• April 29, 2024, 22:30:24 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: WTC 11.9  (Read 5830 times)

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
WTC 11.9
« on: September 11, 2012, 11:06:45 am »

temat wraca na nowo wszedzie co roku.Dlatego postanowilem ze moze przedyskutujemy pare kwestii w tej sprawie ( i z mojej strony wynajmiemy jakiegos hitmana do sprzatniecia odpowiedzialnych za ten incydent bo z tego co wiem maja sie dobrze).
Chodzi mi o to ze biorac pod uwage wszystkie fakty filmy nagrania relacje itp staje sie oczywistym iz nie byl to zamach terrorystyczny , przynajmniej nie taki jak sie kazdemu mialo wydawac, tylko ruch rzadowy podjety w celu blizej nie okreslonym choc dosc oczywistym.I nasuwa mi sie takie pytanie.Majac te wszystkie fakty widzac ta cala okropnosc i znajac przynajmniej czesc sprawcow ... nie mozemy ich nawet pozwac, bo to jakbysmy szli z morda do ojca syna ktory pobil nasze dziecko.Do jakiego stopnia jestesmy niewolnikami w swiecie ustawionym przez zydowskie scierwa z dolarem na czole i dlaczego wszystkie ataki terrorystyczne sa kierowane w miejsca odosobnione od obecnosci rzadzacych?Gdybym byl terrorysta to w dupie mialbym samoachody pulapki tylko wzialbym oddzial i wbil sie na posiedzenie senatu czy co oni tam maja i wy&**&** bym w pien co do joty.

go on
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: WTC 11.9
« Reply #1 on: September 11, 2012, 18:36:47 pm »

od jakis 120 lat wszystkie sprawy tak sa kierowane .. lenin byl tajnym agentem zadow anglosaskich, che gevara wyszkolonym agentem zeby zrobic przewrot, i caly rzad post wojenny w Polsce, byl szkolony przez kgb zeby tylko wymknela im sie wladza i ak jej nie przejela ..

wtc jest to tylko bardziej jasny przejaw tego wszystkiego o czym od dawna wiadomo
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: WTC 11.9
« Reply #2 on: September 11, 2012, 18:43:01 pm »

staje sie oczywistym iz nie byl to zamach terrorystyczny , przynajmniej nie taki jak sie kazdemu mialo wydawac, tylko ruch rzadowy podjety w celu blizej nie okreslonym choc dosc oczywistym.
Od wieków jest tak samo, od momentu gdy w starożytnym Egipcie wmawiali ludziom, że zaćmienie słońca to gniew boży etc. Wszystkie systemy religijne, polityczne mają na celu wyzysk mas. Teraz religia ma się gorzej, to trzeba było wymyślić bardziej realnego wroga i tyle. Niektórym udaje się na fali tego gówna jakoś pływać, większości nie. Wg mnie nie ma za bardzo o czym dyskutować, trzeba robić swoje nie zawracać sobie głowy takimi tematami, bo to do niczego nie prowadzi i tyle. Polecam oglądać mniej tv a już najlepiej w ogóle nie oglądać jakichkolwiek wiadomości i od razu jakoś lepiej się żyje.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: WTC 11.9
« Reply #3 on: September 12, 2012, 11:08:05 am »

mantas ale to zalatuje brakiem szacunku do wlasnych nienarodzonych dzieci
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: WTC 11.9
« Reply #4 on: September 12, 2012, 16:17:17 pm »

Przyznam, że nie bardzo wiem o co ci chodzi z tym brakiem szacunku. Rozwiń, bo nie wiem do czego się odnieść.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Rudy

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
Re: WTC 11.9
« Reply #5 on: September 12, 2012, 18:50:39 pm »

No i co z tym zrobisz?
Bo oprócz kupy to chyba nic.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: WTC 11.9
« Reply #6 on: September 12, 2012, 19:10:07 pm »

tGdybym byl terrorysta to w dupie mialbym samoachody pulapki tylko wzialbym oddzial i wbil sie na posiedzenie senatu czy co oni tam maja i wy&**&** bym w pien co do joty.

go on
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: WTC 11.9
« Reply #7 on: September 12, 2012, 22:10:14 pm »

Wybicie polityków nic nie da, bo to nie oni de facto rządzą. Co za problem sprzątnąć jakiegoś polityka, wystarczy zobaczyć ilu prezydentów Usa zginęło, u nas Lepper się 'powiesił' i inne tego typu klocki.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: WTC 11.9
« Reply #8 on: September 12, 2012, 22:45:01 pm »

rozmowa o rzeczach oczywistych imo nie ma sensu
Logged

Sisio

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 566
    • View Profile
    • www.ateista.net
Re: WTC 11.9
« Reply #9 on: September 13, 2012, 18:11:47 pm »

tylko zydzi i lewaki!
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.167 seconds with 18 queries.