• March 29, 2024, 06:17:46 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 3 [4] 5

Author Topic: Zmiany 1.0.4  (Read 28716 times)

soft

  • Imp
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #45 on: August 22, 2012, 13:07:34 pm »

W GW jest abonament czy jednorazowo się buli przy kupnie gry?
Nie ma abonamentu. Od razu mówię, że jest system mikro płatności i można sobie pokupować jakieś bzdury w stylu petów/dodatków do wyglądu postaci czasowych bonusów do expa za zabijanie mobów (expi się robiąc coś innego i o ile nienawidziłem lvlowania w WoWie, tak te dynamiczne eventy w GW2 są fajne, zastępują też raidy i nie trzeba się na nie z nikim umawiać). Do PvP nic sobie kupić nie można i to się nie zmieni, bo Arena Net (btw goście pochodzą z Blizzard North) marzy o e-sportowym podejściu do sPvP w GW2. Nie wydasz wielokrotności 250€, żeby zyskać jakąkolwiek przewagę ;)

Odpowiadając Damxowi o tym, że nie da się pograć godzinkę dziennie i być najlepszym na świecie - święta racja, ale fakt, że podczas dzisiejszego stress testu zrobiłem sobie maga i 10 minut później grałem nim 5vs5 na wszystkich mapach daje trochę inną perspektywę niż.. a zresztą, każdy tutaj grał na AN i wie, że brak jakiegokolwiek grindu jak się chce pograć toury to luksus sam w sobie.

Walka jest o wiele bardziej skillowa niż w wowie i ma kilka nowych rozwiązań - np combosy skilli różnych klas - mag rzuca firewalla, warrior z jego teamu przez to szarżuje = dostaje fire armor, albo robi whirlwinda stojąc w firewallu - naokoło zaczynają latać kule ognia.

osobiscie robic cos i nie byc w tym dobrym frustruje mnie i jest dla mnie bez sensu

to skoro podajesz numer gg Damx to dobrze by bylo gdybys go jeszcze uzywal :P
Logged

plebs

  • Imp
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
    • Neon Knights
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #46 on: August 22, 2012, 14:23:17 pm »

1.04 już jest
Logged
death reborn revolution

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #47 on: August 22, 2012, 15:50:00 pm »

Oj tam opowiadasz damx sa rozne gry i rozne do nich podejscie :P Ja np. gram w stara 2 sporadycznie, kiedys gralem duzo
chociaz nigdy wyzej niz w platynie nie bylem :). Wiec tym koreancom moglbym co najwyzej pucowac klawiatury xD Teraz gram naprawde rzadko moze z 5 gier na miesiac, ale wciaz jak kogos ubije odczuwam satysfaction; chociaz ze teraz w sc2 jestem taki kaużual XD Mimo tego uwazam ta gre za najlepszego rtsa w swoim rodzaju (z innej beczki seria total war dla mnie kozak[waiting for roma2 xD]) :) i nadal bawi mnie ona chociaz ze jestem pionkiem. Nie wspominajac juz o grach single, ktore przeciaz tez sa swietne i wcale nie trzeba byc PROgamerem :P.


A TERAZ IDE NAK$#@$#$Ć PAROLE :D :D :D Pozdro
Logged

xMohaax

  • Imp
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #48 on: August 22, 2012, 16:43:57 pm »

jak widze niektore legendarne przedmioty to az slinka cieknie :D gralem ledwie chwile i moim zdaniem swietny patch, tego mi brakowalo bo juz mnie szczerze mowiac troche nudzil ten diabelek :( ale teraz znow jest motywacja do gry :] farmic farmic!
Logged

kikut

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #49 on: August 23, 2012, 00:25:24 am »

wydropilem dzisiaj dwa legendary (nowe). oba hujowe jak barszcz, pomimo ze jeden ilvl 63. acha i ww barb przestal byc najlepsza postacia do farmy ;')
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #50 on: August 23, 2012, 01:32:26 am »

very good patch, infero revamped tak ze mozna gra bez problemu i farmowac nawet w 4 osoby ..jest smooth i tak jak powinnno byc
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #51 on: August 23, 2012, 08:36:04 am »

