• April 20, 2024, 03:12:41 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2 3 ... 5

Author Topic: Etap "end-game" w Diablo 3  (Read 28289 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Etap "end-game" w Diablo 3
« on: July 04, 2012, 12:58:44 pm »

Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #1 on: July 04, 2012, 13:52:27 pm »

dobrze przynajmniej, ze pracuja juz nad pvp a nie zaczna dopiero po 1.09. z poprawieneim end-game inaczej niz przez pvp bedzie trudniej. laddery nie maja sensu, chyba, ze wywala szybkie expowanie.
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #2 on: July 04, 2012, 14:35:41 pm »

Liczę, że coś szybko będzie dodane, tak aby urozmaicić trochę rozgrywkę. Teraz jest po prostu nudno.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #3 on: July 04, 2012, 14:40:02 pm »

ciekawe co chca w tym 1.04 zrobic, ale z tego co pisza, wieksze zmiany dopiero po pvp. obawiam sie, ze populacja graczy mocno spadnie zanim wydadza pvp. laddera nie zrobia, rozdawania statow w postaci nie zrobia, aktow nie doloza. wlasciwie to nie wiem co by trzeba zmienic. podstawa gry daje bardzo male pole manewru.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #4 on: July 04, 2012, 15:06:42 pm »

d2 classic tez byl deko martwy, zanim nie wyszedl expansion .. kek
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #5 on: July 04, 2012, 15:08:00 pm »

bez przesady. miales dodatkowo ladder, pvp i pk. nop i musiales expowac
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #6 on: July 04, 2012, 15:10:23 pm »

ladder byl dobry, ale tak na prawde kto sie nim przejmowac oprocz maniakow expa .. pk tylko na hc .. no wiadomo pvp - ale przeszlo dopiero renesans w classicu .. tak to bylo ciagle tluczenie expa .. masakryczne tluczenie expa powyzej 90 lev w classicu
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #7 on: July 04, 2012, 15:12:26 pm »

mysle, ze ten renesans byl zwiazany tez z wieksza popularnoscia internetu a ze akurat padlo na czas dodatku... :)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #8 on: July 04, 2012, 16:49:16 pm »

mysle ze to, jak i dodanie bardzo wielu elementow zwiazanych z roznorodnoscia biuldow jak jewele, runy, itd itd .. gdzie w classicu bylo kilka uniq reszta rare i heya .. :P
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #9 on: July 04, 2012, 18:40:25 pm »

Wg mnie to mydlenie ludziom oczu, ja to już przerabiałem w WoWie, jeśli nie zapowiadają nic konkretnego, to nic takiego nie będzie. Spodziewałbym się po prostu zmian w buildach, może coś z systemem mf, bo ciągle ostatnio badają zdanie graczy na ten temat i tyle.
Kiedyś coś tam przebąkiwali o różnych typach rozgrywki poza pvp, jak dota, jakiś horde mode itp, co nawet byłoby niezłe, bo to zawsze więcej elementów. Z drugiej strony za dużo też nie można dodać, bo za 2-3 lata dodatek i też coś musi być poza nowym contentem.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

KondzioR

  • Imp
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #10 on: July 04, 2012, 23:56:51 pm »

najlepszym elementem d3 jest ah i rmah :)
od 3 tyg nie zabiłem zadnego moba...

powiem wprost - zjebali ta gre (chodzi mi o end game) niemilosiernie i nic tego nie zmieni!
pvp powinno byc od dnia premiery! tak samo jak end game jesli nie gotowe, powinno byc dodane najpozniej pod koniec czerwca (jak juz wiekszosc sie znudzila graniem)
nosilem sie nawet z zamiarem sprzedania d3, ale jakos nie moge, nie na to czekałem 12 lat ale tez nei ma co wyrzucać gry od razu do kosza, moze za rok/dwa cos z tego bedzie...
Logged

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #11 on: July 05, 2012, 00:13:46 am »

Strasznie ubolewam, ze blizzard uraczył nas takim gównem. Ja i wielu znajomych, bardzo czekałem na tą premierę. Wielu z nas zapodało sobie specjalne kompy pod d3. Sam na jednym ze swoich mam zainstalowane tylko d3 i windows i co?? ... gówno. Nikt już nie gra, sam loguje się tylko dla zasady. Mianuję d3 najmniej wciagającą grą w jakąkolwiek grałem, a było ich niemało. Pamiętam jak logowałem się w d2 to caly się trząsłem i ciary miałem na dupie. Grając w d3 czegoś takiego nie ma. W d2 fajny był kanał, trade o pvp nie wpomnę. Obecnie przegladanie setek crapu w ah sprawia, ze mam ochotę wyjść. Moim zdaniem ta gra jest bublem roku a  na kolejną gierkę blizza  na bank się nie nabiorę. Pozdrawiam wytrwałych.
« Last Edit: July 05, 2012, 00:16:21 am by stygs »
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #12 on: July 05, 2012, 01:04:08 am »

Od tego generalnie była open beta, żeby sobie sprawdzć...
Ale ja też się naciąłem. Blizz po prostu wydał niekompletny produkt. I mówiłem to od początku (za to dostałem bana na forum Blizza drugi raz ;P ). Nie może być tak, że w grze z serii Diablo nie ma czatu. Albo że jest czat, ale do dupy. NIE MOŻE. PvP to samo. Już mogli zostawić ten kulawy z pre-bety. Jakoś by się to tam toczyło, ludze przynajmniej mieliby jak grać, a w międzyczasie mogli pracować nad jakimiś lepszymi Arenami.

A najbardziej mnie śmieszą komentarze ludzi, którzy twierdzą, że wszystko jest OK i powinniśmy po prostu grać i nie krytykować :P
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #13 on: July 05, 2012, 07:08:38 am »

nowi maja latwiej bo oni nie wiedza co stracili ;) pozostaje poczekac (pewnie bez grania) jeszcze pol roku na to pvp. jak zobacza statystyki lecace w dol to moze sie otrzasna. zastanawiam sie tylko, czy beda chcieli sie ratowac czy oleja. gra juz zostala wydana - poszla na to kasa. d3 nie jest platne, wiec podejrzewam, nie maja jakiegos mega budżetu na fixy a to co tu trzeba zmienic to nie jest fix a pol nowej gry.
Logged

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: Etap "end-game" w Diablo 3
« Reply #14 on: July 05, 2012, 08:02:25 am »

Jak by na to nie patrzeć Bliz swoje zarobił, dwa wydania rozeszły się w całości.
Trzeba się zastanowić co tak na prawdę będą w stanie zmienić skoro w 12 lat "potrafią " zrobić cos takiego ( w sumie na 2 tyg grania), a teraz na wprowadzenie czegoś co n nowo przyciagnie i zatrzyma graczy mają pół roku max rok ?
Ciekawe na co liczyli? może na to że teraz każdy będzie przechodził grę każdą postacią i każdym trybie.
Ale ile można ?
Na gre czekałem długo, kupiłem i nie zamierzam jej sprzedawać.
Pozostaje mieć nadzieję, że się nawrócą i sprawią że ponownie zaczarajuje nas Diabełek tak jak to miało miesce przy I, II i LoD
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 5
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.119 seconds with 17 queries.