• May 05, 2024, 17:53:39 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3

Author Topic: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy  (Read 17862 times)

Krzak

  • Imp
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 99lvl Paragon - WW BARB
« Reply #15 on: September 20, 2012, 19:39:58 pm »

Nie jestem pewien jak Ci odpisywać żeby Cię nie obrazić pomimo tego, że ty usilnie starasz się to zrobić:)

W każdym razie mówiąc wprost myślę, że gdybyś miał możliwość zarobienia 4k- to byś to zrobił, także z bajkami typu "nie zależało mi na tym" prosimy wyjść (no chyba, że masz kupe forsy, albo żyjesz w szałasie i Ci to odpowiada to przepraszam)
Dlaczego twoim zdaniem zarobek w D3 to jest żenada ? uważasz, że to nieuczciwie albo łatwo zarobiona kasa ? jak najbardziej łatwo, a to, że typowy robol dostaje 1000zł za zapierdol to nie moja wina. Wystarczy się postarać i kombinować zamiast krytykować. Jeżeli nie potrafisz tego osiągnąć to proszę nie wypowiadaj się (i ogólnie proszę o skończenie wrzucania komentarzy tego typu - wiem, że to forum, ale jednak obrażanie innych nie jest tutaj mile widziane?)

Także w skrócie: generalnie nie powinno Cię interesować co robie i komentarze zatrzymać dla siebie:)

Pozdrawiam kolege Damx:)
« Last Edit: September 20, 2012, 19:45:25 pm by Krzak »
Logged

Krzak

  • Imp
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #16 on: September 20, 2012, 20:36:10 pm »

Sorki za osobnego posta, ale stwierdziłem, że można już olać debilne kłótnie i prosiłbym Damx o pisanie na privie jeżeli chcesz dalej dyskutować:)   W każdym razie co do KrzaQ i mnie to poprostu chyba nie ma sensu z dyskutowaniem, który jest prawdziwy, który był pierwszy itp:)   

Jako, iż wkońcu nolife wbił 100lvl to wstawiłem nowe info w pierwszym poście.
Logged

Ketsu

  • Imp
  • *
  • Posts: 18
  • War Masters
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #17 on: September 20, 2012, 20:59:04 pm »

Tośmy wódki razem nie pili  8)
Logged
Nie jestem nikim ...
Playboyem, półbogiem i królem w koronie
Nie jestem żadnym szulerem
Ani innym wyrafinowanym gnojem ...
Niepokorny i zły bram nieba nie sięgnę
Takim jak chcesz nigdy nie będę...

Krzak

  • Imp
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #18 on: September 20, 2012, 21:08:12 pm »

:DDD

Btw gdzie jest rootek ?!?!?!?!?
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 99lvl Paragon - WW BARB
« Reply #19 on: September 21, 2012, 00:57:25 am »

Nie jestem pewien jak Ci odpisywać żeby Cię nie obrazić pomimo tego, że ty usilnie starasz się to zrobić:)

W każdym razie mówiąc wprost myślę, że gdybyś miał możliwość zarobienia 4k- to byś to zrobił, także z bajkami typu "nie zależało mi na tym" prosimy wyjść (no chyba, że masz kupe forsy, albo żyjesz w szałasie i Ci to odpowiada to przepraszam)
Dlaczego twoim zdaniem zarobek w D3 to jest żenada ? uważasz, że to nieuczciwie albo łatwo zarobiona kasa ? jak najbardziej łatwo, a to, że typowy robol dostaje 1000zł za zapierdol to nie moja wina. Wystarczy się postarać i kombinować zamiast krytykować. Jeżeli nie potrafisz tego osiągnąć to proszę nie wypowiadaj się (i ogólnie proszę o skończenie wrzucania komentarzy tego typu - wiem, że to forum, ale jednak obrażanie innych nie jest tutaj mile widziane?)

