• March 28, 2024, 21:25:29 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2

Author Topic: Serwer EU i jego działanie  (Read 17452 times)

Sul

  • Imp
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Serwer EU i jego działanie
« on: May 31, 2012, 20:21:33 pm »

Nie macie już dość tych ciągłych błędów 37, 72 i innych z tej kategorii? Nie dość, że kupiłem wybrakowany produkt, to jeszcze nie mogę w niego grać :) Zastanawiam się nad jakimś sposobem reklamacji wadliwego produktu, ma ktoś jakiś pomysł?

Nie przeczytałem dokładnie warunków gry, więc pewnie jest tam jakaś wzmianka, że mogę sobie w buty wsadzić moje żale i pretensje :/
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #1 on: May 31, 2012, 20:25:37 pm »

Ja bym nie panikowal :) Duzy projekt - musi sie sypac. Widac, ze sie staraja i codziennie cos lataja i poprawiaja. To musi sie wygrzac. Z Diablo 2 było podobnie. Na poczatku patche lecialy jeden za drugim. Owszem, wkurza, ale nie przesadzajmy :) jak mamy sie nacieszyc kiedys pvp to sprawy pvm musza zostac zamkniete.
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #2 on: May 31, 2012, 21:39:01 pm »

ja mialem wczoraj wieczorem blad 37, zalogowalem sie ponownie i all working fine

wez na poprawke ze od 2 dni cos dlubia i zmieniaja. glownie z ah

 :o
Logged
pKu

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #3 on: May 31, 2012, 21:48:28 pm »

Jest niezly patent na zalogowanie sie - trzeba odznaczyc zapamietywanie loginu, mi udalo sie wejsc za drugim razem, a wczesniej probowalem z 50 :)
Logged

Sul

  • Imp
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #4 on: May 31, 2012, 22:20:54 pm »

Jest niezly patent na zalogowanie sie - trzeba odznaczyc zapamietywanie loginu, mi udalo sie wejsc za drugim razem, a wczesniej probowalem z 50 :)

To jest raczej kwestia szczęścia :) Nie trafiają do mnie stwierdzenia w stylu - "chłopaki ostro pracują". Wypuścili bubla, tak im spieszno na forsę było. Teraz my się z tym musimy szargać. Zapewne ich programiści też ze szczęścia nie sikają, bo muszą pod duża presją wprowadzać poprawki, z czego zapewne wielu byli świadomi przed premierą. Pomijam już takie rzeczy jak zupełnie rozchwiany poziom rozgrywki, śmieszne exploity, na które gracze wpadli po dniu grania, a które znacząco psuły rozgrywkę, oraz fatalna optymalizacja silnika graficznego (przy sieczce na najniższych detalach mam 1-4 fpsy a na tym kompie Skyrim mi śmigał na high).

Teraz dla odmiany nie mam błędu, wiszę na Retriving hero list :D

Pomijam już te wszystkie "ninja zmiany", o których nie potrafią nawet wspomnieć w patchlogu żadnym ;)
« Last Edit: May 31, 2012, 22:25:19 pm by Sul »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #5 on: May 31, 2012, 23:29:33 pm »

diablo to diablo
Logged

GoD-Azeroth

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #6 on: June 01, 2012, 00:01:10 am »

albo mi się podoba i gram albo nie i szukam innego tytułu ;) po co grać i się żalić wszędzie jakie to wszystko jest złe ? :)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #7 on: June 01, 2012, 05:48:46 am »

bo trzeba wylac to morze frustracji!
Logged

Haren Grimeye

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 69
  • Klan Nathanek Nightmares:www.nn.xaa.pl Zapraszamy
    • View Profile
    • Nathanek Nightmares
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #8 on: June 01, 2012, 07:10:06 am »

