• April 24, 2024, 16:50:01 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2]

Author Topic: Laptop  (Read 8751 times)

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Laptop
« Reply #15 on: July 18, 2012, 07:55:20 am »

Damx jak tak bardzo sobie cenisz gwarancje to nie kupuj (A)ejsera, bo to jedena taka unikatowa marka na rynku polskim, ktora ma swoj najblizszy serwis w czechach :D
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Laptop
« Reply #16 on: July 18, 2012, 10:45:33 am »

czechy nie sa daleko, a maja konkretne terminy na rozpatrzenie reklamacji
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Laptop
« Reply #17 on: July 18, 2012, 12:31:36 pm »

Damx, za wysylke Ty bedziesz placic i czas jaki to bedzie transportowane ofc wydluzy termin "reakacji". Co bedzie jak serwis stwierdzi, ze to twoja wina ?? Zadzwonisz do Pragi ?? Bedziesz sie klocic na infolinii z kolesiem, ktory bedzie mial tylko wydruk z serwisu ?? Skoro Acer nie chce miec serwisu w Polsce - nawet gdzies na zadupiu - tzn. ze nie do konca mu zalezy...
Zrobisz jak uwazasz, ale ja bym ACERA nie kupil.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Laptop
« Reply #18 on: July 18, 2012, 17:09:57 pm »

Damx, za wysylke Ty bedziesz placic i czas jaki to bedzie transportowane ofc wydluzy termin "reakacji". Co bedzie jak serwis stwierdzi, ze to twoja wina ?? Zadzwonisz do Pragi ?? Bedziesz sie klocic na infolinii z kolesiem, ktory bedzie mial tylko wydruk z serwisu ?? Skoro Acer nie chce miec serwisu w Polsce - nawet gdzies na zadupiu - tzn. ze nie do konca mu zalezy...
Zrobisz jak uwazasz, ale ja bym ACERA nie kupil.

feniksie, ale to nie trzeba az podawac serwisu z pragi .. ostatnio reklamowalem myszke i poszedlem do sklepu gdzie ja kupilem - komputronik w arkadii.. co sie okazalo sie to tylko filia komputronika pod inna nazwa firmy i panie poinformowala mnie od razu, ze jezeli oni nie stwierdza usterki to bede placil za wysylke w ta i w tamta strone ..
trzeba po prostu zobaczyc co i jak w sklepie i jakie maja warunki gwarancji na poczatek .. a jezeli chodzi o acery i inne laptopy innych firm to wiesz, ze to jest glownie loteria .. moze byc kijowy producent a trafi ci sie dobra partia i bedziesz zadowolony .. moze byc bardzo dobry producent a trafi sie kijowa partia .. itd :P
Logged
Pages: 1 [2]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.186 seconds with 18 queries.