Także w skrócie: generalnie nie powinno Cię interesować co robie i komentarze zatrzymać dla siebie:)

Pozdrawiam kolege Damx:)

problem z dzisiejszym swiatem jest to, ze pieniadz za latwo przychodzi.. a co do zarobienia 5 czy 10k pojawiaja sie tez inne watki niz posiadania pieniadza ponad wszystko, szkoda ze nie odniosles sie w niczym do istoty posta ktory napisalem - za malo ksiazek za duzo facebooka =]

gz 100 paragona, i zmienienia superstition .. teraz jeszzce wrzuc renda i bedziesz prawie pro
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #20 on: September 21, 2012, 01:24:54 am »

Dajcie już spokój, panowie. Krzakowi gz za 100lv, nie ma się co spinać. Miał chłopak ambicję, to zrobił co chciał, imho nie ma potrzeby zagłębiać się jakieś filozoficzne szczegóły :)
Logged

Rudy

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #21 on: September 21, 2012, 08:00:43 am »

Rootek ostatnio jak się odezwał kilka lat temu to był chyba na Alasce =] kraby rozładowywał z kutrów =]
potem słuch zaginął, kij wie może go jakiś wieloryb połknął
Logged

Krzak

  • Imp
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 99lvl Paragon - WW BARB
« Reply #22 on: September 21, 2012, 10:16:38 am »


Quote
gz 100 paragona, i zmienienia superstition .. teraz jeszzce wrzuc renda i bedziesz prawie pro

THX :)  Co do superstition to zamierzałem go dopiero zmienić po zmianie belta na IK (3%LL) - takie postanowienie, ale też przy zamulaniu przy grze dzięki temu nie gine bez superstition:)  A co do renda to  nie jest on aż tak do życia potrzebny, a szczególnie bez Mighty weapona (Co nie zmienia faktu, że poprostu nie chce mi się nawet go ustawiać i wciskać grając solo)

Quote
Dajcie już spokój, panowie. Krzakowi gz za 100lv, nie ma się co spinać. Miał chłopak ambicję, to zrobił co chciał, imho nie ma potrzeby zagłębiać się jakieś filozoficzne szczegóły

Jestem tego samego zdania Ajantis więc ja napewno będę grzeczny:) I THX !

Quote
Rootek ostatnio jak się odezwał kilka lat temu to był chyba na Alasce =] kraby rozładowywał z kutrów =]
potem słuch zaginął, kij wie może go jakiś wieloryb połknął

No to nieźle... może się pojawi nagle jak PvP wkońcu (styczeń/luty ?:) wyjdzie... nie zdziwie się w każdym razie
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #23 on: September 21, 2012, 16:26:09 pm »

ja wiedzialem, ze ludzie idacy do roboty na policji sa zakompleksieni, ale ze az tak? Mega ambicją życiową jest robota na psach, serio :D:D:D Naczelny kurwa moralizator zabrał głos.
Logged

AsaroV

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 300
  • Nec playah
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #24 on: September 21, 2012, 16:53:47 pm »

ja wiedzialem, ze ludzie idacy do roboty na policji sa zakompleksieni, ale ze az tak? Mega ambicją życiową jest robota na psach, serio :D:D:D Naczelny kurwa moralizator zabrał głos.

robota jak inna lol
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #25 on: September 21, 2012, 19:09:32 pm »

ja wiedzialem, ze ludzie idacy do roboty na policji sa zakompleksieni, ale ze az tak? Mega ambicją życiową jest robota na psach, serio :D:D:D Naczelny kurwa moralizator zabrał głos.

Nawet nie ma o czym gadać. Typek wylewa mądrości życiowe na forum o grze Diablo III. Już to wystarczy :D
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #26 on: September 22, 2012, 01:07:13 am »

ja wiedzialem, ze ludzie idacy do roboty na policji sa zakompleksieni, ale ze az tak? Mega ambicją życiową jest robota na psach, serio :D:D:D Naczelny kurwa moralizator zabrał głos.

no to dales popis swojej inteligencji, ale coz tu oczekiwac?! =]]

ja wiedzialem, ze ludzie idacy do roboty na policji sa zakompleksieni, ale ze az tak? Mega ambicją życiową jest robota na psach, serio :D:D:D Naczelny kurwa moralizator zabrał głos.

Nawet nie ma o czym gadać. Typek wylewa mądrości życiowe na forum o grze Diablo III. Już to wystarczy :D

no ciekawe ile ty madrosci zyciowych wylales na swoim foro =))) ehh padawany
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #27 on: September 22, 2012, 03:36:13 am »

Panowie, wydawało mi się, że w tym temacie rozmawiamy o paragonach, prawda? Więc jedyny offtop jaki jest tutaj dotyczy paragonów za różowe sukienunie z Orsaya. ^^
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #28 on: September 22, 2012, 10:37:16 am »

wystawiam paragon za minus jeden dla groty trola!
Logged

Raistlin(DM)

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
    • Elitarna Gildia Magów
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #29 on: September 24, 2012, 19:36:32 pm »

may the spam continue...

Logged
Pages: 1 [2] 3
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.133 seconds with 15 queries.