• April 20, 2024, 15:17:14 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3 4 5

Author Topic: farming: gdzie?  (Read 34932 times)

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #15 on: May 28, 2012, 00:05:35 am »

No i klops, tak to jest jak sie korzysta z google bez pomyślunku, po to założył temat, żeby zapytać ludzi, o których wie, że mają pojęcie o serii Diablo, a już także jako-takie o Diablo 3.

Moim zdaniem w tym miejscu nie ma nic nadzwyczajnego, owszem - jest tam zawsze champion, dla wiza z takim buildem jak widać dość prosty. Ale co z tego? Jest wiele miejsc z duża ilością championów, także tych żółtych, a są też takie, gdzie bardzo często można też spotkać skrzynki, łącznie ze zlotymi. A tutaj nie ma nic, ot zwykły champion. A po godzinie farmienia w innych miejscach ( w akcie 1, 2 albo 4, w 3 nie farmilem ), rare items mam zapewne wiecej niz gosc z filmiku, nie mowiac o sporej szansie na rozne fajne niebieskie albo legendary.
Logged

AidanSG

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 78
  • AideN#2501 / Saint Guardian / Pony level
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #16 on: May 28, 2012, 00:10:49 am »

W pewnym sensie masz racje ale bez powodu nie nazwali to unikatowym miejscem farmienia polecam
pozdro.
Logged

KondzioR

  • Imp
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #17 on: May 28, 2012, 07:54:16 am »

filmik zrobiony na hellu i nazwany epickim!!!!111
powodzenia w marnowaniu czasu
Logged

Marcinos

  • Imp
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #18 on: May 28, 2012, 08:36:22 am »

Ja aktualnie farmie a2 solo dh, 5 stackow nabijam na pustyni i ciacham przerośniętego mrocznego motyla. Bardzo ladnie dropi:)
Logged

AidanSG

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 78
  • AideN#2501 / Saint Guardian / Pony level
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #19 on: May 28, 2012, 08:54:20 am »

mozesz farmic ten spot na inferno, btw to nie jest topik do krytykowania 1 filmiku tylko podawania ciekawego spotu i bys chociaz sprawdzil to miejsce zanim cos napiszesz ja sprawdzilem to miejsce i za kazdym razem wypadl mi zolty przedmiot
« Last Edit: May 28, 2012, 09:04:47 am by AidanSG »
Logged

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #20 on: May 28, 2012, 16:03:42 pm »

ja tam siedzialem z 2h i moze 15 zoltych mi wypadlo przez ten czas (1 run to max to 1-2 min)
Logged

rSt

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 182
  • Five Hundred Fights
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #21 on: May 28, 2012, 16:06:37 pm »

No dobra, nie ukrywam, że na inferno brakuje mi gearu strasznie. Wrócić do a4 hell, czy klepać sargotha + żonę kowala w kółko?
Logged
A joke is a very serious thing.

Battletag: Rince#2675

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #22 on: May 28, 2012, 16:09:40 pm »

No dobra, nie ukrywam, że na inferno brakuje mi gearu strasznie. Wrócić do a4 hell, czy klepać sargotha + żonę kowala w kółko?

a4 hell - 5 stacków i na diablo czy rozbijanie wazonów z 200 mf na inferno? Ja bym wybrał wazony ;d
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #23 on: May 28, 2012, 16:15:00 pm »

Klepac inferno.
Logged

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #24 on: May 28, 2012, 16:37:02 pm »

raczej kupic gdzies farta na loteri bo 90% mojego gearu to albo podarunki od innych albo kupione na ah =[
Logged

rSt

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 182
  • Five Hundred Fights
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #25 on: June 05, 2012, 01:05:23 am »

Dobra, w a2 jest sweet spot dla barba/monka, ranged klasy maja gorzej, bo tam jest malo miejsca. Nie jest to super tajne miejsce, ale ktoś mógł nie słyszeć:

Act II - Quest 7 - Part 2
Blood and Sand

-wp do oazy, lecimy na pałę do wejścia do ancient waterway (przed samym wejsciem jest elite pack magusow, ktory bedziemy farmic)
-wchodzimy, tp do miasta, zmieniamy builda na takiego, ktory jest optymalny na 1 elite packa
-wyjscie z gry, resume, jestesmy w ancient waterway, wystarczy wyjsc na zewnatrz, zabic elite packa, wyjsc z gry i powtarzac do usranej smierci

troche obserwacji:
na walke z arcane enchanted affixem jest za malo miejsca, lepiej olac, zalozyc nowa gre
elite magusy sa super, bo wieksza czesc czasu channeluja te swoje blyskawice, nie spawnujac tym samym desecration/plague/frozen orbow/czegotamjeszcze (buildy bez knockbacku, stunow uzywac w razie koniecznosci - jak im sie przerwie channelowanie to korzystaja z ktoregos skilla z affixu)

z plague/molten mozna tam powalczyc - jak juz nie macie gdzie stanac to wejdzcie na sekunde do ancient waterway, po wyjsciu podloze jest juz po resecie

robie to bez problemu (omijam arcane enchanted, chociaz da sie, ale za dlugo to trwa) z 8k armoru, 820 allres, 26k hp i 17,5k dpsu. Trochę rarów stamtąd mi poleciało, 2 upgrady dla siebie i nawet jeden set, a zrobiłem mniej niż 100 runów
Logged
A joke is a very serious thing.

Battletag: Rince#2675

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #26 on: June 05, 2012, 21:22:15 pm »

a2 jest raczej weak .. a szkoda
Logged

midzi

  • Imp
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #27 on: June 05, 2012, 23:04:03 pm »

To prawda. Niestety dropy z a2 inf nie przekonują. Czy to spot z goblinem, czy nabijanie 5nv i walenie skrzynek/unikalny mobków. Przedmioty mają zbyt niski ilvl i raczej większość tego co leci na glebę nie przekonuje.

A3, A4 i "krowy" inferno to ciekawsze lokacje to wydropienia jakiegoś cacuszka.
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #28 on: June 05, 2012, 23:09:53 pm »

Mozna tez poprostu farmic golda :) ubrac troche gf lazic gdzie sie chce.
Poza tym za niedlugo wszystko na ah i tak bedzie tak tanie, ze to bedzie chyba najbardziej oplacalne :P
Logged

kikut

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: farming: gdzie?
« Reply #29 on: June 06, 2012, 00:19:30 am »

http://www.diablo3wizard.com/news-and-updates/200k-gold-an-hour/

taki build na gf. testowalem, niestety majac troszeczke mniej gfa i wyszlo mi troche mniej niz 200k (jakies 160 chyba). jak ktos jest biedny i nie ma jak farmic to polecam, wystarczy gf stuff za jakies 150k i dobra bron (tak zeby na tym sprzecie wyciagac jakies 15k dmg). polecam latac z tym pasywem co daje mane jak podnosimy kulki bo archon czasem sie konczy a sam dezintegrate jest lekko z *uja ;')
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 5
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.128 seconds with 18 queries.