• April 19, 2024, 07:32:12 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8

Author Topic: Podziel się wrażeniami z Diablo III  (Read 59991 times)

Kozioł

  • Imp
  • *
  • Posts: 20
  • JP propaganda, weź to kurcze rokmiń!
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #75 on: May 24, 2012, 16:19:02 pm »

Ja jestem mile zaskoczony nowym Diabełkiem. Fabuła jest wciągająca, przerywniki filmowe są świetne, grywalność również stoi na wysokim poziomie. Co więcej masa losowo generowanych przedmiotów, grupy rare mobow, oraz nowy system skilli. Gram w nowe "Diabolo" od dnia premiery i wsiąkłem niesamowicie (wciągneło mnie równie co poczciwy drugi Diabeł). Przechodzenie po raz kolejny tych samych lokacji nie jest nużące, wręcz przeciwnie, dzieki wcześniej wspomnianym grupom rare mobow z losowymi zestawami cech jest bardzo ciekawie. Dużą frajdę sprawia także zdobywanie achievementów. AH też sprawia się dobrze i wg mnie nie psuje przyjemności płynącej z gry.
Jedynym minusem jaki troszke mi przeszkadza to akt 2, 3 i 4 w porównaniu do pierwszego, który został wykonany z rozmachem, a kolejne są coraz krótsze, choć także są ciekawie zrealizowane.
Teraz (pewnie tak jak wszyscy użytkownicy forum) czekam z niecierpliwoscią na PvP, gdyż uważam, że będzie niesamowicie wciągające i ciekawe głównie ze względu na mnogość stosowanych buildow dzięki nowemu systemu skilli :)
Logged
Battletag: Kozioł#2364

Esc

  • Imp
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #76 on: May 26, 2012, 17:17:01 pm »

Na chłodno? Przecież już w dniu premiery, tj. 15 maja napisałeś posta, w którym okrzyknąłeś Diablo III niemalże absurdem roku :D

Owszem na chłodno, gdyż dałem tej grze drugą szansę, lecz mimo szczerych chęci zdania na jej temat nie zmieniam, gra nie jest warta swoich pieniędzy i dalej twierdzę, iż Blizz mógł się bardziej postarać.
Logged

idid

  • Honorary Member
  • Cydaea
  • **
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #77 on: June 04, 2012, 13:15:34 pm »

Na chłodno? Przecież już w dniu premiery, tj. 15 maja napisałeś posta, w którym okrzyknąłeś Diablo III niemalże absurdem roku :D

Owszem na chłodno, gdyż dałem tej grze drugą szansę, lecz mimo szczerych chęci zdania na jej temat nie zmieniam, gra nie jest warta swoich pieniędzy i dalej twierdzę, iż Blizz mógł się bardziej postarać.

W takim razie polecam allegro. Sprzedaj konto, a postuj tylko w dziale offtopic.
Logged

Elf

  • Imp
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #78 on: July 10, 2012, 18:44:22 pm »

Ja względem D3 nie miałem żadnych wielkich oczekiwań. Po 11 latach to co dali graczom to żart. Nie ma tego co miało być (no bo to normalne, że po 11 latach sprzedaje się graczom średniaka na dodatek niedokończonego za super wysokie ceny i mówi: Resztę dodamy w aktualizacjach... kpina jakas ) grafa dość słaba jak na obecne czasy, uproszczenie, itp. stylistyka przypominająca bardziej Warcraft 3 niż Diablo ...tyle lat robienia gry i typowy średniak który kupi masa osób ze względu na D1 i D2.
Logged

zbyniu

  • Imp
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #79 on: July 26, 2012, 17:23:34 pm »

Na początku bardzo broniłem Diablo III. Uważałem, że gra jest świetna itd.. Teraz, po miesiącu grania w Diablo III, stwierdzam, że czegoś tej grze brakuje. Po prostu, nie chce mi się już w nią grać. Takie bieganie non stop po tych samych lokacjach... Bicie i bicie... Żadnej różnorodności. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. A poziom trudności...praktycznie nie istnieje.

