• April 18, 2024, 18:42:31 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3 4

Author Topic: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl  (Read 23269 times)

Czub

  • Imp
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #15 on: July 06, 2012, 19:55:04 pm »

I autoita w Tibii.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #16 on: July 06, 2012, 21:57:51 pm »

czyzby zal dupe sciskal ze se potrafi napisac albo ogarnac? jak sa bugi albo dziury w grze to debilizmem jest ich nie wykorzystywac jak sie ma sposbnosc
e: a co do ceny to musieli obnizyc w tym tygodniu bo jeszcze w zeszlym stalo u nich 239.99

zal to ciebie bedzie za dupe sciskal, jak itemy beda chodzic w takich cenach ze za zadne skarby nie bedziesz mogl niczego kupic - bo ofc gosc puszczajacy bota na 10 kontach jest w stanie ogarnac taka ilosc adeny ktorej ty grajac ta 300+ godzin na postaci nigdy nie widziales na oczy .. i co z tego ? to jest wlasnie to .. boty i inne programy ..

sztandarowy przyklad to dla mnie lineage, gra przezajebista zniszczona totalnie bez boty i inne tego typu programy .. totalnie i bezpowrotnie thx gf ..

ps. nie mowie juz tutaj o niebagatelnych sumach wyciaganach z allegro, jak np. ludzie wystawiajacy po 500milionow i sprzedajacy 1 milion po 7 zlotych, a popyt jest tak duzy ze aukcja sie konczy po jednym dniu .. dla niemajacyh kalkulatorow to jest 3500 zl, za zjabanie gry innym i nic nie robienie - dla mnie czyste frajerstwo ..
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #17 on: July 06, 2012, 22:54:08 pm »

damx sam biegales po akcie 4 (inf) i tlukles sloje, a nawet butchera z a1 (inf) nie miales zabitego.... :<
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #18 on: July 06, 2012, 23:06:24 pm »

no i co z tego ? porownujesz setki godzin tluczenia sloi z mf ktore jeszcze wtedy dzialalo z puszczaniem 10 botow ? byla taka mozliwosc, ze mozna bylo przeskoczyc na najwyzszy akt i tluc te sloje to to robilem, do czasu az wydropilem weapon i zaczalem normalnie grac .. nie biegalem za goblinami, nie biegalem za skrzynkami, nie robilem wielu innych rzeczy ktore moglem na spokojnie robic z dh przed nerfem bo uwazalem to za delikatne przegiecie - wybralem najmniej moim zdaniem zjabany temat do odbicia sie od dna na poczatku - a dalej farmilem juz postacia, nie abusujac innych tematow ..

zreszta fenik, ty tez to robiles =)
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #19 on: July 06, 2012, 23:10:58 pm »

nie robilem tego. ani razu nie przeskoczylem zadnego aktu.

ale bug byl z ktorego sam chetnie skorzystales, a cisniesz torga - jak to sie nazywa ?
« Last Edit: July 06, 2012, 23:14:10 pm by FeN »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #20 on: July 06, 2012, 23:16:50 pm »

nie cisne torga, tylko mowie co juz jest na rynku - ale skad mozesz to wiedziec jak nie grasz i nie masz o tym pojecia ? moim glownym tematem tutaj jest uwidocznienie aspektu takiego, ze botowanie w d3 juz nabiera ostra sile .. jezeli ktos jest w stanie wystawic 500mil golda, to albo krecil walek z ah albo botuje .. jedno jest w sumie mitem legenda, a drugie normalnym faktem .. zniszczenie ekonomi w grze w ktorej jeszcze nie ma pvp jest dla mnie czystym gownem i bede to jechal, pod kazdym wzgledem .. bo nawet z wzcesnej gry ci wszyscy athene czy inni ktorzy jechali na bugach ze skrzynkami, goblinami i innymi tematami ktorych nie chce tutaj rozwijac, bo moge kogos zniesmaczyc nie mozna porownywac do goscia ktory odpala 10 botow i pozniej z tego ciagnie 5tys zl .. to jest chore i jak juz badz nie zagladam nikomu w portfel i zazdrosc mnie nie zjada - to niszczenie gry w ktora gram jest dla mnie niedopuszczalne .. T_T

a jak juz modyfikujesz posty - to sory ale nie raz widzialem ubranego twojego monka w full mf na 4a inf, jak to sie nazywa ? =)) jak chcesz to sie zapieraj, mnie to nie boli
« Last Edit: July 06, 2012, 23:18:37 pm by Damx »
Logged

