• May 05, 2024, 21:55:38 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8

Author Topic: Diablo3 bez PvP - patologia :D  (Read 42517 times)

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #45 on: March 27, 2012, 11:27:24 am »

Dlatego też, płacz jaki istnieje w tym temacie na oficjalnym forum d3, czy wszędzie indziej odnośnie braku pvp w dniu premiery, jest bezsensu. To po prostu powód by się czegoś uczepic i wyrazic swoje niezadowolenie. Ludzie którzy to krytykują tak na prawde mało wiedzą o pvp, większośc pewnie duelowała się na free rulez w grach typu pvp1 czy jak to tam sie nazywało. Każdy kto ma mózg zrozumie, że to co robi blizz jest słuszne.
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #46 on: March 27, 2012, 11:40:07 am »

wiekszosc i tak nie umiala grac pvp so..so sluszne jak sluszne

 :o
Logged
pKu

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #47 on: March 27, 2012, 11:53:55 am »

Tu nie chodzi o to, czy bedziemy grac pvp 1 dnia czy nie, ale problemem jest podejscie blizzarda do tego tematu. rownie dobrze moga nam dogrywac akty bo troche czasu nam zejdzie dojscie do nich. to jest olewanie graczy. olewali pvp od samego poczatku i specjanie sie z tym nie kryli. okazalo sie, ze to sie zemscilo bo wydaja niekompletny produkt.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #48 on: March 27, 2012, 12:55:42 pm »

eee może i olewali pvp, bo ich to nie interesuje, nie widzą przyszłości w tym. PvP jest w starcraft, w wow. W d2 była po prostu możliwosc walki, ligi same sie porobiły, gra nie była jakoś bardzo zoptymalizowana pod tym względem. Robią błąd że nie stawiają w diablo 3 na esport, ale widac mają inne plany. Zarobili by na tym, ale nie uważam że to idioci, i wiedzą że d2 to przez ostatnie lata tylko pvp trzymało przy życiu. Gdyby na prawde d3 miało możliwości pod względem pvp, to by szli w tym kierunku, oni nie widzą pieniędzy w tym i pewnie mają racje, nie są aż takimi idiotami by przepuścic taką okazje.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #49 on: March 27, 2012, 12:58:24 pm »

Oby tak było bo to oznacza, ze jest miejsce dla nas :)
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #50 on: March 27, 2012, 13:09:09 pm »

Jak wyszło Diablo 2 to ja grałem pvp od day 1 i miałem z tego mega radochę. Expowanie i przechodzenie gry barbem przeplatane bvb i tvt - bajka. Dla mnie dzień bez pvp to dzień stracony, a takich pvp freaków na pewno jest więcej, ale nie ma tego złego - będzie można na spokojnie przejść grę, wbić lvl i zebrać trochę itemów. Potem pozostanie pvp i granie na hc ;)
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #51 on: March 27, 2012, 21:43:04 pm »

ja tluklem 70% pvp 20 % mf i 10% expienie new postaci ;d
Logged

Lolet

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 149
  • /etc/
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #52 on: March 27, 2012, 23:14:11 pm »

Oj chyba prędko nie powalczymy :(
Quote
Since arena is temporary out of picture. Is there any other way to take participate in PvP after D3 launch? Do you plan to implement world pvp mode like D2?
No. There are many reasons why we’re focusing PvP into the arenas and not bringing back hostility. PvP Arenas will only be a few months after release, and in that time people will be trying out classes and perfecting their gear and builds. When they do arrive they’ll be an awesome addition to the game, and players will be ready to face off in some awesome PvP action in a designed and crafted experience.

Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #53 on: March 27, 2012, 23:14:55 pm »

akurat zeby odpowiednio ogarnac ;]

 :o
Logged
pKu

Lolet

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 149
  • /etc/
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #54 on: March 27, 2012, 23:20:05 pm »

Tak teoretyzując, to imo lipiec-sierpień, wszyscy będą mieli już postać na 60 lvlu, z w miarę dobrymi itemami, bo ile można tłuc ten 60, na pewno nie dłużej niż 99 na d2 1.10+, a z tego co blizz napisał, trybu pvp można się najwcześniej spodziewać późną jesienią.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #55 on: March 28, 2012, 00:26:51 am »

Trudno, do tego czasu zbiorę itemy i zacznę grać na HC, bo tam też chcę zostać legendą :)
Logged

Pat

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 312
  • Stay hungry, stay foolish| nC & HW
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #56 on: March 28, 2012, 01:45:20 am »

Odnośnie blue posta Blizza - idą w areny, bo mają to już praktycznie gotowe/do przeportowania z WoW, no i też dzięki temu sprawdzone. Nie wierzę jednak w to, że nie będzie normalnych duelów bo by ich gracze zaorali. Chcą uniknąć hostility, gdzie każdy w dowolnym momencie może okazać wrogość komuś innemu i go tłuc mimo, że ta osoba może nie mieć najmniejszej ochoty na duela - ukłon w stronę typowych PR/PvE graczy, którzy chcą czytać dokładnie opis każdego questa czy scroll znaleziony po drodze, a nie użerać się z typowymi graczami PvP czy broń Boże obawiać się PK. Z związku z tym zrobią coś na styl WoW imo - rzucasz wyzwanie na duela innemu graczowi, a on musi zaakceptować to wyzwanie, żeby duel w ogóle się rozpoczął/miał miejsce.
« Last Edit: March 28, 2012, 01:48:48 am by Pat »
Logged
Former Euro-PvP.net moderator & Euro-PvP.org founder/admin
                                          &

Maruader-GoTH-

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 431
  • =GoTH=
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #57 on: March 28, 2012, 09:45:58 am »

Z tego co przełomie zdążyłem zauważyć, to po raz pierwszy od lat wszyscy będziemy wyjadaczami pvm przez jakiś czas:))
Jest mi w stanie ktoś podpowiedziec jak ogarnąć bete?
Logged
=Guardians Of The Heavens= Proud Founder & Leader since 2000
MaruaderGoTH#2604

ness

  • Imp
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #58 on: March 28, 2012, 19:08:55 pm »

few months - mozna spokojnie zalozyc 3-4 mies  czyli sierpien/wrzesien.
Albo maja jakiegos asa w rekawie albo bez pvp bedzie mizeria przez ten czas.
Mizeria jesli chodzi o endgame.
60 lvl od zera golym kontem z nieogarnietymi ludzimi to pewnie ze 2-3 tyg po te 2-3h dziennie ze zwiedzaniem wszystkich lokacji. Death penalty nie ma, paru godzin expa nie wpier.. przy zejsciu, 'chwila grindu' (w porownaniu do 90 w D2C czy 1.10) i masz ten 60 lvl i lecisz endgame.
Tyle ze co jest w tym endgame?
Bieganie za itemami w tych samych (no losowo generowanych niby) lokacjach? No fajnie tyle ze to 1/3 gry (jak dla mnie).
Lvl ladder bedzie g wart, dla absolutnie kazdego 60 lvl bedzie dostepny bez zadnych wyzszych kombinacji (czyli 1/3 funu odpada), troche grindu troche leechowania po public parties.
Pvp nie ma - znow 1/3 funu odpada (o poczatkowej fazie gry mowa czyli ten pierwszy czy drugi miesiac)

Od biedy moze HC, ale jakos nie chce mi sie wierzyc zeby blizz z zamyslem zrobil gre ktora sie bedzie nad graczami znecac na wyzszych lvlach. Trudno bedzie z tego samego powodu co w D2, jakis upierdliwy bug (jak multishot +lightning) albo cos w ten desen. Bez ladowania sie na pale do przodu, jakiegos upierdliwego laga ciezko bedzie zejsc (na troche lepszych laczach gramy niz te 12 lat temu).
Czyli ladder HC bedzie taki sam jak SC - nic ciekawego, nic wymagajacego.
Co ma nam zapewnic te pozostale 2/3 funu? Achievmenty? No panowie bez jaj...

Bieganie przez pare miesiecy tylko i wylacznie za itemami (bo achievmenty mam gdzies) zupelnie mnie nie podnieca.
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #59 on: March 28, 2012, 19:27:29 pm »

nie wiadomo ile bedzie sie bilo ten 60 to most important
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.203 seconds with 16 queries.