System skilli również mi się podobał, ale teraz jakoś tak... hmm... Jednak wolę rozdawanie punkcików. Tutaj odnoszę wrażenie, że wszystko jest takie same, nawet runy wiele nie różnią się od siebie. Nie ma satysfakcji, że dostało się nowy poziom, rozgrywce nie towarzyszy już takie "WOW! MAM WYŻSZY LEVEL! JUPI!" jest tylko: "O, level" i nawet się nie zwraca zbytnio na to uwagi.

Prowadzenie fabuły jest spoko, ale jest to również strzał w kolano Diablo III. Może gdyby po przejściu na wyższy poziom trudności można było wyłączyć wszystkie dialogi? Ileż można słuchać non stop tych samych tekstów, opisów świata i podniet towarzyszy?

I ponownie losowość, losowość, losowość... Gdzie ona jest? Chyba tylko w skrzynkach, beczkach i innych takich, z których wypada złoto i przedmioty.  Po prawie miesiącu grania rzygam już tymi samymi "losowymi" rzeczami, które widziałem przynajmniej 50 razy każde.

Był wielki boom, reklamy, tzw. hype. Teraz emocje opadły i ludziom powoli już nie chce się grać. Wielu moim znajomym Diablo III również już się znudziło. I wrócili do D2.

Może PvP wprowadzi trochę życia w tą grę, bo narazie to jest kiepsko.
                               
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #80 on: July 27, 2012, 21:06:50 pm »

imo to jest wina tego, ze gra taka jak d2 i d3 wyszly z powszechnej swiadomosci graczy .. teraz rynek zdominowany jest przez mmo .. potezne swiaty, dlugotrwale questy .. raidy itd itd .. to wszystko trwa godzinami albo i dniami, nie da sie tego racjonalnie ogarnac nawet w kilkanascie osob .. a tutaj mamy d3, z single player prawie ze, pausa kiedy chcemy i bez pvp =] coz !
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #81 on: July 28, 2012, 00:02:37 am »

TRUE. podpisuje sie pod tym nogami xD
Pozatym narzekania ze w d3 np. niema endgejmu ? Sa bezpodstawne, bo gdzie niby w d2 jest endgame ? xD
W serii niczego takiego nie bylo, a teraz bedzie :D heh Ciekawe jak to bezie wygladalo ;]

Moim zdaniem gra fajna, ale wkr#$%am sie ze niema pvp ;p i wyglada na to ze zniose soldne jajo zanim bedzie 1.1 xD
Diablo bez pvp, nie ma duszy  ;D

Logged

AsaroV

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 300
  • Nec playah
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #82 on: July 28, 2012, 16:41:06 pm »

TRUE. podpisuje sie pod tym nogami xD
Pozatym narzekania ze w d3 np. niema endgejmu ? Sa bezpodstawne, bo gdzie niby w d2 jest endgame ? xD
W serii niczego takiego nie bylo, a teraz bedzie :D heh Ciekawe jak to bezie wygladalo ;]

Moim zdaniem gra fajna, ale wkr#$%am sie ze niema pvp ;p i wyglada na to ze zniose soldne jajo zanim bedzie 1.1 xD
Diablo bez pvp, nie ma duszy  ;D

levelowanie bylo :P
Logged

Rudy

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #83 on: July 28, 2012, 20:32:56 pm »

jak was nudzi juz te d3 to popróbujcie hc może
Logged

NoNejm

  • Imp
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #84 on: July 28, 2012, 22:08:20 pm »

Nie wiem czy to coś pomoże, ja bym proponował zmienić grę.

D3 na pewno nie będzie grą, w którą ludzie będą grali po 7-10 latach - to już wg mnie jest w pewnym stopniu porażka, względem poprzednika. W dodatku pękła bańka napędzanego hype, bo oczekiwano więcej po tylu latach w produkcji i zapewnieniach, że wszystko będzie dopieszczone.

