• March 28, 2024, 12:45:28 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4 5

Author Topic: Patch 1.0.3 - Dyskusja  (Read 31649 times)

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #30 on: June 21, 2012, 00:05:01 am »

Chyba pozostaje go wysolowanie pure dps charem, poki nie nawali tego gazu na caly ekran, ale to dobrze, ze zwykla latka objawia jakies nowe wyzwania ;p
Logged

Nemezis

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 161
  • GoTH
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #31 on: June 21, 2012, 09:21:52 am »

Ghoma super leje  się barbem z overpower(reflect) + life on hit (500+). Ja sobie stoje w chmurkach i nic mi hp nie ubywa, wiecej chmurek, częstszy dmg reflect -> loh. Barb to nowy month's flavour. Teraz każdy będzie robił barba:D.

Gear moj może nie jest super w porównanio do top barbów (na oko mam wart kolo 80 mln - 1100 @res, 18k dps, 50k hp, 10k armoru, 40% blok. ). Przed patchem dawałem rade przejść inferno ale było ciężko. Farmienie aktu 4 solo nie wchodziło w grę. Po patchu w akcie 4 potrafie bić 2 elite packi naraz z 1 defensywnym passywem. Wygląda na to, że trzeba popracować na dps.
« Last Edit: June 21, 2012, 09:26:55 am by Nemezis »
Logged

KcU

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #32 on: June 21, 2012, 12:08:03 pm »

Ghoma super leje  się barbem z overpower(reflect) + life on hit (500+). Ja sobie stoje w chmurkach i nic mi hp nie ubywa, wiecej chmurek, częstszy dmg reflect -> loh. Barb to nowy month's flavour. Teraz każdy będzie robił barba:D.

Gear moj może nie jest super w porównanio do top barbów (na oko mam wart kolo 80 mln - 1100 @res, 18k dps, 50k hp, 10k armoru, 40% blok. ). Przed patchem dawałem rade przejść inferno ale było ciężko. Farmienie aktu 4 solo nie wchodziło w grę. Po patchu w akcie 4 potrafie bić 2 elite packi naraz z 1 defensywnym passywem. Wygląda na to, że trzeba popracować na dps.
Spokojnie znerfią i barba ;(

Raistlin(DM)

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
    • Elitarna Gildia Magów
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #33 on: June 21, 2012, 12:48:33 pm »

Mi się tam nowy patch podoba, już mi tak nie zwalnia na moim starym kompie :)
Logged

KondzioR

  • Imp
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #34 on: June 21, 2012, 13:36:24 pm »

Spokojnie znerfią i barba ;(
ciekawe kiedy znerfia DH, bo zastanawiam sie czy jest sens grac czyms innym i sie meczyc czy poprostu wyexpowac tego pedałka ;/
Logged

Nemezis

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 161
  • GoTH
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #35 on: June 21, 2012, 13:51:12 pm »

DH juz jest znerfiony (nadal daje rade - ale już nie można być glass cannon). Aby gra DH była przyjemna trzeba ładować w troche w defa (resy, armor, hp, loh, DR). Skoro dmg na inferno zostal obnizony o okolo 44%, zamiast SS można używać Shadow Power + Gloom.
Logged

AsaroV

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 300
  • Nec playah
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #36 on: June 21, 2012, 15:42:48 pm »

Teraz wd jest jeszcze gorszy :(
Bardziej tanky mniej dps
dalej padasz a i teraz zabic nie mozesz -.-'
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #37 on: June 21, 2012, 15:47:16 pm »

Budda ma konkret tego wd ;)

Neme, co do Ghoma to poszedlem na niego solo i faktycznie chlopak umiera, aczkolwiek mam mniejszy dps od Twojego ( 11k z haczkiem, do tego 70k life, 47% blok, 10k def, 1k res i uwaga, 1337 life on hit ;p ) wiec nie jest to takie super szybkie i w ogole wole grac w co-opie, solo mi sie nudzi, ale zbieram teraz golda na bron loh z jakims wykokszonym dpsem, wiec wtedy moze i wiecej solo polatam, jezeli nie bedzie to za dlugo trwalo. No i w sumie spokojnie moge sie pozbyc 10k hp kosztem dpsa, pokrece sie po ah :P

Co do dh - przez nerfa dmgu u mobow nawet moj glass canon jest w stanie przezyc 1 hita, a mam z 15k hp, resy i armor tez mizerne. Takze bardziej w tym upatrywalbym sens robienia dh z wieksza przezywalnoscia, natomiast jezeli chodzi o nerf samego dh, to ja jakos niespecjalnie to odczuwam, przebudowalem mojego jeszcze przed patchem, w wiekszym stopniu bazujac na crit chance i crit dmg zamiast attack speed, do tego mam luk, wiec mam te niecale 2 ataki na sekunde i do tego dps spadl mi ze 150k przed patchem do 140 k po patchu, a zamiast NT w elemental arrow uzywam rune z light, ktora jezeli chodzi o skutecznosc zadawanych obrazen ma taki sam, jezeli nie lepszy efekt, ale nie ma leczenia, ktore w moim glass canonie mialo sens i tak tylko przy reflect dmg.
« Last Edit: June 21, 2012, 16:13:41 pm by RoGH »
Logged

