• May 01, 2024, 19:45:29 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2]

Author Topic: Premiera D3 w Złotych Tarasach  (Read 7936 times)

Przemo

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Premiera D3 w Złotych Tarasach
« Reply #15 on: May 15, 2012, 09:36:25 am »

kurde bylem wlasnie w empiku, mialem juz d3 w rekach. kiedy ogarnela mnie mysl ze zamowilem gre na gram.pl ktorej kurier mi jeszcze nie dostarczyl ;-((((((((((
iso wspolczucie
Logged

KcU

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Premiera D3 w Złotych Tarasach
« Reply #16 on: May 15, 2012, 17:34:57 pm »

kurde bylem wlasnie w empiku, mialem juz d3 w rekach. kiedy ogarnela mnie mysl ze zamowilem gre na gram.pl ktorej kurier mi jeszcze nie dostarczyl ;-((((((((((
iso wspolczucie
pffffe ja zamówiłem w empiku razem z książka dla matki problem w tym, że od czasu zamówienia do dziś książka została wyprzedana. Dziś loguje się na poczte co by sprawdzić jak tam moje d3 jedzie. Patrze w mailu, że anulowali mi ta książkę i sie pytają czy wysłać mi samo d3 czy chce zrezygnować z zamówienia...

smiejzelki

  • Imp
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Premiera D3 w Złotych Tarasach
« Reply #17 on: May 15, 2012, 21:43:19 pm »

ojjjjj :<
Logged
battletag: OMNOMNOM#2628
wbw @ d2trade realm / allday-cRee @ jm realm

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Premiera D3 w Złotych Tarasach
« Reply #18 on: May 15, 2012, 21:45:25 pm »

kurde bylem wlasnie w empiku, mialem juz d3 w rekach. kiedy ogarnela mnie mysl ze zamowilem gre na gram.pl ktorej kurier mi jeszcze nie dostarczyl ;-((((((((((
iso wspolczucie
pffffe ja zamówiłem w empiku razem z książka dla matki problem w tym, że od czasu zamówienia do dziś książka została wyprzedana. Dziś loguje się na poczte co by sprawdzić jak tam moje d3 jedzie. Patrze w mailu, że anulowali mi ta książkę i sie pytają czy wysłać mi samo d3 czy chce zrezygnować z zamówienia...

o w n e d
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Premiera D3 w Złotych Tarasach
« Reply #19 on: May 16, 2012, 08:39:29 am »

kurde bylem wlasnie w empiku, mialem juz d3 w rekach. kiedy ogarnela mnie mysl ze zamowilem gre na gram.pl ktorej kurier mi jeszcze nie dostarczyl ;-((((((((((
iso wspolczucie
pffffe ja zamówiłem w empiku razem z książka dla matki problem w tym, że od czasu zamówienia do dziś książka została wyprzedana. Dziś loguje się na poczte co by sprawdzić jak tam moje d3 jedzie. Patrze w mailu, że anulowali mi ta książkę i sie pytają czy wysłać mi samo d3 czy chce zrezygnować z zamówienia...

... PURE PWNAGE ...
Logged
Pages: 1 [2]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.168 seconds with 19 queries.