• March 28, 2024, 11:32:34 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: Kilka pytań odnośnie Barba  (Read 6115 times)

Świetlik

  • Imp
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Kilka pytań odnośnie Barba
« on: June 12, 2012, 17:04:01 pm »

Gra tutaj ktoś w ogóle mocarnym barbarzyńcom ? Jak tak to mam kilka pytań, a mianowicie
jak go budować? tzn na co patrzeć kupując gear: vit,str ,res ,a może def ? ( wszystko na raz raczej ciężko )
Jaki build jeżeli chodzi o skille ? Co jest najefektywniejsze?
Z góry dzięki ;+)
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Kilka pytań odnośnie Barba
« Reply #1 on: June 12, 2012, 17:08:01 pm »

Parę osób gra, ja ostatnio trochę mniej, najwięcej godzin nim pewnie nabil Budda ze znanych mi osób, ale jutro parę zdań chętnie sklecę.
Logged

Świetlik

  • Imp
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Kilka pytań odnośnie Barba
« Reply #2 on: June 13, 2012, 12:36:46 pm »

no byłbym wdzięczny
znalazłem jakiś build ale nie wiem czy ok
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=62753522&f=142
Logged

KoM

  • Lucion
  • **
  • Posts: 1754
    • View Profile
Re: Kilka pytań odnośnie Barba
« Reply #3 on: June 18, 2012, 15:00:17 pm »

Rożek kiedy sklecisz te parę zdań ?:P
Logged

Czub

  • Imp
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Kilka pytań odnośnie Barba
« Reply #4 on: June 18, 2012, 19:41:28 pm »

Do tanka resy, life on hit, vit, armor, str, mniej wiecej w tej kolejnosci. Rozne ciekawe redukcje dmg z legendarnych itemaskow tez sa bardzo przyjemne.

Do dpsa po prostu miliardy str, crit chance, crit dmg i jakis w miare rozsadny vit.

Oba sposoby moga dzialac w a4 inferno, ale w porownaniu do np. dh potrzeba miliardy golda wiecej.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Kilka pytań odnośnie Barba
« Reply #5 on: June 18, 2012, 22:23:00 pm »

Tak naprawdę są dwie szkoły, obydwie dość drogie, zeby barbem tankować dalsze akty inferno albo solowac, to trzeba wydać na to po pierwsze grube dziesiątki milionów, a po drugie musi to być wydane z głowa.

Opcje są generalnie takie jak Czub mówi, warto pamiętać tez o bloku ( chociaz działa on inaczej niż w d2), life on hit to bardzo ważna statystyka.
Reszta mojej wypowiedzi dotyczyc bedzie tanka, dps barbem prawie nie grałem.
Powiem tak: jeżeli wyciągnięsz 10k armoru, 1k resa ( na okrzyku ), 1k life on hit, z 55-60k hp, to jestes w domu. Oczywiście najlepiej mieć takie statystyki na bloku rzędu 40% i reduction from melee 20%, czyli z lantern of justice, Helm of command i string of ears, ale są efektywne buildy bez powyższych, temat niewątpliwie wymaga głębszej analizy.

Skille? Na pewno revenge z runa zwiekszajaca szanse do 30%, na pewno okrzyk z resem, na pewno berserker, trwa spór w doktrynie z ktora runa, ja zależnie od sytuacji używam albo dmg albo dodge, wiem ze dps barby używają raczej tego przedluzajacego czas trwania o sekundę w przypadku walniecia krytyka, a są w stanie ładować krytyka pewnie co niecałe 2 sekundy.

Co dalej? Niektórzy używają overpower zamienne z ignorance is a bliss. Ja mam tez ground stomp, szczególnie przydatne w co-op. Pozostaje kwestia main skilla. Do gry solo polecam frenzy, w grę wchodzi runa ze stunem albo z dodatkowym dmgem. W coopie, kiedy gram np z dwoma dps dealerami, to bardzo mi odpowiada cleave z runa zmniejszajaca prędkość trafionych mobow o 80% na 1 sekundę, a jako ze uderzam częściej niż raz na sekundę, to wszystkie moby w moim zasięgu są permanentnie spowolnione, co czyni mnie uber tankiem, o ile nie umieram ;p
« Last Edit: June 18, 2012, 22:24:48 pm by RoGH »
Logged

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: Kilka pytań odnośnie Barba
« Reply #6 on: July 25, 2012, 09:29:47 am »

Panowie i panie
czy intel u barba jest do czegoś przydatny ?
Jako że jestem na niskim lvl-u chciałbym się dowiedzieć jak to jest w D3 z resami.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Kilka pytań odnośnie Barba
« Reply #7 on: July 25, 2012, 17:03:43 pm »

przeszkukaj forum ,mag dal gdzies obszerwe info odnosnie rezow ogolnie .
int jest u barba przydatny, ale nie powinines do niego przykladac wagi
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.114 seconds with 18 queries.