• April 23, 2024, 19:51:51 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4 5

Author Topic: Serwery startuja 15.05 o 00:01 - INSTALACJA MOZLIWA JUZ 14.05 od godziny 17:01:]  (Read 34497 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • ***
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP

ja mam jakies stare badziewie. chyba powinienem je wymienic na nowe :)
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • ***
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP

na pcllab odradzaja
Logged

czesiu

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 65
    • View Profile

szukam takich w granicach 100-120zl. mysle ze w tej cenie powinny sie znalezc jakies godne polecenia.
Logged

Puni

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 71
  • http://www.youtube.com/watch?v=uJXehKHjntc&feature
    • View Profile

Ja mam takie co podales linka. Ale nie polece, ani nie odradze:) slucha sie fajnie, a mikro wsumie uzywam laptopowego .. czesto cos szamam przy kompie a nie lubie jak mi mikro ze sluchawek przeszkadza:) Na glowie sie dobrze trzyma. Wczesniej mialem creativa alfe( teraz za okolo 200zeta), ale czy duza roznice zaobserwowalem ?  raczej nie.
Logged

czesiu

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 65
    • View Profile

trzeba bedzie cos na szybkiego bo premiera tuz tuz;) bez nocnego grania sie nie obejdzie;)
Logged

qubade

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 202
    • View Profile

Czesiu w/g mnie bierz cokolwiek - niestety to jak leza na glowie to tylko kwestia anatomi :] ja mam jakis nieforemny czereb i mi takie sluchawki za prawie 3 stowki zachwalane przez wszystkich nie pasuja (pasuja ale po kwadransie zaczynam juz czuc nieprzyjemny ucisk) ale przyzwyczailem sie. Jak znajdziesz jakies - takie duze jak te co wkleiles okrywajace uszy sa dosc wygodne, przejrzyj sobie w googlach opinie na temat danego modelu i jedziesz. Zwroc uwage na wykonanie kabla czy ludzie nie pisza, ze sie lamie, czy przy samych sluchawkach sie nie przerywa itp. Co nie wezmiesz za ok 80-120 pln to raczej bedzie git.
P.S. z czystego lenistwa dosc dlugo jechalem na takich sluchawkach z mikrofonem z hipermarketu za 15 zl i padly dopiero jak krzeslem po kablu przejechalem :]]
pozdr
Logged

Voy

  • Imp
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile

Jak jest w ogole z wymaganiami sprzetowymi? Nie zalapalem sie na bete i nie wiem czego sie spodziewac ; p Mam Intela i5-480, 3 GB Ramu i GeForce 315. Nada sie waszym zdaniem?
Logged

qubade

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 202
    • View Profile

Pamiec i procesor nawet na wyrost, co do grafiki to na 99% tak ale musisz pogooglac - tu jej nie znalazlem

http://us.battle.net/support/en/article/D3supportedvideo;jsessionid=4E08AADCBF96729571346301D07CA1C3.blade32_03_bnet-support

pozdr
Logged

czesiu

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 65
    • View Profile

Magu co tam zakupiles:?
Logged

Puni

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 71
  • http://www.youtube.com/watch?v=uJXehKHjntc&feature
    • View Profile

No Panowie, wlasnie otrzymalem klucz do d3 :) aktywowalem i pozostaje czekac .... HE'S COMMING HE'S COMMING
Logged

Pufpoof

  • Imp
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile

No Panowie, wlasnie otrzymalem klucz do d3 :) aktywowalem i pozostaje czekac .... HE'S COMMING HE'S COMMING

ciekawe jak dlugo poczekamy - dajcie znac jak wam sie uda zalogowac

wylaczyli mozliwosc uzywania ctrl+v przy wklejaniu hasla ;)
« Last Edit: May 15, 2012, 00:11:46 am by Pufpoof »
Logged

Puni

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 71
  • http://www.youtube.com/watch?v=uJXehKHjntc&feature
    • View Profile

No ja mam problemy, takze nie bede w plecy :D
na lapku nie moge zainstalowac gry bo wyskakuje ze nie jestem podlaczony do internetu
a stacjonarny .. no coz tutaj mi sie cos wiesza :P
ALE WALCZE !!!
Logged

Ruler

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 111
    • View Profile

Coś mi sie wydaje ze nie pogramy teraz :P ehhh a ja specjalnie po to wstawalem :D
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • ***
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP

1 kasa czynna w tesco i duza kolejka. dalem spokoj.
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.116 seconds with 17 queries.