• March 28, 2024, 15:26:26 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3 4 ... 8

Author Topic: Podziel się wrażeniami z Diablo III  (Read 59355 times)

Raditz-AZM-

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
    • Słudzy Azmodana
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #15 on: May 15, 2012, 21:24:22 pm »

tylko na razie jest pytanie
co bedzie jak wbijemy 60 :o?
No potem robisz soske mf i napier@#$%^ bossów w poszukiwaniu itemów dla chara pod pvp ;P
Logged
Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skur****nem w całej dolinie.
http://diablo.azmklan.org/

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #16 on: May 15, 2012, 21:34:29 pm »

Ja jestem zachwycony.

Cukierkowa grafika? Zartujesz? Jezeli Diablo 3 ma cukierkowa grafike, to diablo 2 rzyga tęczą. Diablo 3 ma moim zdaniem bardziej klimatyczne lokacje, bardziej roznorodne, a nie ciagle dzungla dzungla albo piasek piasek, kazdy z 5 aktow Diablo 2 jest niezwykle monotonny, z czego klimatyczne, mroczne, sa tylko pojedyncze lokacje. W Diablo 3 moim zdaniem jest zupelnie na odwrot.
Gra sie swietnie, animacje fantastyczne, potwory roznorodne, zyjaca scenografia tez bardzo mi sie podoba.
Poza tym mimo ogromnych uproszczen wzgledem diablo 2 w kwestii mechaniki, gra wydaje sie byc trudniejsza. Moze za kilka lat bede mowil cos innego, ale swietne jest to, ze dzieki cooldownom, dzieki temu, ze jedne skille powoduja przyrost jakiejs formy energii, a inne z niej korzystaja - nie ma tego klasycznego bezmyslnego klikania w myszkę, co w Diablo 2. Nie operuje się 20 skillami, ale juz nawet koniecznosc uzywania kilku bardzo mnie cieszy.
Mysle, ze D3 dostarczy nam wiele frajdy, zanim zajmiemy sie za powazny pvp biznes ;p
Logged

HeNtai

  • Imp
  • *
  • Posts: 12
  • HeN#2431
    • View Profile
    • moje jutuby
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #17 on: May 15, 2012, 22:28:42 pm »

KTO NIE GRAŁ NIECH UWAŻA NA DROBNE SPOILERY.

MINUSY: Dla mnie mimo wszystko cukierkowa grafa, gra nas prowadzi za rączke po questach, tryliard acziwmentów, bucher nie miał tasaka, a belial mi się w ogóle nie podobał. Brak singla na okazyjne granie w czasie padu serwera, czat to w ogóle szkoda gadac. Lubie tez sobie samemu rozdawac skille itp. Duzo infantylnych tekstów typu "zło nie zwyciezy, na wszytkie swietosci" itp. Nastepczynią Caina zostala dziewczyna, która na relaxie ogarnia cala sytuacje. Grając mele charem para w łapach w duzej mierze zalezy od broni i jej dmg.

PLUSY: To nadal diablo, nadal miód płynący z ekranu, z fajnie zapowiadajacym sie handlem i sposobem na legalny zarobek dla maniaków. Nie chce mis ei o wszystkim pisac, ale plusów w sumie jest wiecej niz minusow.

Ogolnie i tak bede gral chociaz do d1 to temu czemus daleko ;)
Logged
/siorbię kawę.

YaRoOo

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #18 on: May 15, 2012, 22:39:50 pm »

Cześć Hen :)

Czat jest katastrofa :(
Logged

HeNtai

  • Imp
  • *
  • Posts: 12
  • HeN#2431
    • View Profile
    • moje jutuby
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #19 on: May 15, 2012, 23:28:50 pm »

Dziwie sie, ze nie ma integracji czata z facebookiem ;D

Jarek#1614 znajde Cie ;]
Logged
/siorbię kawę.

YaRoOo

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #20 on: May 15, 2012, 23:35:01 pm »

Ja niemogę wejść ;/ chyba pojde spac i zagram rano.
Logged

Narcyz

  • Imp
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #21 on: May 15, 2012, 23:42:45 pm »

ja jak idiota pozyczylem od kumpla d3 i myslalem, ze sobie pocisne na singlu, a bn narazie oleje :D lekko sie zdziwilem i zasmucilem :(
Logged

D4rqs

  • Imp
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #22 on: May 16, 2012, 00:28:36 am »

