacunku wśród ludzi...
Widziałem też wasze interwencje.. jesteście bandą leni, którym nigdy nie spieszy się do wezwania. Banda nierobów na moich podatkach.
Opowiem Ci co mnie spotkało 2 miesiące temu. Będąc w trasie wyprzedzałem busa. W momencie wyprzedzania, bus też zaczął manewr wyprzedzania pojazdu poprzedzającego. Byśmy się zderzyli, gdybym nie zatrąbił. Po manewrze bus włączył "dyskoteke" i zatrzymał mnie (okazało się, że to policja). Pierwsze co usłyszałem od tego gnoja to "dlaczego Pan trąbił?". Jesteście w większości bandą niedorozwiniętych, zakompleksionych gnoji, którzy nie powinni mieć dostępu do władzy. Wszędzie szukacie sytuacji, żeby tylko pokazać jacy Wy jesteście mocni. Szkoda tylko, że jak zdejmujecie mundur to czar pryska i w większości stajecie się na powrót zwykłymi wieśkami bez szkoły.

Także reasumując, byłeś, jesteś i będziesz zwykłym krawężnikiem, zwykłym Kowalskim, któremu za dużo się wydaje. Nie masz żadnej ponadprzeciętnej wiedzy, inteligencji. Umiesz tylko ponadprzeciętnie pisać głupoty, a które wydają Ci się złotymi myślami. Kmiot jakich wiele, tylko, że w mundurze.

nie masz pojecia o czym piszesz i to jest wlasnie smutne .. do tego twoja ponadprzecietna wiara w rownosc obywatelska jest tak dziecinna, ze zastanawiam sie czy ty w ogole wychodzisz z domu czasami, rodzice cie wypuszczali na podworko ? podejscie takie jak ty masz to jest po prostu, zenujaca prawda o polakach ( szczegolnie z malej litery ) ktorzy wszedzie widza zlo, debilizm, kradziez i tym podobne rzeczy tylko nie widza tego u siebie - a czym predzej wzywaja do sprawiedliwosci .. BA! nawet zeby na stos poprowadzic co niektorych, bo przeciez oni sa zli, a ja to taki przykladny obywatel ktory nigdy nic zlego nie robi, a jak juz robi to przeciez wolno, bo nawet policja to robi ! wlasnie dlatego pisze ze jestes impotentem, pewnie nie tylko w tej jednej dziedzinie - a to, ze nie stawiam przecinkow, i nie uzywam interpunkcji jak to jest ogolnie przyjete, wynika tylko z jednego powodu - ze cie nie szanuje jako rozmowcy i wcale nie mam zamiaru wylaniac przed toba mojej dobrej czy empatycznej strony, bo z takimi szmaciarzami ktorzy wszystko lepiej wiedza, mam na ogol do czynienia - a gdy dochodzi do czegos co trzeba zrobic, czyli chwili proby takie wlasnie matolki jak ty nie krzycza wtedy jaka policja jest np. zla i skorumpowana tylko czekaja, az ktos cos za nich zrobi, bo przeciez placa za to podatki =)

dla takich matolkow jak ty jest jeden sposob, przyjmij sie popracuj - przegryz ten chlebek ktory sie przegryza, poratuj troche swiat i spowiadaj sie prokuratorowi z tego pozniej, pracuj po 16/20 godzin na dobe za damski chuj, w celu takim zeby takiemu palantowi jak ty zapewnic spokoj i zeby mu moza nie wybili zebow przy pierwszym lepszym parku - pozniej poczytaj takie bzdury od czlowieka ktory nie ma pojecia o niczym, bo twoje posty emanuja tym ze sie do niczego nigdy nie nadawales i nigdy nie bedziesz sie nadawal dlatego piszesz takie bzdury, a w zyciu pewnie to cie 50 letnia sponsorka trzyma za uszy albo mama z tata ( nie obrazajac ich, bo przeciez chodzi o ciebie ) funduja ci czy tez jak nie sa zamozni wyrywaja sobie zyly zeby ci pomoc w czyms - co pozniej powiesz, ze to tylko przez twoja ciezka prace to zdobyles ..

nie pisz juz wiecej takich bzdur, bo szkoda na ciebie klawiatury - a jak widze takiego debila jak ty, co sie jeszcze afiszuje ( dobrze, ze nie z krzyzem pod palacem ) i ma w avatarze flage najwiekszych debili w polsce sponsorowanych, przez niektorych panow z polityki zeby zadyme zrobic to w ogole rozklada mnie to na lopatki .. zomg ..
Logged

idid

  • Honorary Member
  • Cydaea
  • **
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #54 on: March 23, 2012, 09:11:49 am »

Rudy, ja przeczytałem!

Ej Damx, Dablack ta wasza dyskusja nie ma sensu. To tak jak rozmowa o polityce po pijaku. Kazdy ma swoje racje, kazdy sie w czyms myli. Nie mozna sklasyfikowac policji wg pdozialu czarny - bialy.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #55 on: March 23, 2012, 09:12:39 am »

dabi wie lepiej co jest prawda, a co nie
Logged

idid

  • Honorary Member
  • Cydaea
  • **
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #56 on: March 23, 2012, 09:31:09 am »

Tu juz nie chodzi o prawde czy falsz/klamstwo. Chodzi o to, ze wszystko nie jest czarno - biale. Dobre i zle. I tu jest pies pogrzebany, jest patologia w policji, ale sa tez normalni ludzie. Niestety wiekszosc lubi popadac w skrajnosci. I albo nie dopuszczaja do siebie faktu, ze patologia jest, byla i bedzie. Albo widza tylko patologie kazdego klasyfikuajc jako "jebanego psa". Osobiscie sam gardze prewencja, ktora jezdzi u nas po dzielnicach i tylko patrzy jak sie przypierdolic do kogos. Znam natomiast paru policjantow, ktorzy swoje maja za uszami, ale sa normalni. Tak jak mowie, nic nie jest czarno - biale.
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #57 on: March 23, 2012, 10:29:39 am »

Dyskusja z człowiekiem, który w połowie posta pie***li farmazony jest bezcelowa. Nikt nie kazał Ci iść do policji, ale wierze, że pasujesz tam jak ulał.
Logged

Gryzelda

  • Imp
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #58 on: April 02, 2012, 23:32:31 pm »

a ja nie kontynuując tematu przedmowców (przedpiszców ? :P) pragę Was powitać ! heloł ekipo ;D kope lat upłynęło od Kozików ... :]
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • ***
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Pozdrawiam W(a)S cziule!
« Reply #59 on: April 02, 2012, 23:34:05 pm »

Siemasz Gryzka :) No troche minelo, ale zawsze mozna zrobic je ponownie. Chyba ich nie zburzyli nie? ;)
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.109 seconds with 17 queries.