• March 28, 2024, 23:23:40 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25

Author Topic: World Of Diablo  (Read 122907 times)

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #45 on: May 21, 2012, 01:27:12 am »

Wg mnie stwierdzenie, że to world of diablo jest na wyrost. Gra ma dopiero tydzień, ludzie nie mają sfarmionego odpowiedniego sprzętu, więc gra wydaje się trudna. Ja tu nie widzę żadnej taktyki. Jak masz pecha i trafisz moby z trudnymi affixami - giniesz, jak nie - rozwalasz. Krócej/dłużej, co za różnica. W porównaniu z np 'trashem' z TBC w WoWie, to jest śmiech, bo tam było więcej 'taktyki'.
  Bossowie wymagają praktycznie dwóch/trzech rzeczy - nie daj się walnąć meteorem, nie daj się walnąć jakimś ciężkim melee atakiem co x sekund i nie stój w ogniu.
W Diablo 2 ludzie grali kilka lat, Diablo 3 ma niecały tydzień. Idę o zakład, że po ok miesiącu ludzie będą masakrować poziom trudności hell. Inferno będzie trudniejsze, ale nie aż tak, skoro gość w pierwszym tygodniu rozwalił to solo.
  Ja tam nie narzekam, mnie się gra fajnie, na jednej postaci u mnie na bank się nie skończy.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #46 on: May 21, 2012, 10:50:36 am »

Wieloletnie przyzwyczajenie do d2 robi swoje :) mysle ze to jest powodem waszych narzekan, bo gra mimo niektorych kontrowersyjnych zmian, co tu duzo mowic jest dobra i sie wkreca. Tylko musi wyjsc to pvp, poniewaz w tym stanie rzeczywiscie sie znudzi ;p pvp jest tym  co trzymalo nas w d2 przez tyle lat.
Logged

Neo

  • Imp
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #47 on: May 21, 2012, 11:25:12 am »

Może nie? wystosuj człowieku jakieś argumenty albo nic nie pisz.
Mając gear na tym samym poziomie co monk, barb robi i slabszy dps i chujowiej tankuje. Nie znam barba, który by był zadowolony ze swojej klasy.
Plusy widzą raczej zapaleńcy, uwielbiający barba jako klasę, którzy nie bardzo patrzą na różnice (czego zazdroszcze).

Spusc z tonu, gram barbem i nie czuje takiej nienawisci jak Ty. Jezeli jest nieskuteczny, to dlaczego jest w kazdym podstawowym teamie? Skupia wszystkie stwory w jednym miejscu, po czym napie*dala ze splashem nawet 15 mobow na raz zwyklym cleavem (innym tez latwiej.. chyba? O_O). Wiec przy 10k dps, bijac globalnie, dalej uwazam, ze to lepiej niz 30k dps u dh i bicie 3 mobow przykladowo.. Ma boosty do life, defa, resow dla wszystkich..., a przede wszystkim przyjemnie sie nim gra. No i jeszcze berserker, ktory ratowal dupe calemu teamowi jak bylo ciezko..
Czytajac Twoj rage wychodze z zalozenia, ze w d2 nie grales, bo przeciez tam barb byl pierwszym killerem O_O.
A zapalonym graczem barba nie jestem, ale przede wszystkim szukam pozytywow, ktorych jest masa, najlatwiej napisac.. e ch*jowy tank, ch*jowy killer, ch*jowy barb..

jak na moje oko, to nie umiesz grac =]
« Last Edit: May 21, 2012, 11:38:52 am by Neo »
Logged

Lerka

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #48 on: May 21, 2012, 12:18:39 pm »

Ja gram sobie mnichem, wcześniej grałam WD i nie narzekam gra bardzo mi się podoba:) wcześniej dużo grałam w d2 i widzę pewne wady jakie ma d3 np to, że brakuje mi tutaj spokojnego rozpoczęcia gry ( w d2 było tak że Ty czyli "nikt" trafia do jakiegoś zagubionego w głuszy obozowiska bez znaczenia i powoli npc wprowadzają Cię w sytuację i okoliczność. Bardzo mi się to podobało bo pozwalało rozwijać stopniowo fabułę ) natomiast w d3 od razu wiadomo, że jesteś kimś ważnym, bohaterem i czeka Cie walka z potężnymi demonami, a npc tak na prawdę nie zwracają na Ciebie większej uwagi tak jakby każdy Cie już znał ( w d2 npc się przedstawiały, interesowało ich to kim jesteś i co tu robisz. Z każdym questem nabierali szacunku i podziwu). Do tego akcja jest trochę za szybka, brakuje momentów nastrojowych po prostu przebijamy się przez kolejne hordy demonów ( w d2 często zatrzymywałam się żeby posłuchać co npc mają ciekawego do powiedzenia, ich historię, historię miejsca w którym dzieje się akcja ). Jeżeli chodzi o "mroczność" lokacji to myślę, że w d2 ma się takie wrażenie ponieważ jest promień światła, za jego zasięgiem wszystko było przyciemnione, a w d3 z tego zrezygnowano. Mimo tych różnych mankamentów gra jest bardzo dobra i wciągająca, a gra cop zajefajna:P niech tylko popracują trochę nad tymi itemami bo kupy się nie trzymają.