Kolego ESC. Blizzard z premedytacją nie robi filmopodobnej grafiki bo oni wiedzą, że ta gra ma starczyć i się podobać graczą na LATA. Dlatego taka stylizacja, ma być unikatowa i się nie starzeć. O to chodzi. Blizz wie co robi. Zanim Ty czy ktoś inny podrzuci pomysł żeby coś usprawnić w grze bądź zmienić. Blizz dawno to przemyślał 3 lata temu i ten pomysł odrzucił. Nic ich nie zaskoczy. Sorry ale uważam, że twierdząc, że D3 jest słabe potwierdzasz tezę, że się nie znasz. Owszem masz prawo do swojej opinii choć jako taka opinia jest nie merytoryczna i nic nie warta.
Dałem zagrać w tę grę mojej dziewczynie, która nie ma pojęcia o grach komputerowych. Od razu połapała się o co chodzi i złapała "bakcyla". To wielka sztuka zrobić coś przystępnego dla przeciętnego użytkownika a zarazem coś co starzy wyjadacze poprzednich części będą rozkminiać przez lata. W myśl zasady "easy to learn but hard to master". Łączy ze sobą dwie sprzeczności. Taki wyczyn jest godny podziwu i myślę, że wielu na tym forum się ze mną zgodzi.
« Last Edit: May 16, 2012, 00:39:04 am by D4rqs »
Logged
Nie jestem żaden pleya.

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #23 on: May 16, 2012, 01:15:19 am »

jest strasznie zajefajne :) gram od 14 do teraz i nie moge sie oderwac :D oby pvp szybko wyszlo, zrobili cos z czatami i bedzie jak w raju :) ave d3
Logged

Marduk

  • Imp
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #24 on: May 16, 2012, 01:30:14 am »

Gra wspaniała, po 12 latach nadal czuć jej poprzedniczki, Blizzard postawił na grywalność a nie na grafikę co według mnie jest rzeczą bardzo istotną.
Cały świat żyje własnym życiem, interaktywne środowisku to coś czego brakowało w d2.
Zastanawia mnie jedynie fakt wbicia maxymalnego lvl czyli 60... Prawdopodobnie jutro już będą mieli i co potem ?
Oby to się tak nie skończyło bo gra może się okazać nudna,co może spowodować że ludzie odejdą i (może) będą czekać na pvp mode. Ogólnie według mnie gra jest trochę za krótka, nie wiem, wierze w Blizzard i trzymam kciuki żeby to tak szybko się nie skończyło.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #25 on: May 16, 2012, 01:41:38 am »

gra dobra .. godna kontunuacja poprzednich czesci .. jednak grafa jest troche flakowata jak sie na nia patrzy - ale nie razi to w oczy ..  i za malo mroczne kolorki .. tyle odemnie
Logged

the_cartvan

  • Imp
  • *
  • Posts: 21
  • ToG Member
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #26 on: May 16, 2012, 01:49:44 am »

Miałem nie kupować jeszcze teraz, ale wszedłem dziś do Media Marktu pod drodze z pracy i jak zobaczyłem, że cena całkiem spoko (myślałem że w necie tylko takie ceny 169 zł) i jak patrzyłąme jak w ciągu 30 sekund zeszło z pułek ponad 10 sztuk pomyślałem, kurde decyduje się też i kupuję :P.

Pobawiłem się dziś trochę bo kupiłem grę w sumie około 20 a poźniej nie było mnie w domu więc ze 4 lvl nabiłem dopiero, ale muszę przyznać podoba mi się. Świat podobny, mechanika gry też, ale jakieś odznaki tam są i inne bajerki fajne takie. Ja osobiście tego typu "osiągnięcia" lubię zdobywać i bawić się w tego typu rozgrywkę.

Minusy jakie zauważyłem do  tej pory to przede wszytkim problem dla klanów (chyba, że blizz inaczej to rozwiązał) jeśli chodzi o TAG klanowy. Nie mogę zrobić postaci Cartvan_SoGT bo nie można używać dolnych podkreśleń.

Kolejny minus to taki wg mnie, że w grze sieciowej muszę czekać 10 sekund, aż wyłączy mnie do menu d3. Mogę w szybki sposób jedynie wyłączyć całą grę - to jest lipa nie sądzicie ?

Niemniej jednak bardzo polecam ! :)
Logged

Neo

  • Imp
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #27 on: May 16, 2012, 02:27:17 am »

Zauwazyłem w tej grze genialna rzecz. Szybkość bicia lvlu, zależy również od tego, jak dużo bonusów możemy podczas niego złapać. Im więcej, tym lepiej. Nawet w pvm liczą się umiejętności walki! :D

a do tego..

Podczas biegania w lokacjach z pomieszczeniami, nasłuchując dokładnie..., można określić gdzie są mobki! :D
« Last Edit: May 16, 2012, 03:07:51 am by Neo »
Logged

Maly

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #28 on: May 16, 2012, 10:39:47 am »

mam 2 guest passy na oddanie w dobre ( znajome ) rece :)
Logged

WMStriker

  • Imp
  • *
  • Posts: 47
  • War Masters
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #29 on: May 16, 2012, 10:44:07 am »

Gra sie bardzo fajnie. Musze przyznać, że początkowo jakiegoś mega hypu nie odczuwałem, ale gra ma swój urok. Imho lepszy niż D2 jeśli chodzi o singla. II akt D3 >> II akt D2, który i tak należał do najbardziej udanych.
Logged
War Masters
Pages: 1 [2] 3 4 ... 8
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.155 seconds with 19 queries.