• April 26, 2024, 02:18:23 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2 3 ... 25

Author Topic: World Of Diablo  (Read 125043 times)

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
World Of Diablo
« on: May 20, 2012, 10:56:55 am »

Pewnie wielu bedzie sie z tego smiac, ale niestety takie sa fakty, ta gra jest bardziej wowem niz diablo 2.I w pewnym sensie jest to fajne bo gra na inferno wymaga teraz skilla ogrania taktyki komunikacji.Nie ma takiej opcji ze ktos wyskoczy swoim barbem wbije sie z ww w grupe mobow i wytnie wszystko w 5 sekund.Wrecz przeciwnie barb i ww? po NM zrezygnujcie z tego skilla ( no chyba ze gracie sami to jeszcze jeszcze ).Barb w tej gierce to tank chetnie wywalilbym swoj fury generator Bash z Clobberem i dal w jego miejce leapa z stunem ale niestety nie moge wtedy bic z lapki chociaz to chyba nie jest problem z racji ze mam 1400 DPS(dalem za miecz z 223 dps okolo 700k Oo) Wiem ze krece sie za blisko barba w tak ogolnym temacie ale narazie nie mam wiecej doswiadczen osobistych, jedyne co moge powiedziec np o DH to ze wylapie nim ktos z 50k DPS .Ale ogolne wrazenie jest takie ze wyglada to identycznie jak w WoWie, DH Wizz sa typowymi dpsami tutaj, WD chyba tez chociaz malo ich widzialem.Monk bedzie uzywany bardziej jako support/tank chociaz mozna sie nim pokusic o DPS build.Ogolnie gra daje duzo mozliwosci kombinacji ekipy 4 osobowej na kazdy akt na kazdy sklad.Tak czy siak wkroczylismy w nowa ere, i ta era wywalila dobrze nam znanego hack n slasha z przed 11 lat zastepujac go hm tactical mmo slasherem? dla wytrawnych graczy.Minusem tego moze byc PvP.Wiem ze w d2 i tak wygladalo to troche na zasadzie amka stoi za palem a barb biega za sorcka, tutaj bedzie to jeszcze glebsze, wydaje mi sie ze to co widzielismy na filmikach aren pvp to bieganina 10letnich corek i synkow deweloperow z blizza.Chociaz patrzac na wowa to pvp tam wyglada roznie ale nie wyobrazam sobie tutaj barba z  70k hp zabicia dh z 50 k dps ( ok pewnie bedzie sie dalo z ta iloscia disabli jakie barb posiada ) tak czy siak napewno bedzie ciekawie.A ogolnie to zalozmy jakis glowny topic do ustawiania sie na Inferno Farme bo bez zgranego teamu to mozna tam biegac farmic dupe kowala i nic wiecej.
Logged

GoD-Azeroth

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #1 on: May 20, 2012, 11:40:41 am »

osobiście gram solo barbem, podoba mi się to że wraz ze zwiększaniem poziomu gra wymaga odemnie zmiany mechaniki gry, tak jak na początku skupiony byłem na wskakiwaniu w środek walki i roznoszeniu wszystkiego naraz tak teraz musiałem przestawić się na szybki roznoszenie pojedynczych celi ;)  osobiście wyciągam około 3,5k dpsa + 4k pancerza roznosi się wszystko szybko bo na furii z odwetem dodającym życie i krzykiem zwiekszającym reg pż a kiedy trzeba podskocze i mam 14k pancerza chwilowo ;) nie czuje się jak tank bardziej jako twardy berserker ;) taktyki będą miały tutaj kluczowe znaczenie ;) czuje że harpun czy jak to się tam nazywa który łapie przeciwnika i przerzuca go na drugą stronę może się przydać ;) ale tutaj potrzebne będą próby próby i jeszcze raz próby żeby cokolwiek osiągnąć ;) napisz no swój battletag bo widzę tutaj fajne podejście do barba ;)  (a ja za toporek 240 dps nic nie dałem... sam wypadł :D )
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #2 on: May 20, 2012, 11:45:53 am »

Bud na pewno sie pomylił,bo 233 dps weapons to na początku hella wypadają,jeżeli nie wcześniej ;)
Logged

Sonne-Azm-

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #3 on: May 20, 2012, 12:14:52 pm »

Zgadzam sie z Buda, tylko widzę jeden problem.
W Wowie płacisz za abonament a dostajesz patche z nowymi bossami.
Tutaj nie będzie ani tego, ani tego. Co za tym idzie przez 12 lat będziesz klepać to samo aż będziesz rzygał tymi "taktykami"
Logged
Cya in the Hell !!!
Znany kiedyś jako Szopen

GoD-Azeroth

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #4 on: May 20, 2012, 12:16:03 pm »

no ja z początku hella mam 240 zwykły niebieski ale sieka :D za 2 lata dodatek do diablo więc nie takie 12 lat ;)
Logged

Ger.