pozdrawiam
Logged

taC

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #49 on: May 21, 2012, 14:40:36 pm »

Co do PvP to macie rację być może jej zajebistość skusi mnie do powrotu bo grałem w d2 przez 6 lat i to tylko pvp mnie trzymało na scenie. Oczywiście nie na początku ;p. Mam nadzieję, że trzaskanie dueli będzie choć w połowie takie przyjemne jak to było w d2
Logged

Czub

  • Imp
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #50 on: May 21, 2012, 15:13:39 pm »

Oby tylko zrobily PvP do ktorego nie bedzie trzeba pisac 4 stron zasad.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #51 on: May 21, 2012, 15:22:06 pm »

odemnie moge smialo powiedziec, ze gra wkreca i to bardzo .. nie wiem jak bede na nia patrzec jak przejde inferno, bo to na razie wyzwanie dla mnie jest - 60 lev dh 25k dps i 25k life z 3-4k armoru .. roznorodnosc biulda jest zadziwiajaca .. szczegolnie kiedy ostatnia sie przezucilem na elemental arrow z aoe freezem .. moge lupac wszystko i wszedzie .. do tego sentry z -15% dmg blobem i obowiazkowy fikolek .. do tego ga na drugim miejscu i ten skill co odnawia mane i daje ci zielone skrzydelka z runka ktora daje 60% zmniejszony dmg ..

co do barba to musi miec dobre itamz .. zreszta jak wszystkie inne postacie .. nie zrobilem barba bo stwierdzilem ze bedzie podobnie jak w l2 .. bedzie typowym pure tankiem w party i nic nie bedzie mogl za bardzo zrobic .. i w sumie o to w nich chodzi zeby byl tankiem .. monk .. jest niezly ale musi bardzo dobrze ogarniac i miec mocnego barba w teamie .. do tego sorc jest przekozaczony .. w sumie tankuje miejscami lepiej niz sredni barb :P

gierka jezeli sie komus znudzila, a nie doszedl do inferno to wspolczuje - bo ja w 2.5 dnia najebalem 60 lev i wcale nie czuje przesycenia, szczegolnie po wejsciu na hella, nie mowiac o inferno .. dla tych dla ktorych itemy sa przeszkoda .. polecam przeszperanie auction house .. srednie itemy teraz ktora na spokojnie pozwalaja ogarnac hella bez wiekszych problemow mozna kupic za 50k bron i tak samo reszte armoru lacznie z ringami =]

pozdrawiam =]
Logged

Haren Grimeye

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 69
  • Klan Nathanek Nightmares:www.nn.xaa.pl Zapraszamy
    • View Profile
    • Nathanek Nightmares
Re: World Of Diablo
« Reply #52 on: May 21, 2012, 16:44:50 pm »

A ja mam pytanie jakim cudem, można miec obrażenia (DPS) na poziomie choćby 10k , ja gram czarownikiem na 41 levelu i mam dps wysokości 690 a kolega grający barbem 550 :) . Czy to za sprawą przedmiotów i np. w przypadku czarownika inteligencji a barba siły ? Dzięki za rozjaśnienie sytuacji (najlepszy oręż jaki do tej pory znalazłem zadawał ok 200pkt. obrażeń. Czy to się jakoś mnoży przez coś czy jak?
Logged

Rufi

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 448
  • Drop beats not bombs.
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #53 on: May 21, 2012, 16:53:39 pm »

Dla wizarda dps daje inteligencja no i dmg z broni ja na 60 lvl mialem 17k dpsa bron mialem 6xx dmg jednoreczna ;)

Ger.

