• March 28, 2024, 22:35:14 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 4 5 [6]

Author Topic: Podpięcie konta Paypal do Battle.net  (Read 51356 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #75 on: July 16, 2012, 10:28:28 am »

przez weekend i tak nie chodza przelewy, wiec moze dopiero dzis dojdzie. ja w sumie tez musze wyslac ;p normalnie 13 juz bys mial kase, ale pewnie paypal cos celowo przymula by dluzej kase potrzymac.
Logged

plebs

  • Imp
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
    • Neon Knights
Re: Podpięcie konta Paypal do Battle.net
« Reply #76 on: July 20, 2012, 14:56:43 pm »

"Karta na paypalu jest również dodana i została obciążona kwotą 1zł. Ale jeżeli przychodzi do przyłączenia karty do konta paypal to wyskakuje błąd"

to sie wyklucza :) masz podlaczona karte do konta paypal i konto jest zweryfikowane? ile masz obecnie kasy na rachunku bankowym? (dostepnych srodkow - blokada zmniejsza te kwote). przelej wiecej i zobacz.

To nie do końca tak. Na początku podpinasz kartę podając jej wszystkie dane i to można zrobić bez problemu z tą kartą o której piszesz. Natomiast jeśli później chcesz zasilać konto PayPal bezpośrednio z karty, to pojawia się problem z jej zweryfikowaniem, gdyż na tym etapie PayPal nie przesyła do Banku kodu CVV2 (przesyła go tylko raz - w momencie podpięcia karty do PayPal). Tak więc przy debetówkach PKO BP nie ma możliwości zweryfikowania karty, co oczywiście nie przeszkadza w korzystaniu zarówno z PayPal jak i RMAH. Wiem, bo mam to samo :)
Logged
death reborn revolution
Pages: 1 ... 4 5 [6]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.055 seconds with 18 queries.