• March 28, 2024, 21:05:16 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2 3

Author Topic: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna  (Read 18463 times)

KcU

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 162
    • View Profile
Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« on: May 20, 2012, 23:46:13 pm »

Zacznę od pytania dość "dziwnego" jak ubrać postać żeby nie padała na 3/4 hity? Niby mam te 30k hp 2,5k armora ostatnio nawet gram zestawem kusza + shield i co? I nic postać jak trzymała po 3/4 ciosy tak trzyma je nadal. Co op łaca się bardziej stackować vita/hp czy armor i resy?

KoM

  • Lucion
  • **
  • Posts: 1754
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #1 on: May 21, 2012, 09:39:44 am »

Ja co prawda na razie jestem w a3 nm, ale wydaje mi się, że spróbuj kupić itemy z Inteligence, coby więcej resów mieć.

Jakich skillów na hellu/inferno używasz?
Logged

KcU

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #2 on: May 21, 2012, 11:20:05 am »

Nienasycona Strzała z runką Eksplozja Kości - Pod lewy klawisz
Strzała Żywiołów z runką Wrzeszcząca Czaszka - Pod prawy klawisz
Zasłona Dymna z runką Uporczywa Mgła - Pod klawisz 1
Odskoki z runką Szlak Popiołwó - Pod klawisz 2
Wartownik z runką Punkt Medyczny - Pod klawisz 3 (tę runkę mam zamiar zmienić na 60lvlu)
Deszcz Zemsty z runką Bestialskie Bomby - Pod klawisz 4

Zestaw Broni to atm Kusza ~350 DPS + Tarcza na 60 lvlu zmiana kuszy na 560 DPS, co do wyboru tarcza/kołczan/druga kusza ciągle to testuje, ale powiem szczerze, że nie widzę różnicy ani w dmg (ten na tarczy spadł mi o prawie 2k) ani w survi (dalej trzymam 3/4hity). Jedyna odczuwalna zmiana to spadek IASu z 1,95 do 1,75.

KoM

  • Lucion
  • **
  • Posts: 1754
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #3 on: May 22, 2012, 16:41:14 pm »

No dobra ;)
Jestem na hellu.
Doszedłem do posiadłości leoryka.
Ile razy zginołem ?
Po pierwszym elite mobie przestałem liczyć ;p

Kurcze oni zadają 4-8k dmg jednym strzałem i moje 20k life znika momentalnie ;]

Jakieś rady? Czy tak po prostu jest?:P
Logged

YaRoOo

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #4 on: May 22, 2012, 18:57:25 pm »

53lvl DH i na helu padam jak szmata. co prawda jakoś wmiare zabijam ale kilka hitów i po mnie.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #5 on: May 22, 2012, 19:05:08 pm »

Cos za cos,pakiet defensywnych skilli,większa zachowawczosc i można solowac inferno nawet, poza tym pewnie macie jeszcze mocno średni stuff.
Logged

xMohaax

  • Imp
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #6 on: May 22, 2012, 21:11:00 pm »

hm, a to tak malo zycka sie potem zbiera?
ja konczac normala mialem 1,4k, teraz na koszu w 2 akcie mam 10k hp, myslalem ze na hellu bede mial z 40k :D (te 10k + reski na 23 i daje rade niezle)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #7 on: May 22, 2012, 21:56:20 pm »

700dmg luk i 27k hp  .. w dh nie chodzi o przetrwanie tylko o dmg .. nawet jak wjebiesz 40k hp i miliard rezow to beda cie ciorac jak szmate bo wlasnie taka to jest postac .. trzeba pakowac dexa bo to idzie na uniki i tym glownie przezywasz, pozatym fikolek i mozna do tego dodac smoke screen .. wyciagam teraz ok 30k dmg i na spokojnie rozpierdalam inferno solo, zanim ofc nie wypadna elity czy rare boss, no ale wtedy jak nie ma jakis strasznych modyfikatorow to sobie na spokojnie radze .. polecam elemntal arrow z freez strike, jeden z potezniejszych atakow dh na pve - slow + 170% dmg wiecej ..