Bibuk

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #21 on: July 07, 2012, 12:15:08 pm »

sam posiadam kilka botow ktore zarabiajo grube talary i jestem z tego dumny, propsuje wszystkich ktorzy tak robio i kazdemu to polecam, Jerzy Kryszak. Z przyjemnoscia niszcze to pronciowo gre
Logged

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #22 on: July 07, 2012, 14:29:48 pm »

no to wracamy do wowa w mop :d
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #23 on: July 07, 2012, 21:03:45 pm »

sam posiadam kilka botow ktore zarabiajo grube talary i jestem z tego dumny, propsuje wszystkich ktorzy tak robio i kazdemu to polecam, Jerzy Kryszak. Z przyjemnoscia niszcze to pronciowo gre

spoko ziomus, zrob wyjscie w lewo
Logged

Bibuk

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #24 on: July 07, 2012, 23:11:20 pm »

wole w prawo ziomusiu
Logged

Ace

  • Imp
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #25 on: July 08, 2012, 12:08:40 pm »

siema , ja mam konto na sprzedaz swoje 2 postacie 60 lvl ubrane na gold find 240% + i stuff na przebranie na dmg jakbys chcial 1 w 3 akcie hell druga w 1 akcie ale i tak pewnie puszczasz bota na dank cellar ;p  jakbys chcial to daj znac na pw
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #26 on: July 08, 2012, 15:34:26 pm »

nie cisne torga, tylko mowie co juz jest na rynku - ale skad mozesz to wiedziec jak nie grasz i nie masz o tym pojecia ? moim glownym tematem tutaj jest uwidocznienie aspektu takiego, ze botowanie w d3 juz nabiera ostra sile .. jezeli ktos jest w stanie wystawic 500mil golda, to albo krecil walek z ah albo botuje .. jedno jest w sumie mitem legenda, a drugie normalnym faktem .. zniszczenie ekonomi w grze w ktorej jeszcze nie ma pvp jest dla mnie czystym gownem i bede to jechal, pod kazdym wzgledem .. bo nawet z wzcesnej gry ci wszyscy athene czy inni ktorzy jechali na bugach ze skrzynkami, goblinami i innymi tematami ktorych nie chce tutaj rozwijac, bo moge kogos zniesmaczyc nie mozna porownywac do goscia ktory odpala 10 botow i pozniej z tego ciagnie 5tys zl .. to jest chore i jak juz badz nie zagladam nikomu w portfel i zazdrosc mnie nie zjada - to niszczenie gry w ktora gram jest dla mnie niedopuszczalne .. T_T

a jak juz modyfikujesz posty - to sory ale nie raz widzialem ubranego twojego monka w full mf na 4a inf, jak to sie nazywa ? =)) jak chcesz to sie zapieraj, mnie to nie boli

nigdy nie biegalem dalej jak akt 2 inf (czyli progress jaki wykonalem).... i nawet nie mam mf geara...
jedyne to co bylem raz w grze maruadera gdzie przebieglem sie po tej pony landi i kilka runow na tego jeza co dropi kase... reszte to biegalem po tym a1 inf na butchera i mi sie znudzilo.
cos Ci sie totalnie poje****.... serio ogarnij sie...
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #27 on: July 09, 2012, 09:40:35 am »

fenik nie badz e-thugiem i skoncz jalowa dyskusje .. polegles monkiem na 1a inferno, inaff said
Logged

qubade

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 202
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #28 on: July 09, 2012, 10:32:15 am »

damx sam biegales po akcie 4 (inf) i tlukles sloje, a nawet butchera z a1 (inf) nie miales zabitego.... :<

Co ma piernik do wiatraka ? Bieganie po a4 nie ma nic wspolnego z botowaniem. Kazdy moze w czasie przeznaczonym na gre robic co chce a bot dziala poza tym czasem co daje przewage. Dokladajac do tego AH boty masz przesrane polujac na jakis przedmiot - bocik odswieza liste pare razy na sek i od razu wykupuje okazje.
pozdr
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #29 on: July 09, 2012, 10:36:41 am »

nie ma rady. do pvp ozywiamy AR :(
Logged
Pages: 1 [2] 3 4
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.195 seconds with 19 queries.