• May 08, 2024, 17:35:19 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32

Author Topic: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy  (Read 156788 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #165 on: July 22, 2014, 08:56:07 am »

Damx wynaleziono taki znak jak kropka i nie, nie po to by stawiac go miedzy 1 i 0 albo od razu 3 :)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #166 on: July 22, 2014, 09:38:59 am »

nie zgadzam sie z twoja propaganda!
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #167 on: July 22, 2014, 13:34:03 pm »

przestancie z tym d2, jedyna gra w której coś tam kiedyś zaistnieliście i do konca zycia chcecie klepać w tego gniota 600 na 800 pixeli? Jak ktos jest skilowym graczem to nie tylko na każdym patchu bedzie dawal rade ale i na każdej grze. Jak ktoś nie potrafił przez ileś lat przystosować się z patcha 1.09 na 1.10, z 1.10 na d3, to poprostu jest marnym graczem i lpiej niech znajdzie sobie inną pasje i tyle :) a przynajmniej niech przestanie pierdolić jaki to nie jest zajebisty bo jest najzwyczajniej chujow

Ok a teraz idź do sklepu i kup sobie maść od bólu pupy ;-) gwiazdor wielki świecisz się jak psu jajca
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #168 on: July 22, 2014, 14:09:15 pm »

poza tym zelg - jakos slabo pamietam, zebys mega wymiatal jak i cbn tak jak i na ar 1.09 - moze mnie pamiec myli
nie gralem nigdy na cbn wiec pewnie dlatego nie pamietasz :) co do 1.09 na ar mam wygrane na każdej możliwej płaszczyźnie w tym najważniejszym według mnie AvA, które najlepiej sprawdza indywidualne umiejętności na tym patchu
tracąc w playoffach DE  2 fragi w jednym z najlepiej obsadzonych AvA w historii Polskiej sceny :P
http://realm.angrenost.org/pvp_new/de_playoff.php?ident=150209 od tamtej pory nie mam nic nikomu do udowadniania jeżeli chodzi o 1.09 :)
Dałem się tylko wciągnać w stawianie linku z prehistorycznego turnieju, który teraz i tak nie ma żadnego znaczenia, bo ta gra to przeszłość, scena d2 juz nigdy nie ozyje nawet w jednej dziesiątej części tego co było kiedyś
Natomiast w d3 predzej czy pozniej muszą wprowadzić rozbudowane PvP i scena w tej grze lata świetności ma dopiero przed sobą
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #169 on: July 22, 2014, 14:12:16 pm »

i dales sie zlapac na tricka na 1.10 :/ na 1.09 pewnie bylo tak samo.

PS: a mi swietnie poszlo w tym turnieju jak widze ;D
« Last Edit: July 22, 2014, 14:14:11 pm by Mr.Mag »
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #170 on: July 22, 2014, 14:24:07 pm »

czym by było pvp bez trików cały jego urok :)
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #171 on: July 22, 2014, 14:29:51 pm »

musiales niezle trickowac zeby wygrac z rusem bo on trickowal nawet jak kupowal strzaly w miescie
Logged

Bibuk

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #172 on: July 22, 2014, 14:31:31 pm »

zelgadin mad bo wczuwa sie w pvp na d3 ktorego nie ma i nigdy nie bedzie
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #173 on: July 22, 2014, 14:44:07 pm »

zelgadin mad bo wczuwa sie w pvp na d3 ktorego nie ma i nigdy nie bedzie

nie jest zle tendencja jest zwyszkowa zakładając że mag tradycyjnie zapisze się dla podniesienia frekwencji bedzie już 7 osób :) a do konca zapisów jeszcze pare dni zostało. Grunt to regularne turnieje a jak dojdzie do sredniej liczby uczestników 20 osob to już zacznie sie życie sceny pvp na dobre, a tym czasem radom i bibukom zostanie męczenie arweny żeby im postawiła kraine pvp na jamie mroku
« Last Edit: July 22, 2014, 14:46:03 pm by ZelgO-AZM- »
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #174 on: July 22, 2014, 14:48:40 pm »

Zelg nie planuje grac :) musicie bic rekordy kims innym :/
Logged

Bibuk

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #175 on: July 22, 2014, 14:50:54 pm »

jezeli d3 kiedykolwiek bedzie mialo grywalne pvp to wtedy sie tam pojawie i znowu bedziesz mogl poczuc smak mojego axa
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #176 on: July 22, 2014, 15:49:21 pm »

