• May 17, 2024, 06:06:43 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 268

Author Topic: SPAM  (Read 906597 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SPAM
« Reply #3585 on: March 04, 2013, 11:15:17 am »

kabaret ciagle gra lub cyrk nawet :)
Logged

Undek

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3586 on: March 04, 2013, 12:07:00 pm »

Hehe, siema. Chyba sobie wróce do D3, ostatnio mam chcice.
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3587 on: March 04, 2013, 13:04:57 pm »

YEY! bnpl jednak nie umarlo!
BNPL nigdy nie umrzy -.-
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3588 on: March 05, 2013, 00:02:41 am »

Typowy policjant-matoł.

najgorsze dabi jest w tym wszystkim to, ze najprawdopodobniej we wszystkie opinie ktore wyrazasz - sam nie wierzysz
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SPAM
« Reply #3589 on: March 05, 2013, 01:59:58 am »

damx mysle, ze jest gorzej niz myslisz ;)
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3590 on: March 06, 2013, 10:47:33 am »

Typowy policjant-matoł.

najgorsze dabi jest w tym wszystkim to, ze najprawdopodobniej we wszystkie opinie ktore wyrazasz - sam nie wierzysz

Byłem kiedyś na spotkaniu "ochotników" do policji. Policjant prowadzący WYRAŹNIE powiedział, że najlepiej jak jesteś po szkole średniej, a nie po studiach ( nie raczył tego wyjaśnić ), a na moje pytanie o szkoły oficerskie odpowiedział, że po co mi to teraz wiedzieć... NO KU*** powiedz mi jak nie traktować policjantów jak debili...
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SPAM
« Reply #3591 on: March 06, 2013, 10:48:38 am »

dabi chciales do policji? ;)
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3592 on: March 06, 2013, 10:54:00 am »

Miałem taki chory motyw w swoim życiu.. Ale wiejącym debilizmem i małymi pensjami oraz wizją krawężnika-prewencji mnie od tego szybko odwiedli.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SPAM
« Reply #3593 on: March 06, 2013, 11:01:59 am »

ja kiedys bylem na rozmowie w ministerstwie sprawiedliwosci w wawie, ale proponowali jakies smieszne warunki finansowe, zwlaszcza jak na warszawe. ostatecznie poszedl tam jeden kolega, porobil szkolen za dziesiatki tys zl i odszedl po roku ;p tylko to i tak byla sluzba cywilna.
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3594 on: March 06, 2013, 11:04:13 am »

W MS to żeby być kimkolwiek to musisz mieć "plecy" :) A koleżka dobrze zrobił, bo podejrzewam, że te kursy do czegoś mu się przydadzą =]
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3595 on: March 06, 2013, 12:02:45 pm »

Typowy policjant-matoł.

najgorsze dabi jest w tym wszystkim to, ze najprawdopodobniej we wszystkie opinie ktore wyrazasz - sam nie wierzysz

Byłem kiedyś na spotkaniu "ochotników" do policji. Policjant prowadzący WYRAŹNIE powiedział, że najlepiej jak jesteś po szkole średniej, a nie po studiach ( nie raczył tego wyjaśnić ), a na moje pytanie o szkoły oficerskie odpowiedział, że po co mi to teraz wiedzieć... NO KU*** powiedz mi jak nie traktować policjantów jak debili...

policjant prowadzacy wyraznie powiedzial, bo to pewnie jeszcze bylo dawno i sie nie bal tego jeszcze mowic.. teraz na pewno by ci tego nie powiedzial, tylko by chwalil, ze studia oczywiscie + szkola oficerska w bardzo szybkim czasie, bo przychodzi tyle dziewczynek po studiach, ze czemu nie wziasc jeszcze jednego dabiego ?

a dlaczego po szkole sredniej? tutaj sprawa dyskusyjna, chociaz juz teraz mocno zdeaktualizowana - wiekszosc ludzi, czyli ci ktorzy nie maja zadnych znajomosci i plecow i tak na pierwsze 3 lata lub dluzej ida na ulice.. jak ta ulica wyglada, to juz jest sprawa losowa tzn. zalezy do jakiego wydzialu sie czlowiek dostanie .. a na ulicy sobie trzeba poradzic, za dlugo nie myslec tylko miec wypracowane odruchy i umiec odpowiednio reagowac.. wiekszosc ludzi po studiach, sa to ludzie kompletnie nieprzystosowani do zycia, ktorzy w wiekszosci chcieli sobie przedluzyc o 5 lat mlodosc, bezstroskosc, i wiekszosci nie maja doswiadczenia zawodowego ani doswiadczenia zyciowego .. oczywiscie tak jak wspomnialem wyzej, to sie wszystko powoli dezaktualizuje w dzisiejszej konfrontacji z rzeczywistoscia.. ludzie w wiekszoci po szkole sredniej lub szkole zawodowej to ludzie ktorzy wbrew wszystkiemu umieja sobie radzic w zyciu, i maja konfrontacje z rzeczywistoscia.. ofc wszystko to pisane palcem po wodzie, ale w wiekszosci przypadkow sprawdza sie.. szczegolnie wazna jest jedna sprawa - ludzie po szkole sredniej, to najczesciej ludzie ktorzy jeszcze maja jakies zludzenia, i sa mlodzi .. ludzie po studiach najczesciej maja przesycone glowy tym, ze sa w jakis sposob lepsi i chcieli by za ten trud 5 letniej nauki miec cos wiecej niz przecietna osoba ktora sie nie uczyla i pracowala jak zwykly robol bez kwalifikacji  .. i to ich w wiekszej sprawie dyskwalifikuje z pracy w policji, bo praca w policji zaczyna sie i konczy na ulicy - poza malymi wyjatkami pracy w biurze ktora nie jest bezposrednio zwiazana z policja chociaz tez sie nazywa policja ..

