• April 29, 2024, 19:38:27 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2]

Author Topic: Kumpel ma do sprzedania kilka sztuk Edycji Kolekcjonorskiej Diablo 3  (Read 7330 times)

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Kumpel ma do sprzedania kilka sztuk Edycji Kolekcjonorskiej Diablo 3
« Reply #15 on: May 12, 2012, 10:10:18 am »

Po pierwsze ja tego nie sprzedaje,nie jestem pracownikiem empiku,ale po 2, nie widze nic złego w e-biznesie,o co ci chodzi? Na d2 niewielkim nakładem pracy zarobiłem na dość pokaźne kieszonkowe,więc czemu tego nie robić na d3,skoro ma to być jeszcze łatwiejsze?
Logged

Ice

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 100
  • Twierdza Templariuszy
    • View Profile
Re: Kumpel ma do sprzedania kilka sztuk Edycji Kolekcjonorskiej Diablo 3
« Reply #16 on: May 12, 2012, 12:55:49 pm »

kilka sprostowań
cena ek to 350 pln, to że jakiś mietek podnietek wystawia za 500 nie znaczy że wszyscy kupią. Jeśli nie teraz to za jakiś czas znów będzie dostawa ek i w takiej cenie można kupić.

pendrive - 4 gb
12 lat pracy to nie pedalstwo, w zestawie poza "useless" muzyką oraz "useless" czaszką, znajdują się niepublikowane materiały twórców oraz coś co dla mnie jest wielką gratką książka z artworkiem d3

miłym akcentem są także bonusy w postaci:

Quote
EXCLUSIVE IN-GAME CONTENT
Diablo III - Aesthetic Artifacts
Call forth glowing angel wings, unfurl an exclusive banner sigil, and dye your armor sets with the Bottled Cloud or Bottled Smoke items.

World of Warcraft - Fetish Shaman Pet
Journey throughout the World of Warcraft with the fetish shaman at your side.

StarCraft II - Battle.net Portraits
Display your status as a hero of the mortal realms with an exclusive army decal and three Diablo-themed Battle.net portraits.
Logged
Sanguine - your love comes to me in oceans of blood

Przemo

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Kumpel ma do sprzedania kilka sztuk Edycji Kolekcjonorskiej Diablo 3
« Reply #17 on: May 12, 2012, 13:08:54 pm »

no mnie ciekawia glownie te bonusy jak to sie prezentuje w grze. ta czaszka z kamieniem dusz moze i by si eladnie prezentowala na półce. na tle z calym pudelkiem, ale to nie na moja kieszen zeby tyle kasy wylozyc na gre, nawet jezeli mam do seri ogromny sentyment :)
Logged

D4rqs

  • Imp
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Kumpel ma do sprzedania kilka sztuk Edycji Kolekcjonorskiej Diablo 3
« Reply #18 on: May 14, 2012, 20:50:51 pm »

Ja kupiłem wersje elektroniczną 59 ero. Nie mam nic ani pudełka, płytek, instrukcji ale co tam nie muszę marznąć (dzień premiery) przed jakimiś sklepami - a dzisiaj zimno jest.. więc w sumie jestem zadowolony. All instalnięte zupdejtowane przetestowane -zero downtime'u. 3 godzinki do upa :)
Logged
Nie jestem żaden pleya.
Pages: 1 [2]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.156 seconds with 18 queries.