Kolejna sprawa to bezpłciowość pod względem rodzaju gry - nie jest to pełne multi, nie jest to mmo a single player i przymus grania online, nie wygląda ciekawie. D3 to, moim zdaniem, takie "nie wiadomo co", jakby twórcy nie byli zdecydowani do końca albo tworzyli inną grę a później nagle zmienili koncepcje. Gdyby to był zwykły SP, jak poprzednicy, z opcją multi na battle.net i arenami, przyszłość D3 mogłaby wyglądać inaczej.

Osobiście takze nie podoba mi się mały szczegół - brak rozwijalnych statystyk postaci, czyli ograniczone buildy. To by mogło znacząco przedłużyć życie grze.
Logged

dekur

  • Imp
  • *
  • Posts: 34
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #85 on: July 29, 2012, 13:24:08 pm »

TRUE. podpisuje sie pod tym nogami xD
Pozatym narzekania ze w d3 np. niema endgejmu ? Sa bezpodstawne, bo gdzie niby w d2 jest endgame ? xD
W serii niczego takiego nie bylo, a teraz bedzie :D heh Ciekawe jak to bezie wygladalo ;]

Moim zdaniem gra fajna, ale wkr#$%am sie ze niema pvp ;p i wyglada na to ze zniose soldne jajo zanim bedzie 1.1 xD
Diablo bez pvp, nie ma duszy  ;D

levelowanie bylo :P
tak w d2 eng gejmem było nabijanie 99 :)

-a teraz no gr ami sie troche podoba ale expienie ogolnie jest bez sensu tu zadnej frajdy nie daje trza nabic 60  isie zaklda przedmioty i tylko o to chodzi bo wczesniej nie ma nic co sie nadaje do grania:)
-brak pvp
-jest nudna nie wiem dlaczego ale jest
- a wczoraj zauwazylismy z kumplem ze pograsz w to kilka h i jestes taki dziwnie zmeczony znudzony nic nie chcesz  wd2 tego nie bylo

i rzecz ktora mnie najbardziej irytuje ze w czerwcu 3tyg bylem w grecji wrocilem gra zaczela sie ciąć wieszać stawać i wszystko inne

z drugiej strony cena:) jest dość duża ja za swoją dałem 400 bo Ek ale naprawdę będę bardzo zadowolony jak blizz po prostu zbanuje wszystkie boty :) definitywnie puste konto wszystko znika trza nową grę kupić i all od początku a najlepiej niech zrobią to w niedzielę gdyż:
popijając soczek przy wieczornym słoneczku czytając oficjalne forum pełne zbiorowych procesów gróźb i płaczu będę zdecydowanie wesoły dzięki tej grze :)
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #86 on: July 30, 2012, 08:42:32 am »

Nom to niezly endgame nabijanie 9999999xbh, rzeczywiscie satysfakcja z tego przedsiewziecia ogromna :)
Bede umirakowanym obronca ;p bo nie zgadzam sie z tymi obelgami :) Moze jest i nudniaste po czasie, ale to dlatego ze niema pvp :P
Dla mnie zawsze pvm po 3-4 godzinach grania robilo sie nudne i monotonne :P Nie wazne czy biegalem do mefa, pindla
czy szukalem elitow w 2/3 akcie :P

Z jednej strony to dobrze ze ludzie maja morze oczekiwan po d3 , np. dlatego ze bedziemy w serii mieli end game z prawdziwego zdarzenia; ktory w sumie nigdy w diablo nie wystepowal ( dobra poza 9999999xbh ^^):P
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #87 on: August 14, 2012, 12:41:32 pm »



:P
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #88 on: September 10, 2012, 15:18:10 pm »

mam pytanie, po wprowadzeniu paragonow wszystkie + mf itemy staly sie useless?
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #89 on: September 11, 2012, 08:11:45 am »

nie
Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.295 seconds with 17 queries.