jestem w tej firmie juz kilka lat, i widze ta rotacje ktora sie staje na moich oczach - teraz przychodzi bardzo duzo ludzi po studiach, duzo kobiet po studiach, chlopakow po studiach - w wiekszosci na pierwszy rzut oka inteligentnych i dobrze rokujacych ludzi ktorych wiekszosc firm widzialo by u siebie jako niezlego pracownika .. ale do policji sie kompletnie nie nadaja ( ofc jest to generalizowanie, ale jednak ) poniewaz to nie jest praca jak by sie wydawalo dla kazdego .. i niestety nie jest praca dla debili, bo ofc wielu ludzi ktorych spotkalem w firmie sa to ludzie nie do konca reprezentacyjni jezeli chodzi o poziom intelektualny .. ale jest to mala grupa ktora sie kurczy, glownie ze wzlgedu na postep cywilizacyjny w polsce .. wiekszosc pracowonikow to ludzie inteligentni, ktorzy nie umieja sobie poradzic tak samo w pracy jak i w zyciu, z ponadprzecietna zdolnoscia do przewidywania jak i planowania .. nie jest to swiat debili i glabow jaki kreujesz w swoim malym mozgu - po prostu nie znasz realiow tego o czym mowisz - tak samo jak wiekszosc ludzi nie zna realiow akwizytorstwa .. jednak akwizytorzy nie maja wewnetrznych zasad, przepisow, niepisanych tematow, ktorych cywile nie rozumieja, a nawet sie z tego smieja - bo byc moze czasami to wyglada smiesznie, jednak takie jest...

a szkola ofcierska ? to nie jest wojsko, zeby oficerem zostal byle jaki obdartus tylko dlatego ze ma jakies studia i sie na niczym nie zna .. lub ma odpowiednio sprofilowane studia i zna sie na konkretnej rzeczy ktora w wojsku jest potrzebna, bo tylko dana formacja sie tym specjalizuje .. zrob studia inzynierskie z technik mechanoskopii i zobaczymy czy nie staniesz sie szybko oficerem w firmie .. w innym przypadku, oficera sie trzeba dosluzyc, praca od poczatku do konca, bo oficer to jest ktos reprezentacyjny ktory ma dawac przyklad i jezeli sie go o cos zapytac, sluzyc informacja i pomoca nie tylko dla obywateli .. ( ofc to tez sie zdeaktualizowalo praktycznie zupelnie, ale jednak cos dalej w tym jest )

takze, jak ci czesto mowilem - nie mow o czyms o czym nie ma pojecia - bo w tym przypadku nie masz .. tak samo jak nie masz wiekszego pojecia mowiac o zydo-masonach jako ojcach wszelkiego zla w polsce ..

ehh ..
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3596 on: March 06, 2013, 12:30:11 pm »

Czyli w skrócie : policja promuje głąbów bo łatwiej jest w nich rzeźbić; wykształcenie które promuje proces posiadania własnego zdania jest zbędne wg policji; kwalifikacja/dyskwalifikacja na podstawie wykształcenia (inaczej dyskryminacja) ( w procesie kwalifikacji powinne być brane inne czynniki, jak choćby warunki fizyczne, kondycja, ale chyba też umiejętności komunikacji, co właśnie wyzwala wykształcenie, a wiemy że wśród policjantów jest to cecha mało rozwinięta. ).  Po kilku spotkaniach z policją mogę to jednoznacznie stwierdzić.

Inaczej : Twoje małorolne chłopskie wywody, człowieka małointeligentnego z przerośniętym ego pokazują tylko jedno. Wiesz co? Tak własnie postrzegani są policjanci w Polsce. Tak jak Ty. "Matoł bez szkoły", któremu wydaje się że pozjadał wszystkie rozumy. Ludzie po studiach wiedzą jedno o czym Ty nie masz pojęcia, mianowicie tyle, że nie są wyroczniami, popełniają błędy i potrafią słuchać. Nasi policjanci tych cech nie posiadają.

Aha i jeszcze jedno, nie pisz, że nie mam pojęcia o policji, bo nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SPAM
« Reply #3597 on: March 06, 2013, 13:03:42 pm »

Damx wyzsza szkola oficerska moze i by byla fajna, tylko pewnie zarobki po niej sa mniej fajne :) po co sie meczyc na trudnym kierunku jak potem i tak z praca slabo (ale to jest problem calej edukacji i zapotrzebowania na nia).
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3598 on: March 06, 2013, 13:10:33 pm »

Wg Damxa, szkoła jest zbędna. On nie rozumie jednego, że pełnej niezbędnej wiedzy do kierowania ludźmi ( i nie tylko ) nie zdobędzie na ulicy. Wg niego wiedza właśnie tam leży, a on już ją podniósł i przyswoił =]
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SPAM
« Reply #3599 on: March 06, 2013, 13:13:40 pm »

Zle interpretujesz posty damxa ;p on twierdzi, ze na ulice trzeba twardziela co nie bedzie marudzil a nie studenciaka z wybujalym ego :)
Logged
Pages: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 268
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.087 seconds with 14 queries.