• April 25, 2024, 22:22:32 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2 3 ... 5

Author Topic: farming: gdzie?  (Read 34982 times)

rSt

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 182
  • Five Hundred Fights
    • View Profile
farming: gdzie?
« on: May 24, 2012, 15:28:51 pm »

Znaleźliście coś ciekawego oprócz Azmodana?

Do fixa się fajnie chodziło na quest "explore leoric's mansion", ale po restarcie serwerów, z tych akolitów nie wypada już prawie nic.

Dla ludzi z lepszym sprzętem - w The Festering Woods jest event, bardzo blisko WP, trochę golda + elite pack do zabicia.
Logged
A joke is a very serious thing.

Battletag: Rince#2675

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #1 on: May 24, 2012, 15:36:14 pm »

Farming itemow i golda jak rozumiem?

1 akt inferno Fields of misery - na polnoc od wp sa skrzynie, championy, ja tam nie chodze, wiec niech ktos przyblizy, podobno bardzo fajne.

Pony lvl - na hellu na razie bylem, w 3 runy polecialo mi kilka fajnych rare items, lacznie warte pod milion, Fligowi polecial swietny quiver - generalnie nawet na hellu moge polecic.

4 akt inferno - Gardens of Hope 1st Tier - przy tym wp jest czesto duzo sloikow, rozne skrzynki, stojaki na bron. Wystarczy zalozyc 1xx mf i tam latac ciagle, trzymajac sie podestu, nie schodzac na dol - czasami zaatakuje Cie jakis mob i najprawdopodobniej padniesz, ale z czasem mozna wykombinowac patent, zeby umierac rzadko i podnosic wszystko na podescie.

To dla tych wszystkich placzacych, twierdzacych, ze juz zawsze pozostana biedni. Dla chcacego nic trudnego, a przy odrobinie szczecia w jeden dzien mozna pare milionow zarobic spokojnie.
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #2 on: May 24, 2012, 16:07:50 pm »

Zgadzam się z Rogaczem :P

Dodam od siebie: Posiadłość Leorica
Musisz już mieć wykonany ten quest, możesz brać nawet ostatni w act1. Używasz WP do posiadłości Leorica i wchodzisz do niej. W posiadłości często spotkasz jednego rare lub elite mob i na zewnątrz posiadłości to samo. Ogólnie tutaj trzeba mieć już jakiś gear, tak abyś był wstanie moby zabijać szybko i sprawnie przy czym możesz paść tylko dwa/trzy razy. W posiadłości jeśli masz problem z elitami+ zawsze zabieraj je do wp lub do wyjścia z posiadłości na dziedziniec. Gdy zginiesz, będziesz miał bliski respawn czyli nie zdążą się wyleczyć. Ogólnie ja 9/10 runów kończę sukcesem, no chyba, że trafi się taki pack, że nie jestem wstanie po prostu nawiązać walki. Ogólnie lecą niebieskie i żółte, są często zwykłe skrzynie. Można nazbierać golda i coś zarobić. Polecam latać w dwie osoby: semi tank i rdps.
Logged

ahir

  • Imp
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #3 on: May 25, 2012, 11:14:12 am »

Czy Juras jest Jurkiem z ktorym walilem piwo za malolata?:d

Ps. ja chodze na 4 wp po kryptach hell i takze elite packi się kreca sloikow od pyty:)

Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #4 on: May 25, 2012, 11:15:35 am »

To jest jakikolwiek sens po hellu latac? Itemy z inferno a1 nie sa przypadkiem lepsze?
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #5 on: May 25, 2012, 11:20:29 am »

To jest jakikolwiek sens po hellu latac? Itemy z inferno a1 nie sa przypadkiem lepsze?

W czym są lepsze? a1 Inferno za bardzo nie różni się od a4 hell, jeśli chodzi o itemy.

Czy Juras jest Jurkiem z ktorym walilem piwo za malolata?:d

Ps. ja chodze na 4 wp po kryptach hell i takze elite packi się kreca sloikow od pyty:)



Tak to ja :P
Logged

Ketsu

  • Imp
  • *
  • Posts: 18
  • War Masters
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #6 on: May 25, 2012, 11:30:08 am »

To jest jakikolwiek sens po hellu latac? Itemy z inferno a1 nie sa przypadkiem lepsze?
Zależy jak sobie dasz radę przeciw mocarnym zombies :P Hell łatwiejszy ale na INF wypadają lepsze przedmioty o ile jesteś w stanie zmixować dozę MF i przeżyć/ubić moby ~~
Logged
Nie jestem nikim ...
Playboyem, półbogiem i królem w koronie
Nie jestem żadnym szulerem
Ani innym wyrafinowanym gnojem ...
Niepokorny i zły bram nieba nie sięgnę
Takim jak chcesz nigdy nie będę...

