• March 29, 2024, 01:21:34 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4

Author Topic: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl  (Read 22803 times)

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #30 on: July 09, 2012, 11:09:55 am »

magu, diablo 2 umarlo i co gorsza zostalo pogrzebane przez taki chlam...

fenik nie badz e-thugiem i skoncz jalowa dyskusje .. polegles monkiem na 1a inferno, inaff said

tak poleglem, bo nie jaralo mnie bieganie po wazonach i innych goblinach. mialem troche inne (wyzsze) oczekiwania od tej gry. slabo w c***...

damx sam biegales po akcie 4 (inf) i tlukles sloje, a nawet butchera z a1 (inf) nie miales zabitego.... :<

Co ma piernik do wiatraka ? Bieganie po a4 nie ma nic wspolnego z botowaniem. Kazdy moze w czasie przeznaczonym na gre robic co chce a bot dziala poza tym czasem co daje przewage. Dokladajac do tego AH boty masz przesrane polujac na jakis przedmiot - bocik odswieza liste pare razy na sek i od razu wykupuje okazje.
pozdr

dobrze, ze umiesz czytac ze zrozumieniem... gdzie ja porownywalem boty do buga dzieki, ktorego mozna bylo przeskoczyc akty ?? jak juz sie wcinasz w rozmowe to zastanow sie najpierw nad sensem swej zacnej i oswiecajacej wszystkich wypowiedzi.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #31 on: July 09, 2012, 11:23:38 am »

Fen owszem zepsulo, ale wszyscy sie nauczyli z tym zyc. boty byly juz bardzo powszechne w 2002-2003 roku a gra mimo wszystko przetrwala kolejnych 10 lat. wiadomo - ci co botuja beda miec najlepszy sprzet i bedzie im sie wydawalo, ze sa najlepsi w pvp. z czasem sie to zmieni - jak inni boterzy ich dogonia albo "uczciwie grajacy" zbliza sie do nich. to, ze beda boty bylo wiadome od dawna. wiadome, tez bylo, ze blizz nic z tym nie zrobi bo skoro nie potrafili wykryc tego w d2 to w d3 tez nie beda umieli.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #32 on: July 09, 2012, 12:23:58 pm »

to ze boty powstana bylem pewien tego, tylko obstawialem 2 tyg. do 1 miesiaca, a 1sze boty byly juz po tygodniu :) to nie oto chodzi. gra jest poprostu slaba, zreszta ness w topicu o end-game dobrze to opisal. watpie, zeby pvp to uratowalo, bo tam bedzie grala matematyka... zreszta to juz ma nawet loginczy sens po tym jak blizz zapowiedzial, ze nie bedzie supportwal gre pod katem e-sportu.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #33 on: July 09, 2012, 12:30:47 pm »

tak, ale dla nich to w tej chwili jedyna deska ratunku :) moze nie bedzie tak zle. dla nas wystarczy random arena i brak jakis ladderow globnalnych - to by byla powazna konkurencja. gra faktycznie jest slaba. zabraklo wyobrazni - niestety.

jak pvp bedzie kolejnym niewypalem to pozostanie pogratulowac blizzowi ubicia srodowiska, ktore przetrwalo tyle lat.
« Last Edit: July 09, 2012, 12:39:35 pm by Mr.Mag »
Logged

qubade

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 202
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #34 on: July 09, 2012, 12:58:38 pm »


dobrze, ze umiesz czytac ze zrozumieniem... gdzie ja porownywalem boty do buga dzieki, ktorego mozna bylo przeskoczyc akty ?? jak juz sie wcinasz w rozmowe to zastanow sie najpierw nad sensem swej zacnej i oswiecajacej wszystkich wypowiedzi.

