• April 19, 2024, 04:55:50 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4 5 6

Author Topic: Podpięcie konta Paypal do Battle.net  (Read 52261 times)

plebs

  • Imp
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
    • Neon Knights
Odp: Re: World Of Diablo
« Reply #30 on: June 20, 2012, 21:24:31 pm »

na 100% nie musisz wyrabiac kredytowej. to klamstwo. chca cie naciagnac by wyrobic miesieczne normy :) jesli juz to jakas "inna" debetowa wystarczy.

oto co odpisali:

"Uprzejmie informuję, że karta debetowa, którą wydajemy do rachunku Superkonto (początek numeru karty 425167) nie jest wyposażona w funkcję płatności internetowych. To jest przyczyną utrudnień, na które Pan napotyka. Serdecznie przepraszam, jeśli zaistniała sytuacja jest dla Pana źródłem niedogodności.

Jednocześnie, zwracam Pana uwagę na ofertę kart kredytowych, które polecamy Klientom indywidualnym. Wszystkimi kartami kredytowymi, które wydajemy ze znakiem Visa oraz Srebrną i Złotą Mastercard zapłaci Pan przez Internet."

chyba sobie dam spokój z tym rmah :P
Logged
death reborn revolution

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Odp: Re: World Of Diablo
« Reply #31 on: June 20, 2012, 21:44:02 pm »

idz na oddzial do obslugi klienta i zalatw to normalnie ~~
bo wiadomo ze mailowo to naciagaja :D
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Odp: Re: World Of Diablo
« Reply #32 on: June 20, 2012, 22:28:10 pm »

y. pwoiedz, ze chcesz debetowke z operacjami przez net
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Odp: Re: World Of Diablo
« Reply #33 on: June 21, 2012, 10:46:10 am »

Shad Ty masz konto superkonto student w tym pko bp? jak sie konkretnie nazywa ta karta, ktora masz? taka?

http://www.pkobp.pl/index.php/id=oferta/grupa=2/id_product=000000000000100/podgrupa=9/section=stud


wymiana na taka powinna pomoc

http://www.pkobp.pl/index.php/id=oferta/grupa=2/id_product=000000000000456/podgrupa=9/section=stud

i nie jest to kredytowa...
« Last Edit: June 21, 2012, 10:50:37 am by Mr.Mag »
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #34 on: June 21, 2012, 11:19:06 am »

wydzielilem rozmowe z tematu world of diablo
Logged

plebs

  • Imp
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
    • Neon Knights
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #35 on: June 21, 2012, 13:32:52 pm »

Dobra to się przejdę do banku i załatwię to normalnie. Tak Magu mam tę niebieską do rachunku Superkonto (już nie student :)) Ciekawe tylko czy dadzą mi do mojego rachunku nową kartę czy każą mi zakładać nowy...
Logged
death reborn revolution

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #36 on: June 21, 2012, 13:39:44 pm »

daj znac co zalatwisz. czy musisz zmienic rodzaj konta (jesli tak to na jaki) i jaka konkretnie karte debotowa Ci dadza.
Logged

plebs

  • Imp
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
    • Neon Knights
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #37 on: June 21, 2012, 16:40:58 pm »

A więc tak.

Poszedłem do banku i niestety do rachunku SUPERKONTO, który mam i ja nie ma możliwości posiadania karty z opcją płatności internetowych. Wyjścia są dwa: albo przerobić rachunek (kosztuje to 50 PLN), albo założyć nowy rachunek (nie kosztuje nic). Wybrałem tę drugą opcję i założyłem nowy rachunek KONTO BEZ GRANIC, od razu ustawiłem sobie limit płatności internetowych na 2500 PLN. Karta ma do mnie przyjść w ciągu 2 tygodni, wtedy zlikwiduję stary rachunek i dam wam znać czy działa. Nie wiem jaka to ma być karta, babka mi powiedziała że będzie to zwykła karta zbliżeniowa z chipem.

Jak zadziała to może coś mi się uda sprzedać :)
« Last Edit: June 21, 2012, 16:44:54 pm by plebs »
Logged
death reborn revolution

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #38 on: June 21, 2012, 16:50:47 pm »

no to wszystko jasne :) dzieki.
Logged

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #39 on: June 21, 2012, 17:38:48 pm »

A więc tak.