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #7 on: May 25, 2012, 11:36:42 am »

no ja latam po całym a1 z 5 stackami nephalemow wiec chyba spoko.
Bardziej mnie statsy itemow interesuja, dla przykladu czy na hellu bronie nie maja jakiegos capa dpsu (mniejszego dajmy na to o 100-200 niz itemy z a1 inferno).
Logged

Nemezis

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 161
  • GoTH
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #8 on: May 25, 2012, 11:48:27 am »

Tu jest ciekawa sprawa. Itemy mogą wypaść wszędzie. Jaja zaczynają się jak się bierze pod uwage affixy. Każdy level/akt inferno ma inne capy na affixach. Dlatego np. Legendarny pas string of ears znaleziony na hellu ma 51 lvl, 10% red obrażeń, 10 res all etc etc, znaleziony w akcie 1 inferno ma np 15% red obrażen, 20 res all, a już w akcie IV ma 20% red obrażeń, 60 res all ec etc. Tak samo sprawa wygląda z rare/blue itemami. Powiedzmy szukasz itemów +res all, max w akcie I bedą +50, a w akcie IV już +80. Dlatego blue bronie z aktu IV mają po 1200 dps.

Edit: Oczywiście wszystko zależy od szczęścia - rollnięcie imba itemu może nastąpić wszędzie, wszystko zależy od tego jakie wielkości dane staty będą miały.
« Last Edit: May 25, 2012, 11:56:43 am by Nemezis »
Logged

tass-bl

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
  • kajtek
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #9 on: May 25, 2012, 12:41:43 pm »

czyli jakby ktos nie zrozumial najlepiej farmic items 4 akt inferno ;D
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #10 on: May 25, 2012, 12:46:57 pm »

Najlepiej farmić elity i rare moby na a4 inferno z 5 stackami, anyone?
Logged

Nemezis

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 161
  • GoTH
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #11 on: May 25, 2012, 12:55:21 pm »

Sarkazm off :P. Ale jak masz do wyboru Akt IV Hell i Akt I Inferno to szanse na lepszy gear masz w akcie I, pomimo, że ilvl jest taki sam.
Logged

webbie

  • Imp
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #12 on: May 26, 2012, 22:59:44 pm »

Ja np. robię tak:
Wybrałem Rozbity Miecz - Rozmowa z Alarykiem i po pogadaniu z typem wyczyściłem Jaskinię Starożytnych (czy jakoś tak), zabrałem fragment, potem do Mogiły Wojownika i to samo - w Mogile Wojownika został mi save - idealne miejsce do farmy. Cała jaskinia ma kształt długiego mostu, z racji tego, że gram barbem nie mam problemów z ganianiem za mobami, zbieram wszystko do kupy i palę cd. Z żółtka leci sporo fajnych itemów (zaskakująco często legendary =]) i można to robić naprawdę szybko (z tym że ja już jakiś tam sprzęt mam).
Dla niedogearowanych 2 quest w 1 akcie inferno - przeszukiwanie piwnicy. Latamy do 2 WP i później szukamy piwnicy na południe od WP, jeżeli jest to sprawdzamy, dość często spawnuje się tam goblin (można trafić nawet 6 itemów magic/rare/legendary z jednego + sporo złota żadnym kosztem).
Logged

Angus

  • Imp
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #13 on: May 27, 2012, 23:32:44 pm »

@up
Wszedłem 15-20 razy. Goblina chyba przeprowadzili, elity czasem są.

Niech ktoś zaprosi mnie i rzuci wp do dalszego akty inferno (Angus#2528). Thx!
Logged
Battletag: Angus#2528 (pisz dokładnie, kim jesteś)

AidanSG

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 78
  • AideN#2501 / Saint Guardian / Pony level
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #14 on: May 27, 2012, 23:56:32 pm »



!
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 5
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.114 seconds with 18 queries.