nie zapieniaj sie tak bo wypiekow dostaniesz
umiem czytac ze zrozumieniem a to niest jest twoj prywatny sex chat tylko forum netowe wiec zatrzymaj takie komentarze dla siebie
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #35 on: July 09, 2012, 14:31:30 pm »

nie, nie umiesz czytac ze zrozumieniem.
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #36 on: July 09, 2012, 14:55:22 pm »

blizzowi nalezy sie karny kutas za to diablo. I to taki murzynski. ten gniotek nadaje sie do pocykania max 2 tygodnie. Potem juz jest nuda.
PVP nic nie uratuje, bo bedzie niezbalansowane. A jak tworca gry,wychodzi z założenia by nie balansowac PVP i uwaza, ze to bedzie fajne, to wspomniany wyzej karny kutas nalezaloby mu wsadzić głęboko w dupę, aż dostanie wytrzeszczu oczu.
W moim odczuciu, wydali MU, z ładniejszą grafiką. A w MU grałem jakies 10 lat temu (i to chyba przez tydzień, taka ta gra ambitna była).
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #37 on: July 09, 2012, 15:01:39 pm »

Spinacie się aż robi się to żenujące. Można ponarzekać na grę i albo ją odstawić albo dalej grać, ale robić wielki temat i płakać na produkt to trochę głupie. Ja sam byłem bliski odłożenia gierki do czasu pvp, ale w sumie jakoś po pracy na 2-3h mogę coś tam porobić, pobiegać z kolegą i wcale nie jest tak źle, szczególnie, że jakby loot trochę się poprawił. Nie jest to szczyt marzeń, ale zawsze coś do roboty. Jak Wam się gra nie podoba to zróbcie sobie z dwa posty i zmieńcie grę lub kupcie parę kont i puszczajcie boty tak jak to robią nasi wielcy biznesmeni (w końcu kieszonkowe od rodziców jest dość małe, trzeba jakoś dorobić).

blizzowi nalezy sie karny kutas za to diablo. I to taki murzynski. ten gniotek nadaje sie do pocykania max 2 tygodnie. Potem juz jest nuda.
PVP nic nie uratuje, bo bedzie niezbalansowane. A jak tworca gry,wychodzi z założenia by nie balansowac PVP i uwaza, ze to bedzie fajne, to wspomniany wyzej karny kutas nalezaloby mu wsadzić głęboko w dupę, aż dostanie wytrzeszczu oczu.
W moim odczuciu, wydali MU, z ładniejszą grafiką. A w MU grałem jakies 10 lat temu (i to chyba przez tydzień, taka ta gra ambitna była).

A to już rozpierdala. Gra nadaje się na o wiele więcej, jeśli nie siedzisz po 15h dziennie. Zresztą kto co lubi. Co do PvP to dzięki wielka wyrocznio. Wujek z blizza powiedział Tobie o tym? Jeśli nie grałeś w diablo 3 PvP to znaczy, że chuj wiesz. Co do MU - bardzo dobry biznes.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #38 on: July 09, 2012, 15:06:44 pm »

ograniczajcie swoje slownictwo. troche ostatnio wyluzowalismy z warnami i znow zaczynacie bluzgac na lewo i prawo
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #39 on: July 09, 2012, 15:09:03 pm »

mag, ale nie gadaj, ze karny murzynski kutong nie nalezy im sie, az dostana wytrzeszczu galek ocznych !?
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #40 on: July 09, 2012, 15:10:01 pm »

zdecydowanie tak!, dlatego nie ocenzurowalem ;)
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #41 on: July 09, 2012, 15:11:06 pm »

Szeryfie, wujek z blizza mi nie powiedział, tylko producent. Poczytaj wywiady a potem się spinaj :)
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #42 on: July 09, 2012, 15:12:19 pm »

zdecydowanie tak!, dlatego nie ocenzurowalem ;)

hahaha no ja tez :D
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #43 on: July 09, 2012, 15:13:12 pm »

Szeryfie, wujek z blizza mi nie powiedział, tylko producent. Poczytaj wywiady a potem się spinaj :)

To, że nie chcą iść w e-sport to jedno, ale wydać pvp bez jakiegokolwiek balansu to drugie.
Logged

idid

  • Honorary Member
  • Cydaea
  • **
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Kupie konto D3 z postacia 50+ lvl
« Reply #44 on: July 09, 2012, 15:17:11 pm »

Jeden Juras ma madre podejscie.
Logged
Pages: 1 2 [3] 4
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.126 seconds with 19 queries.