Diablo jest świetne i tyle. To jest gatunek gry, który został skonstruowany w taki sposób, że wymaga walki ze zmęczeniem materiału i zwyczajnie przerw co jakis czas ;) , poza tym zaczekajmy aż wprowadzą PvP.
Co do problemów z serwerami to byłbym spokojny, nie rozumiem wielkiego larum i tematów na forum Blizza pełnych oburzenia w stylu "płacę i wymagam, płacę i ma działać, płacę etc", myślę że to już jest przejaw silnego uzależnienia.
Ja gram dużo w miarę jak czas pozwala ale kiedy serwery akurat padną nie biegnę walić postów że znowu nie działa.
Po co tak robić? Z pewnością nic to nie zmieni a tylko nas bardziej wkurzy.
Także głowa do góry, to tylko gra.
Logged

tass-bl

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
  • kajtek
    • View Profile
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #9 on: June 01, 2012, 07:28:06 am »

jakbym mial do wyboru czekac jeszcze miesiac i grac za miecha bez tych problemow
to mimo wyszstko wybieram opcje ze gram od 2 tygodniu i co jakis czas sie pierdoli ;p
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #10 on: June 01, 2012, 08:34:37 am »

jakbym mial do wyboru czekac jeszcze miesiac i grac za miecha bez tych problemow
to mimo wyszstko wybieram opcje ze gram od 2 tygodniu i co jakis czas sie pierdoli ;p


true

 :o
Logged
pKu

Sul

  • Imp
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #11 on: June 01, 2012, 18:06:11 pm »

Fanatyzm przesłania wam pole widzenia :) Wyobraźcie sobie zakup laptopa. Płacicie za niego pełną kwotę a pod rozpakowaniu okazuje się, że brakuje w nim karty graficznej, którą doślą wam w nieokreślonym czasie, bateria potrafi raz działać 2h a raz 3 minuty i nie zawsze się wam lapek włącza gdy jest podpięty do  zasilania. Powiecie wtedy, to jest lapek znanej i dobrej firmy XXX i jest następcą dobrych lapków XXX więc będę czekał, może kiedyś będzie taki, jak miał być? :)

Ja jestem dużym fanem gier z serii diablo, na drugiej części natraciłem kawał życia, trzecia też mi się całkiem podoba. Co nie zmienia faktu, że dostałem bubla w ładnym opakowaniu, za 179zł i z podpisem jakiegoś sprzątacza w Blizzardzie. To mnie frustruje :) Super, że coś robią, ale to jest ich obowiązek i tak na prawdę to co robią teraz powinno być zrobione przed premierą:)
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #12 on: June 01, 2012, 18:24:25 pm »

Sul, jestem dokladnie takiego samego zdania jak ty, ale do niektorych to nie dociera, bo albo sa minimalistami:
- daj im 3 potworki, 10 sloikow to bedzie napierdzialal 24h i twierdzil, ze gra jest spoko -
,albo fanatykami:
diablo, itemz oraz gold.
Olac :)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #13 on: June 01, 2012, 18:54:08 pm »

troszeczke myliscie oba pojecia.. rzecz fizyczna za ktora konkretnie placicie i wiecie czego od niej oczekiwac to co innego jak kupienie gry w sumie nie do konca pewnym co sie od niej wymaga, a pozniej placz ze gra nie chodzi jakbysmy sobie tego zyczyli .. sprobojcie kupic laptopa o najmniejszych preferencjach mozliwych a pozniej pojsc do sklepu i plakac, ze diablo wam sie tnie i w chuj w ogole na nim - to wam powiedza, ze nie wybraliscie sobie komputera o takich wlasciwosciach jakie wam odpowiadaja i trzeba zmienic... tutaj jest podobnie ..gracie w gry blizzarda nie od dzis, siedzicie na bn nie od dzis i wiecie czego sie spodziewac od tego tytulu bo gracie juz w niego pol zycia .. nie odpowiada - trzeba sprzedac i przezucic sie inna gre.. ja nie widze problemu ..
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Serwer EU i jego działanie
« Reply #14 on: June 01, 2012, 19:44:36 pm »

Skoro gra wymaga polaczenia sie z serwerem blizzard z ktorym nie mozesz sie polaczyc poniewaz leza / sa przeciazne / popsute to jest chyba ich wina.
Tak wiedzialem czego moge sie spodziewac - jakosci oraz rzetelnosci i jako klient mam prawo oraz obowiazek tego wymagac.
Teraz juz rozumiesz czy nadal bedziesz pisac bzdury ?
« Last Edit: June 01, 2012, 19:47:08 pm by FeN »
Logged
Pages: [1] 2
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.122 seconds with 18 queries.