Fajny patch, choć odnoszę wrażenie, że teraz leci więcej syfu. Już dawno w act 2 i act 3 nie wylatywało mi tak wiele przedmiotów z ilv51-56
Logged

plebs

  • Imp
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
    • Neon Knights
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #52 on: August 23, 2012, 10:06:38 am »

gdzie najszybciej exp leci? Biegałem po a4 i tam jest słabo (mało mobów), w arreat crater pająki nacierają hordami i można dostać fajne bonusy do expa, pytanie czy nie ma lepszego miejsca?
Logged
death reborn revolution

kikut

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #53 on: August 23, 2012, 12:44:48 pm »

chyba nie ma
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #54 on: August 23, 2012, 12:47:14 pm »

gdzie najszybciej exp leci? Biegałem po a4 i tam jest słabo (mało mobów), w arreat crater pająki nacierają hordami i można dostać fajne bonusy do expa, pytanie czy nie ma lepszego miejsca?

a3, 3 poziomy te ktore sie wchodzi z miasta w gornej jego czesci
a3, jazda pokolei od areat crater 1
Logged

Baqnan

  • Imp
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #55 on: August 23, 2012, 17:08:13 pm »

swietny path,biorac pod uwage to ze mam pecha do dropienia,to teraz przynajmniej dopoki nie wbije 100 lvl nie beda mial wrazenia ze caly czas stoje w miejscu.Pomalu d3 nabiera kolorow.
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #56 on: August 24, 2012, 19:37:28 pm »

Jak dla mnie ten patch to biedaszyb. Przyciagnal mnie do gry na 10 minut. Wyłączyłem tak samo znudzony,  jak wtedy, gdy włączałem po raz ostatni.
Logged

ness

  • Imp
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #57 on: August 24, 2012, 20:54:13 pm »

No nie jest swietny to ten patch.
Kupuja sobie czas prostymi srodkami i chca przytrzymac troche ludzi dopoki nie wykroja czegos sensownego.
Pula affixow jest dalej biedna jak zebrak z kalkuty, nie porobili zadnych ladderow pomimo tego +100 lvl expowania, bo jest to niesamowicie pracochlonna sprawa i pewnie wpierd..by im cala moc z serwerow, do tego nie ma death penatly w postatci straty expa na zejsciu (nah) czyli czas spedzony na biciu mobow -> lvl bez zadnych ale.
Mapy tak samo zroznicowane jak zwykle czyli w ogole.

Plus jest taki ze da sie grac inferno na srednim sprzecie roznymi buildami, a nie tak jak w moim przypadku (WD) na 1 buildzie (VQ) o ile nie wypylilo sie na AH 200 mln.
Wesolo tez pojechali z tymi unikatami i tu moze byc szansa na jakies ciekawe kombinacje o ile kogos bedzie na to stac.  Chocby spuszczenie zombie dogs na 0 cooldown i spiecie ich z sarcifice = biegajace corpse explosion :F
No i sypia sie itemy jakos bardziej i z troche lepszymi statsami.
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #58 on: August 24, 2012, 23:07:04 pm »

Najpierw się napaliłem na patch, ale tak naprawdę jak dla mnie gówno zmienia. W dupie ten nowy system, grind dalej nudny jak był tak jest.  Po prostu tylko 'kreseczki' jakieś lecą na barze. Doszedłem do wniosku, że już jestem mocno stary, bo mnie to nie bawi. Jak dla mnie rip diablo, nawet pvp tego nie zmieni. Muszę poszukać czegoś z ciekawą fabułą na single player, bo hack n slash dla mnie umarł. Szkoda czasu. RIP.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #59 on: August 25, 2012, 00:25:07 am »

Najpierw się napaliłem na patch, ale tak naprawdę jak dla mnie gówno zmienia. W dupie ten nowy system, grind dalej nudny jak był tak jest.  Po prostu tylko 'kreseczki' jakieś lecą na barze. Doszedłem do wniosku, że już jestem mocno stary, bo mnie to nie bawi. Jak dla mnie rip diablo, nawet pvp tego nie zmieni. Muszę poszukać czegoś z ciekawą fabułą na single player, bo hack n slash dla mnie umarł. Szkoda czasu. RIP.

smutne to o jezusie chlip
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.151 seconds with 18 queries.