Zelgo dobrze prawi, regularne turnieje pvp a gracze sami przyjdą. Do tej pory nie mieli ku temu powodów - bo co, bo jest sobie d3cl? so whaat?  Ja wczoraj dołączyłem do społecznosci d3cl, tam jest prawie 200 osób z tego co pamietam? Było kiedys wiecej. z tych co tam byli to część widze ze gra ciągle a to oznacza ze pośrednio są zainteresowani pvp = zainteresowanie d3cl.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #177 on: July 22, 2014, 15:51:44 pm »

na pewno wroca jak bedzie sensowne pvp. wieksza mapa i teamowki (nawet 2v2) juz by wiele zmienily ale nawet tego nie ma.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #178 on: July 22, 2014, 21:06:39 pm »

Róbcie sobie turnieje Diablo 2 jeżeli taka wasza wola, ale pinionchów na to nie będziemy dawać. Grałem w Diablo 2 aktywnie przez 12 lat z tylko niewielkimi przerwami, praktycznie ciągle skupiając się głównie na pvp. Przyznam szczerze - od jakichś 4 lat próbowałem wchodzić na krwawe wrzosowisko, ale wymiękałem błyskawicznie - to se ne vrati, panta rei i co tam jeszcze chcecie, przez te 10 lat tak się nasyciłem triumfami zarówno na 1.09 jak i później, dochodząc do dużej sprawności nawet w takich rzeczach jak ava 1.09, które przez lata było moją piętą achillesową (http://realm.angrenost.org/pvp_new/de_playoff_16.php?ident=231010), że ile bym nie miał dobrych chęci to i tak nic z tego nie wyjdzie. Szczególnie, że 95% moich wspaniałych teammejtów i przeciwników odwiesiła już myszki na kołku, nie potrafię się zmobilizować do gry przeciwko albo wspólnie z zenon96, skoro to samo krwawe wrzosowisko dzieliłem z prekursorami Diablo 2 pvp w Polsce i na świecie. Jakby mocniejsza grupa pod wezwaniem, wliczając w to grupkę weteranów, skrzyknęła się na jakiejś Jamie Mroku, to mooooże, ale to mooooże bym coś pograł, przynajmniej w oczekiwaniu na patcha 2.1 D3. PvP może i tam nie ma, ale chyba wygasł we mnie duch rywalizacji komputerowej, to nadal seria Diablo i nadal rżnie się potwory, sprawia mi to fun po pracy, grało mnóstwo moich kumpli znanych od 10 i więcej lat, duża część z nich będzie uczestniczyć w tych różnych sezonach i ladderach - wolę to od d2. A może moje dzieci doczekają pvp w d3, moja prognoza - drugi dodatek do D3 najwcześniej, czyli mamy jeszcze ponad półtora roku MINIMUM, a i to nie daje gwarancji, że pvp będzie się do czegoś nadawać, aczkolwiek wydaje się, że greater rifty, sezony i laddery pozwolą wreszcię gejm dizajnerom przyjrzeć się pvp. Czy skierują tam swój wzrok? Nie jestem tutaj optymistą.
Logged

Rad

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 159
  • Banda Drombo
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #179 on: July 23, 2014, 01:26:36 am »

przestancie z tym d2, jedyna gra w której coś tam kiedyś zaistnieliście i do konca zycia chcecie klepać w tego gniota 600 na 800 pixeli? Jak ktos jest skilowym graczem to nie tylko na każdym patchu bedzie dawal rade ale i na każdej grze. Jak ktoś nie potrafił przez ileś lat przystosować się z patcha 1.09 na 1.10, z 1.10 na d3, to poprostu jest marnym graczem i lpiej niech znajdzie sobie inną pasje i tyle :) a przynajmniej niech przestanie pierdolić jaki to nie jest zajebisty bo jest najzwyczajniej chujowy

Chcę 'poklepać w tego gniota' dla czystej przyjemności, nie żeby komuś coś udowodnić, a tym bardziej tobie w roku 2014. Z tego co napisałeś to sam zaistniałeś i to w więcej niż jednej GRZE KOMPUTEROWEJ, do tego jesteś skillowym graczem pvp w d3, gdzie więcej osób potępia ten tryb rozgrywki niż się nim rajcuje jak ty, pogratulować.
Logged
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.311 seconds with 14 queries.