Narcyz

  • Imp
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #38 on: June 21, 2012, 22:50:27 pm »

hmm czy tylko mi zaczela lepiej gra chodzic po zmianach ? wczesniej mialem lekkiego mula grajac, a teraz smiga wszystko elegancko ;d
« Last Edit: June 21, 2012, 22:52:46 pm by Narcyz »
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #39 on: June 21, 2012, 22:52:54 pm »

Spotkalem sie z komentarzami tego typu i z jednym, ze gra zaczela komus wolniej chodzic :P
Logged

Nemezis

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 161
  • GoTH
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #40 on: June 22, 2012, 09:19:09 am »

Barb teraz jest naprawdę spoko. Mam tylko 1 defensive passywa - tough as nails . Ze skili to ignore pain (ignorance is bliss) , leap (iron hide) i warcry (inpunity). LPM - fernezy (sidearm), PPM - revenge (provocation). Do tego mam WoTB (Insanity). Z offensywnych passywów mam ruthless i berserker rage. Troche resy obniżyłem do 1k, hp 49k, armor 8k. Blok mam nadal 40% (Storm 32% + Helm of Command). Do tego dochodzi 5% redukcji od elite, 4% of melee oraz 7% od ranged. Crit dmg mam około 200% a crit chance 19%. Z bronia 850 dps wyciagam nawet 28k dps (bez wotb). LOH jest dość niskie - 750 ale pomaga.

Powiem tak. Barb jest prawie nie do zabicia. Wczoraj dla jaj ghoma zsolowałem nie ruszając się z miejsca. Z Goodym zrobiliśmy full akt 3 - wpadło około 10-15 baniek.

Patch 1.0.3 jak najbardziej na +. Ludzie marudzą, że koszt naprawy za drogi ? - Full zrobienie aktu I czy II daje około 500k golda (z questów oraz mobków). Można sprzedawać średnie itemy za 100k na AH. 

Kolejny zarzut, że wiecej leci słabych itemów. Prawda, jest więcej 50-59 crappu, ale trafiają się też 63 - i to wcale nie mało. Zmiana na +, może ograniczy inflacje na AH.

Nerf IAS wcale nie jest zły. Teraz wiecej statów wchodzi w rachubę. Ludzię już nie mogą robić tradycyjnych glass cannonów. Bardziej przypomina to D2 teraz.

Jedyne zastrzeżenie to brak buffa legendarnych. Nadal nie warto ich zbierać, trzeba niestety czekać do 1.0.4 :P.
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #41 on: June 22, 2012, 09:25:13 am »

No wiesz, jest wiele legendarnych przedmiotów, które są bardzo dobre.
Logged

tass-bl

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
  • kajtek
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #42 on: June 22, 2012, 09:49:25 am »


Powiem tak. Barb jest prawie nie do zabicia. Wczoraj dla jaj ghoma zsolowałem nie ruszając się z miejsca. Z Goodym zrobiliśmy full akt 3 - wpadło około 10-15 baniek.


wczoraj wyczyscilismy w 4 osoby caly akt 3 prawie wszystkie elite jakie sa poza paroma lokacjami, zmienialismy na 2xx mf + 5x nef buf, z kazdego elite lecialy srednio po 2 rare. mi nie polecial nawet 1 warty wiecej niz 1kk... reszta podobnie.
Logged

Nemezis

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 161
  • GoTH
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #43 on: June 22, 2012, 10:03:11 am »

No wiesz, jest wiele legendarnych przedmiotów, które są bardzo dobre.

Tak ale mało. Możne je na palcach wyliczyć. Super rollnięte rare będą w 99% przypadkach lepsze.


Powiem tak. Barb jest prawie nie do zabicia. Wczoraj dla jaj ghoma zsolowałem nie ruszając się z miejsca. Z Goodym zrobiliśmy full akt 3 - wpadło około 10-15 baniek.


wczoraj wyczyscilismy w 4 osoby caly akt 3 prawie wszystkie elite jakie sa poza paroma lokacjami, zmienialismy na 2xx mf + 5x nef buf, z kazdego elite lecialy srednio po 2 rare. mi nie polecial nawet 1 warty wiecej niz 1kk... reszta podobnie.

Kwestia szczęścia. Z tego co pamiętam to 2 itemy z wczoraj to:

-2h mlot bojowy - 1100 dps, 60% crit dmg, + str + dex + int i coś tam jeszcze miał -ilvl 63

-Amu - 58% crit dmg, 6,5%  crit chance, 48 @ res - ilvl 61

-Było też klika par niezłych butów oraz 1 fajny ring.

« Last Edit: June 22, 2012, 10:05:32 am by Nemezis »
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #44 on: June 22, 2012, 11:34:59 am »

Tass, ja za amu i bracery, ktore znalazlem podczas naszego mfa wyciagnalem 8 kk ;p
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.069 seconds with 18 queries.