• April 28, 2024, 22:19:59 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2 3 ... 10

Author Topic: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]  (Read 47779 times)

Pat

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 312
  • Stay hungry, stay foolish| nC & HW
    • View Profile
Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« on: March 16, 2012, 11:39:38 am »

Pytanie do szczęściarzy - co Wam się spodobało, co nie, a czego jeszcze brakuje w Waszym przekonaniu ?

Ja dodam od siebie, że po wymaxowaniu każdej postaci, najwięcej frajdy sprawił mi już od samego początku Demon Hunter i właśnie nim zacznę 15 maja. Co do pewnych nowych rozwiązań, to przyznam szczerze, że jako gracz WoW, nie dziwią mnie one, a wręcz pomagają się odnaleźć. Bardzo cieszy mnie wprowadzanie domu aukcyjnego, wspólny stash (w końcu brak czekania w grze na kumpla/kumpele, by przerzucić parę rzeczy) jaki i opcja craftowania/rozbijania znalezionych rzeczy u kowala. Brakuje mi natomiast klasycznego wyglądu kanałów z miniaturą postaci każdego gracza, no ale Blizzard przyznał, że ten layout odchodzi do lamusa :(
Logged
Former Euro-PvP.net moderator & Euro-PvP.org founder/admin
                                          &

Lolet

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 149
  • /etc/
    • View Profile
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #1 on: March 16, 2012, 13:18:11 pm »

Na pierwszy ogień leci - automatyczne rozdawanie statów. Kompletnie nie rozumiem tej zmiany, tym bardziej, że możnaby było je resetować tak jak skille. Brakuje możliwości duela na grze pve, systemu tworzenia gier z BN 1.0, ten nowy się sypie co i raz, żeby dołączyć do gry publicznej trzeba się przedrzeć przez las errorów. Mam nadzieję, że w wersji finalnej to naprawią. Podobała mi się walka z SK, random eventy, to, że każdy skill jest użyteczny :P Nie wiem jak będzie na dalszych etapach gry, ale nie wystarczy złapać nl na potwora i czekać aż padnie, jak to było w D2 :P
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #2 on: March 16, 2012, 13:29:50 pm »

jak juz sie znudziliscie beta to chetnie pogram
« Last Edit: March 16, 2012, 13:32:28 pm by Mr.Mag »
Logged

Raditz-AZM-

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
    • Słudzy Azmodana
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #3 on: March 16, 2012, 14:39:40 pm »

Wczoraj odpaliłem któryś tam raz i szału tak jak za pierwszym razem na mnie nie zrobiło (co jest wiadome), nie pasuje mi trochę ta grafika - wszystko się dzieje tak jakby za mgłą. Skille za to bardzo efektowne i jeszcze po dodaniu run to już całkiem odlot ;] Im więcej gram to niestety odkrywam jednak więcej rzeczy które mnie denerwują :) Taka moja opinia.
« Last Edit: March 16, 2012, 14:41:51 pm by Raditz-AZM- »
Logged
Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skur****nem w całej dolinie.
http://diablo.azmklan.org/

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #4 on: March 16, 2012, 17:54:23 pm »

super ekstra itd, bardziej byscie pomogli community jak byscie udostepnili klucze :D, z reszta nie widac nic konkretnie z gameplay w waszych postach .. czy jak czy cos czy ocobiega i na co byc przygotowanym.
« Last Edit: March 16, 2012, 17:58:56 pm by Damx »
Logged

Neo

  • Imp
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #5 on: March 16, 2012, 18:38:38 pm »

ja chetnie moge od kogos pare godzin grania kupic, ktos zainteresowany taka zamiana? :)
Logged

Pat

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 312
  • Stay hungry, stay foolish| nC & HW
    • View Profile
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #6 on: March 16, 2012, 18:39:22 pm »

No niestety, w becie można osiągnąć tylko 13 poziom max, więc nie ma czym się za bardzo dzielić/chwalić. Rozgrywka dla ogarniętych/tych co grali w d2/podobne gry, jest w moim odczuciu banalna. Imo przesadzili, że runy udostępnili z levelami, a nie zostawili ich do szukania w świecie, tak jak to było wcześniej. Generalnie, nie jest to jakiś wielki skok jakościowy - taka po prostu kontynuacja z lepszą grafiką/paroma nowymi rozwiązaniami (lepszymi czy gorszymi) i fabułą. Wiadomo, singiel albo coop można sobie o tyłek rozbić - zobaczymy co będzie na high lvlach/zones, hc i pvp oczywiście.