Poszedłem do banku i niestety do rachunku SUPERKONTO, który mam i ja nie ma możliwości posiadania karty z opcją płatności internetowych. Wyjścia są dwa: albo przerobić rachunek (kosztuje to 50 PLN), albo założyć nowy rachunek (nie kosztuje nic). Wybrałem tę drugą opcję i założyłem nowy rachunek KONTO BEZ GRANIC, od razu ustawiłem sobie limit płatności internetowych na 2500 PLN. Karta ma do mnie przyjść w ciągu 2 tygodni, wtedy zlikwiduję stary rachunek i dam wam znać czy działa. Nie wiem jaka to ma być karta, babka mi powiedziała że będzie to zwykła karta zbliżeniowa z chipem.

Jak zadziała to może coś mi się uda sprzedać :)

dokladnie taka karta jak ja mam i przedstawilem gdzies w ktoryms poscie (ta niebieska)
no i mowilismy ze nie trzeba miec zadnej kredytowej :D
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #40 on: June 22, 2012, 00:32:58 am »

czy udalo sie komus podpiac konto paypal do bn bez karty kredytowej, tylko z podpieciem rachunku i zasileniem recznym paypala?
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #41 on: June 22, 2012, 02:41:26 am »

Zrobilem krotki manual :) generalnie porusza kwestie podpiecia kart debetowej lub kredytowej. nie pisalem o innych metodach bo nie mam pewnosci, czy dzialaja z bn.

http://www.d3cl.com/pl/article/view/20/podpiecie-konta-paypal-do-battlenet.htm
« Last Edit: June 22, 2012, 02:45:17 am by Mr.Mag »
Logged

SHaD

  • Imp
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #42 on: June 22, 2012, 12:32:11 pm »

A ja mam inny problem, jako że przed D3 grałem dużo w wowa postanowiłem że "kupie" sobie diablo przez Annual Pass (polega to na tym ze przez 12 miechow musze wowa oplacac i mam d3 za free) ale zeby z tego skorzystac musialem miec kraj ustawiony jako GB, i tu jest problem, podpialem paypala do konta ale jak chce cos wystawic to wymaga mobile phone alerts, i chce numer odrazu z GB a ja siedze w Polsce, jest jakis sposob zeby to obejsc? na przyklad jakies wirtualne numery telefonu które by przekierowywały smsy z GB do mnie?
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #43 on: June 22, 2012, 12:42:25 pm »

a nie da sie zmienic kraju na paypalu? o wirtualnych numerach slyszalem, ale to generalnie sprowadza sie do kupna abonamentu na linie i dotyczylo stacjonarnych. czy na komorke tez sie da - nie wiem. nawet jesli tak, to moze sie okazac, ze gra nie jest warta swieczki.

oferte przekierowaia rozmow znalazlem, ale nie w te strone co chcesz. musialbys poszukac angielskich dostawcow. nie wiem czy to nie bedzie zbyt skomplikowane... nie da sie kraju zmienic?
« Last Edit: June 22, 2012, 12:48:47 pm by Mr.Mag »
Logged

SHaD

  • Imp
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #44 on: June 22, 2012, 12:53:23 pm »

a nie da sie zmienic kraju na paypalu? o wirtualnych numerach slyszalem, ale to generalnie sprowadza sie do kupna abonamentu na linie i dotyczylo stacjonarnych. czy na komorke tez sie da - nie wiem. nawet jesli tak, to moze sie okazac, ze gra nie jest warta swieczki.

oferte przekierowaia rozmow znalazlem, ale nie w te strone co chcesz. musialbys poszukac angielskich dostawcow. nie wiem czy to nie bedzie zbyt skomplikowane... nie da sie kraju zmienic?

da się, ale wtedy nie bede mogl korzystac z oferty annual pass co pewnie bedzie skutkowalo tym, ze usuna mi d3 z konta. Po prostu szukam wyjscia zeby bylo cacy i zeby tego uniknac, jak nie to trudno, kupie d3 i zmienie kraj, moze nie usuna mi postaci.
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 6
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.134 seconds with 18 queries.