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #54 on: May 21, 2012, 17:05:01 pm »

no, ja teraz latam z 1handem 550dps i mam 16k dpsu :)
Logged

Neo

  • Imp
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #55 on: May 21, 2012, 18:15:06 pm »

A ja mam pytanie jakim cudem, można miec obrażenia (DPS) na poziomie choćby 10k , ja gram czarownikiem na 41 levelu i mam dps wysokości 690 a kolega grający barbem 550 :) . Czy to za sprawą przedmiotów i np. w przypadku czarownika inteligencji a barba siły ? Dzięki za rozjaśnienie sytuacji (najlepszy oręż jaki do tej pory znalazłem zadawał ok 200pkt. obrażeń. Czy to się jakoś mnoży przez coś czy jak?

na 40 lvlu miałem rowniez 5xx dps, a teraz na 59 mam ponad 9k, im wyzszy lvl tym wszystko sie lepiej mnozy, sila, witalnosc.. wiec bez stresu dogonisz wszystkich z dpsem, jak podbijesz lvl :)
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #56 on: May 21, 2012, 19:42:15 pm »

ktos napisal o tym jakie affixy sie trafia na packach.Tak i tutaj cala taktyka zeby wiedziec co robic, ta gra uczy przez norm nm hell jak sobie radzic, a uwierz mi ze jak nie grales barbem/monkiem i nie podchodziles do elite z moltenem prisonem laserem i freezem to nie wiesz o czym mowie, ogranie tego solo to 10 minut biegania jak mario, ogranie tego w grupie gdzie musze pilnowac zeby wizz icka(ktorego butcher pali ogniem) nie zostal zjedzony na hita przy tym samemu nie ginac ,bo chlopie nie wiem czy ktos z was grajacych na inferno ma na ten moment wiecej resa niz ja ( 650 all ) bo bez tego bylbym na hita aswell a i tak molten pali mi gume w trampkach
Logged

pikus

  • Imp
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #57 on: May 21, 2012, 20:13:13 pm »

cd. tematu to podzielam opinie, że jednak niektórzy spodziewali się po tym diabełku trochę innej 'gry'. instalująć obsrany jak 12latek po północy we wtorek czy kiedy to tam było : P słysząc klasyczny tune z diablo 1 spodziewałem się jednak czegoś trochę innego. dla mnie to trochę odejście od tego głównego nurtu, klimatu i przejebany odgrzewany kotlet w tym momencie z małą ilością nowatorskim pomysłów, trochę niestety na jedno kopyto ( choć tak, można podejść do niego z różnych stron ;p ) do przejścia.

małą, bo olbrzymie zwiększenie roli team-playu i przejście z fenomalnego rpg'a do mmorpg'a, który bardziej przypomina mi właśnie takie rajdy z wowa to trochę deklasacja, przejście z ciężkiej wagi do średniej. wiadomo, że cieżko pogodzić taką hiperprodukcję dla mas z poczuciem smaku ludzi, którzy przekurwili w diabły niewymiernie wiele czasu i oczekiwali by kolejnej produkcji, w której można się wprost zatracić jak kiedyś no i dla mnie diablo 3 taką pozycją nie jest, nie wiem jak dla was.. przejechałem połowe tego inferno, fajnie się gra ze starymi kumplami, ale tyle, o.

imho dla mnie w tym momencie brakuje strasznie pvp - rypanie i przejeżdzanie przez te akty to już nie to co kiedyś, w sumie nie czuć po co, jakiś aren, rywalizacji klanowych, całego systemu, oby to się pojawiło. ale może to kolejny etap po właśnie takim czasie przegranym w ta trylogie. rozbicie systemu komunikacji to drugorzedna sprawa. a może po prostu tyle czasu wyczekiwanie na tego zjadacza czasu takie dziury w mózgu robi ;p

pozdro
Logged

Bednarz

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 71
  • PeTnash i RYPY
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #58 on: May 21, 2012, 22:43:32 pm »

chcialem napisac cos milego o d3 ale widze kazdy nak**** o swoim "leponie z dpsę" i ile cisnie "de pe ezu na traszu" i ze "trasz lepszy niz bossy" - ja sie k**** pytam to wow czy diablo? pozostaje czekac az zacrakuja diablozorda i ocenic czy warto kupowac to "cos" czy lepiej oplacic abonamenta w wowie
« Last Edit: May 22, 2012, 07:09:37 am by FeN »
Logged
AFK TEAM

rSt

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 182
  • Five Hundred Fights
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #59 on: May 22, 2012, 14:04:51 pm »

Wiecie co, większość tego narzekania bierze się z braku dobrze ubranej postaci. Czytam fora, gdzie sporo ludzi grających barbem pisze, że robią reroll na wiza, bo na inferno giną po 1 strzale. Ok, wierzę, bo widzę już po hellu, że przestało być różowo. A potem trafiam na ten filmik:



Nie jest to A2, ale 3 elite packi na raz to chyba całkiem nieźle, a gość się nawet nie spocił...
Logged
A joke is a very serious thing.

Battletag: Rince#2675
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.129 seconds with 19 queries.