EDIT: Ja mam akurat betę ze wszystkimi grami możliwymi blizza na 1 koncie w tym konto WoW sporawo warte, a do tego scalone z battle.net authenticatorem :| 
« Last Edit: March 16, 2012, 18:43:03 pm by Pat »
Logged
Former Euro-PvP.net moderator & Euro-PvP.org founder/admin
                                          &

Marchewka

  • Imp
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #7 on: March 16, 2012, 19:17:23 pm »

Nie grałem w bete ale podoba mi się z filmików na youtube.  8)
Logged

Muzyka

  • D3CL Sponsor
  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 357
  • DH Player (Muzyka#2656)
    • View Profile
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #8 on: March 16, 2012, 20:58:45 pm »

też jeszcze nie miałem okazji zagrać w bete :(
Logged
"Invincibility lies in the defence;
the possibility of victory in the attack."
-Sun Tzu

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #9 on: March 16, 2012, 21:03:28 pm »

też jeszcze nie miałem okazji zagrać w bete :(

jaki zalosny spam, niech teraz kazdy napisze kto nie mial okazji zagrac w bete!

Mnie bete sie podoba w kazdym calu nie mam do czego sie przyczepic


EDIT co do wpisu ponizej:
W sumie swoim wpisem mialem zamiar tylko uczulic na nierobienie offtopa i spamu, ale widze ze przez to tylko kolejny mol zlapal okazje do podbicia sobie licznika z postami
« Last Edit: March 16, 2012, 21:40:54 pm by ZelgO-AZM- »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #10 on: March 16, 2012, 21:26:33 pm »

to swietnie! twoj post wnosi tez duzo do dyskusji!
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #11 on: March 17, 2012, 08:33:52 am »

Miałem okazję trochę popykać w betę, ale w sumie dla mnie wiele z niej wynika niewiele więcej niż z newsów czy filmików na yt. Na pewno na plus to, że z dużą łatwością będzie można dostosowywać chara do różnych trybów rozgrywki - wspólny stash, brak statów do rozdania, podmienianie skilli - banał, to już nie Diablo 2 gdzie trzeba było expować nową amkę, bo coś tam :D Minus tego jest taki, że jednak tracimy sporo na personalizacji.

AH zapewne na plus, ale oczywiście i tak wiemy niewiele, to jak grywalne i popularne będzie D3 zależy przecież od dalszej fabuły, od kolejnych poziomów trudności ( szczególnie mitycznego Inferno ) oraz od hc i od pvp w naszym przypadku przede wszystkim. Czyli wszystko przed nami :D
Logged

pab

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #12 on: March 17, 2012, 22:43:07 pm »

nie podoba mi sie automatyczne rozdawanie statow.. juz nie bedzie mozna kombinowac pod itemy, tylko dostosowywac je do statow (np bloku), wiec po pewnym czasie jak wszyscy beda miec podobne items, to kazdy bedzie latal doslownie w tym samym :P
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #13 on: March 17, 2012, 23:03:16 pm »

juz o tym mowilem, uproscili strasznie diabla no ale pozostaje nadzieja ze nie bedzie 1 vital buildu dla kazdej klasy w pvp wiec zroznicowanie bedzie.SKILL MATTERS
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Odp: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #14 on: March 17, 2012, 23:21:42 pm »

juz widze tego rangera w tej grze, jezeli bedzie to tylko zalezne od szybkiego zmieniania skilli na pvp to skill bedzie bardzo malo widoczny jak wejda skrypty
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 10
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.146 seconds with 17 queries.