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #5 on: May 20, 2012, 13:00:21 pm »

stary 700k za 2xx dps weap ? wez wertuj to ah jakos uwazniej :d
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #6 on: May 20, 2012, 13:43:24 pm »

rogh nie pomylilem sie.
ger juz ci podaje staty tego cacka
95 dex
65 int
214 vit
642 life after kill
2.20% life leecha

dlaczego zaplacilem za to tyle kasy?
przedewszystkim vit, 2 sprawa dex daje dodga, 3 int daje resy,
jest to typowy tank weapon a od bicia w teamie jest dh i wizz ja mam wystac typow co maja za soba Molten albo fire chaina. sam dzisiaj znalazlem 700 dmg weapon i sprzedalem go za 600k
zreszta nie dalem za niego 700k :D troche przesadzilem ale okolo 400k gdzies mnie wyniosl tak czy siak jest mega wyjebany :"D
« Last Edit: May 20, 2012, 13:48:02 pm by budda- »
Logged

Melcma

  • Imp
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #7 on: May 20, 2012, 14:07:32 pm »

chyba zartujesz, ze tu cos wymaga taktyki
99% gry robi się gearem, kupujesz gear na ah i rozwalasz wszystko, nawet na belialu hell mozna stac i klikac 1 przycisk, bo masz dobry gear, problemem tej gry jest wlasnie to, ze gear za duzo wplywa na postac oraz bossowie unique sa zbyt banalni, mi sie podoba pomysl z wowa, bossowie z taktyką, bo to jest WYZWANIE, a nie faceroll i boss pada po 10 sec, niestety tutaj nie wykorzystali potencjału d3, o ile azmodan i diablo jeszcze są wymagający na hell/inferno, to reszta bossow jest banalna, latwiejsza niz napotkani championi
Logged

Ger.

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #8 on: May 20, 2012, 14:40:45 pm »

chyba nie miałeś styczności z inferno chlopie =]
Logged

Ext

  • Imp
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #9 on: May 20, 2012, 14:54:38 pm »

Jak tak czytam to widzę, że co do walk z bossami będę zawiedziony
Co do bossów podoba mi się rozwiązanie np z gry mmo Aion, tam na prawie każdego bossa jest jakaś taktyka. Jest taki boss który rozdziela się na dwa i jak nie zabijesz drugiego max do 1 min po śmierci pierwszego to dupa i od nowa. Inny boss np zrzuca na Ciebie "sufit" i jak nim dostaniesz padasz na strzała, ale tego sufitu nie zrzuca na siebie samego także musisz pod bossa wbiec żeby przeżyć. To tylko 2 z xxx bossów, ale widać ich unikalność i różnorodność taktyk na zabicie. Co prawda jak już parę osób wymyśli jak go zabić to potem każdy tak będzie robił, ale to już mniejszy problem.

Jak oglądam filmiki na yt że sorc robi sam inferno itp to widzę, że jest coś w stylu D2 że z w miarę ogarniętym buildem da się samemu zrobić całego Diabełka
Logged

KondzioR

  • Imp
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #10 on: May 20, 2012, 15:16:00 pm »

obecnie momentami bywa ciezko, ale jesli juz teraz leca broni 1+k dps, to za 2 tyg kazdy bedize solowal inferno, co jest niestety niefajne.
natomiast tez jestem zawiedziony ze championy sa mocniejsze od bossow
Logged

MasTa

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #11 on: May 20, 2012, 15:25:00 pm »

Chce to zobaczyc jak idziecie i czyscicie cale inferno od tak o ... Method i Kripp zabili tylko dlatego, bo farmili zbugowana skrzynke i mieli zajebiste itemy, o ktore jest ciezko
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #12 on: May 20, 2012, 15:28:11 pm »

tez chce to zobaczyc :)
Slyszalem o tej skrytce :P Bossy na inferno sa przekozackie, najlepiej to uciekac przed nimi do bossa xD
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #13 on: May 20, 2012, 15:31:01 pm »

Dla mnei barb to porazka. Dps robi zaden, tank tez w porownaniu do monka z niego zaden. Najlepiej by bylo dac mu 2 tarcze i postawić taki kadłub na srodku pola walki, ktory by monk czasem healnal. Załamełem sie.
Reroll na wizza.
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #14 on: May 20, 2012, 15:37:02 pm »

Jak tak czytam to widzę, że co do walk z bossami będę zawiedziony
Co do bossów podoba mi się rozwiązanie np z gry mmo Aion, tam na prawie każdego bossa jest jakaś taktyka. Jest taki boss który rozdziela się na dwa i jak nie zabijesz drugiego max do 1 min po śmierci pierwszego to dupa i od nowa. Inny boss np zrzuca na Ciebie "sufit" i jak nim dostaniesz padasz na strzała, ale tego sufitu nie zrzuca na siebie samego także musisz pod bossa wbiec żeby przeżyć. To tylko 2 z xxx bossów, ale widać ich unikalność i różnorodność taktyk na zabicie. Co prawda jak już parę osób wymyśli jak go zabić to potem każdy tak będzie robił, ale to już mniejszy problem.

Jak oglądam filmiki na yt że sorc robi sam inferno itp to widzę, że jest coś w stylu D2 że z w miarę ogarniętym buildem da się samemu zrobić całego Diabełka

Akurat Aion ma bardzo łatwe pve. Każdy boss bardzo szybko padał. Nie wiem co Ty widzisz w tym trudnego? Szczególnie gdy zebrałeś dobry gear...

Jeśli chodzi o bossów na inferno, to jeszcze się nie wypowiadam, ale podoba mi się, że już nie jest tak łatwo i trzeba kombinować, zmieniać skille, kitować etc. Jest co robić.
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 25
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.146 seconds with 18 queries.