co do itemow, to ostatnio ludzie widzieli goscie z lukiem 1500 dmg ktory normalnie mial 50k dmg i sobie inferno to lewym palcem robil .. na ah mozna juz powoli zobaczyc luki przekraczajace 1000dmg wiec mysle ze jeszcze z tydzien lub dwa i beda 1500 ..

dh to przedewszystkim dps, ktora ma kilka skilli do unikania przeciwnika i optymalnego przetrwania, do tego calkiem niezly dodge poniewaz ma sie ostro dexa wymaxowanego ( ja teraz bez jakis mega gosu itemow na 60lvl mam 12xx dexa ), jezeli wypadnie ci pack champow czy rare boss z dobrym modyfikatorem to i tak cie zabija czy masz tarcze, tramwaj czy latasz samolotem .. o to wlasnie wtych champ packach chodzi zeby cie w sumie zabily, i zebys latal w dobre skoordynowanym teamie
Logged

Jonias

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 193
  • Ping Pong Lee Sin
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #8 on: May 22, 2012, 22:20:51 pm »

ja osobiscie wole rapid fire od elemental arrowa. strzala zywiolow ma ratio 150% weapon dmg kiedy rapid ma 228%.
Rapid z runka fire support, czyli ten co takie samonaprowadzajacy rakiety strzela daje mi okolo 265% wp dmg. Bardzo Polecam na prawy przycisk myszy ;p
Logged

Jonias

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 193
  • Ping Pong Lee Sin
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #9 on: May 23, 2012, 08:23:13 am »

mam dla Ciebie rade KoM. zrob tak jak ja! pod 1 mam Vault, czyli chyba przewrot na polski, pod klawiszem 2 mam Zaslone Dymna z runka na mniejszy koszt dyscypliny, na trojce mam Przygotowanie/Preparation z runka odnawiajaca HP chyba Blizny Wojenne czy cos w tym stylu. to zapewnia ci tak zwany survivability :) jak potworek do mnie podchodzi to odpalam zaslone dymna (tuz przed jego atakiem) i napierniczam z Rapid Fire. jezeli dobrze uzyjesz Przygotowania+Zaslony to masz mniej wiecej 12 sekund niesmiertelnosci. pamietaj ze za pomoca zaslony dymnej mozesz takze wychodzic z wszelakich stunow, snare¨ow i slow¨ow :D jak chcesz porade na dobry dps, to pod 4 mam Deszcz Strzal, pierwsza dostepna runka, takie zolte strzaly... bo one samonaprowadzaja sie na wroga jak Kitujesz elit packi na przyklad a inne runki strzelaja w jednym miejscu :) po LPM mam Hungering Arrow, czyli chyba nienasycona strzala :) z runka ktora dzieli strzale na 3 czesci po przebiciu. Pod prawym mam Rapid Fire z runka Fire Support, takie rakiety samonaprowadzajace strzela. Mam nadzieje ze pomoglem Lowcom Demonow... :)
Logged

KoM

  • Lucion
  • **
  • Posts: 1754
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #10 on: May 23, 2012, 10:42:07 am »

Aktuanie nie jeste zle.
Zacząłem korzystać z pułapek i wartownika ;)

Już gine tylko przy najbardiej hardkorowych bossach ;)

chociaz nie powiem uciekanie i stawianie pulapek nie jest szczytem marzen DH :P
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #11 on: May 23, 2012, 10:55:33 am »

dzieki jonias, przetestuje dzisiaj
Logged

Keen

  • Honorary Member
  • Imp
  • **
  • Posts: 44
  • Hell Warriors
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #12 on: May 23, 2012, 12:07:46 pm »

niestety ale smoke screen dostal dzisiaj nerfa do 1 sek, 1.5 sek z runa tooltip tego jeszcze nie pokazuje i ma cd 3sek
Logged

Dojoo

  • Imp
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #13 on: May 23, 2012, 12:33:52 pm »

Jest gdzieś lista poprawek jakie dziś wprowadzają?
Logged
GrzejZadzior#2283

Gram w godzinach ~20.00 - 03.00

Jonias

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 193
  • Ping Pong Lee Sin
    • View Profile
Re: Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« Reply #14 on: May 23, 2012, 13:56:04 pm »

Bede bardzo wdzieczny jak ktos wrzuci nerfy/buffy DH :p
Logged
Pages: [1] 2 3
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.15 seconds with 21 queries.